Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

 • 25 gru 2019

  Dlatego np. ja mam wylane i z busów korzystam w razie noża na gardle lub jak jade chlać do Krakowa. Oczywiście zawczasu załatwiając sobie powrót w ludzkich warunkach typu ktoś po mnie jedzie, tudzież ostatni Szwagropol ze spacerem na otrzeźwienie. Kropką nad i był dla mnie busiarz jarający faje wewnątrz busa na postoju. Z jakiegoś powodu dla tutejszych busiarzy czas zatrzymał się przy dacie produkcji ich Sprinterów.

  5 3

Parkuj i płać! Radni robią porządek na drogach

 • 25 gru 2019

  Hahaha. Drugi Kraków się robi. Nie rozumiem dlaczego z małego miasteczka o zerowej przepustowości, usilnie próbuje robić się tyci metropolię wydając zgodę na upychanie ponad dwu piętrowych wielolokalowych budynków wszędzie gdzie się tylko da. Działki wśród niskiej zabudowy wykorzystane co do metra a to co dzieje się za 1000-lecia to jawna beka, za chwilkę pod lipką stanie "blok". Najgorsze, iż nic za tym nie idzie, aby zwiększyć przepustowość - komunikacja miejska - brak, zamiejska - kpina, parkingi - hahaha, jakie parkingi. Brak myślenia długofalowego. Planujemy zwiększyć zagęszczanie na danym obszarze? Dobrze, tylko 7 ruchów wcześniej przygotowujemy infrastrukturę. Kto jeździł samochodem po Myślenicach w okresie przedświątecznym? Przedsmak.

  19 1

Myślenickie stacje paliw

 • 21 lut 2019

  Hegemoni Orlenu ciąg dalszy. HIP HIP.... i tak dalej. A te zawyżone ceny to pewnie na zachętę.

  5 1

Czerwone światła.witam

 • 17 lut 2019

  Radiowóz może by pomógł na chwilę. Bardziej skuteczne byłyby kamery przy sygnalizatorze, tudzież czujniki w asfalcie. Może by się unormowało po lawinie mandatów :)

  8 4

Pizzeria w myślenicach

 • 17 lut 2019

  Poprawcie mnie jeżeli coś źle zrozumiałem - zanim wyrazi się średnio pozytywną opinie na temat jakiegoś produktu/usługi, najsampierw należy upewnić się, czy aby w/w nie ma zbyt wielu zwolenników?

  6 2

Lakiernia proszkowa

 • 23 paź 2018

  Witam, mam kilka elementów stalowych które potrzebuje pomalować proszkowo. Poleciłby ktoś jakąś lakiernie w Myślenicach lub okolicy? Z góry dzięki.

Wybory Samorządowe 2018

 • 18 paź 2018

  Mam takie pytanie do bardziej rozeznanych - czy ktokolwiek z kandydatów wspomniał choć słowem o modernizacji kotłowni przy osiedlu 1000-lecia? Pytam z ciekawości, bo widzę, że temat mocno bagatelizowany, a powoli staje się znów "na czasie".

  4

Przeprowadzka: Myślenice jako miasto do zamieszkania z rodziną / Wasze opinie

 • 18 paź 2018

  Też zależy co kto oczekuje. Miłośnik turystyki/sportu odnajdzie się w Myślenicach. Aczkolwiek fakt - kolej z Wieliczki to mocny argument.

  4