Zamknięcie ulic

 • 1 lip
  Marioosz napisał/a:

  To kiedy mają puścić wyścig, w nocy? Przecież wyścig nie jest codziennie. Ale fakt, nie wiem czy faktycznie koniecznie trzeba zamykać było aż na kilka godzin drogę.

  Tu, żeby ostrzyć zęby na wrzawę jest kilka powodów. Środek tygodnia zamiast soboty/niedzieli to jedno, natomiast drugie to totalny chaos i brak informacji na temat tej hucpy. Ludzie byli w totalnym szoku na wlocie do Myślenic i na drogach przecinających trasę. A pan stróż prawa swoim dobrym radom pod tytulem "pojechać na parking na 20 minut i czekać" może znaleźć wygodne miejsce we własnych ciżmach.

  8 1
 • 30 cze
  Marioosz napisał/a:

  Przejadą i ich nie będzie, drama o nic...

  Wiadomo. A trzech parobasków wracających na bazę, pieniążki za dodatkową godzinkę pracy weźmie od kolarzy. Dobry układ.

  3 5
 • 30 cze

  Środek tygodnia
  Ludzie pracują
  Zamykamy pół miasta bo garstka zapaleńców jedzie na rowerach
  XDDDDDD.
  Dzięki miasto-info za info. Można na was liczyć.

  10 4

Zasadzili konopie w szklarni między pomidorami. Ojciec i syn mieli w domu 2 kilogramy suszu

 • 24 cze

  Jam jest prosty chłop z pipidówy nad rzeką Raba, który najdalej to był na odpuście w Siwomłotach. Czy znajdzie się tutaj jakichś obieżyświat a przynajmniej magister, który w prostackim jezyku mi wytłumaczy o co jest ambaras?

  11 5

Myślenice. Próg zwalniający na ul. Solidarności? „Przez okres 5 lat na pewno nic na tej drodze nie będzie mogło powstać”

 • 20 cze

  Nie zapytał ktoś tam w tym kjuandej, jak tam przedłużenie Solidarności od kościoła nad hale sportową? Pytam bo mam sąsiada który jest ciekaw a wstydzi się zagadać.

  12

Donald Tusk w Myślenicach: Miejscowy burmistrz pan Jarosław Szlachetka postanowił rozpocząć ściganie Ewy za to, że mówi rzeczy oczywiste

 • 18 cze

  Nie jedno przedszkole pozazdrościłby takich szturchanek... Ale, że taki Pan przybył osobiście do miasteczka w którym mieszkam... Tak mi w głowie zawirowało, że aż zapomniałem wywiesić niemiecką flagę :(

  28 33

Myślenice. Co dalej z dojściem do kapliczki i studzienki? „Sąd uznał uzasadnienia właściciela (…) będziemy musieli próbować innego rozwiązania”

 • 15 cze

  Sąd be i fuj! Uznał wyższość prawa własności nad "bo tak było od lat i było dobrze". A żeby ten sąd złapała ulewa bez parasolki!

  8 5

Prace nad trasą S7 Kraków-Myślenice wstrzymane. GDDKiA pisze do samorządowców: Teraz wy przedstawcie swoje warianty

 • 21 maj

  Bajeczny ruch. Zacieram ręce dzieciak i czekam jakież to opcje samorządowcy przedstawią.

  7 1

Udrożnią przepusty na drodze prowadzącej na Chełm. Czy to pozwoli na jej otwarcie dla wszystkich uczestników ruchu?

 • 17 maj

  Wisienką ma tym zakalcu, jest to, jak wyglądają miejsca tych wycinek. Przecież to wygląda jakby żule tam pracowały. Totalne śmietnisko, puchy i butelki po wódzie w chorych ilościach. Majster śpi albo udaje, że nie widzi...

  19

Myślenice. Trwa kult Matki Bożej Myślenickiej. Procesja z „cudownym obrazem” przeszła ulicami miasta

 • 9 maj

  Nowoczesne problemy (takie jak wysokość i odległość) wymagają nowoczesnych rozwiązań - kiedyś zaplątałem się na Mikołaju w trakcie jakiejś mszy polowej, to trochę mnie wryło, jak zobaczyłem jaki parking się zrobił na polanie. A, że oczy mi zachodzą krwią, jak widzę na szlaku jakikolwiek pojazd silnikowy to chwilę dochodziłem do siebie.

  8 11
 • 9 maj

  W dobie kamer w telefonach, zegarkach, butach i na każdym kroku, jakoś tak z nienacka wszelkie cuda jakby osłabły. Nie wiem, zniknęły, czy może się kumulują, aby huknąć z otwartej prosto w twarz niedowiarkom?

  23 11

Myślenice. Trwa remont ul. Pardyaka na Osiedlu Tysiąclecia, ale korkuje się ul. 3-go Maja. Tak wyglądała dzisiaj rano

 • 5 maj

  Czy ten "pisowski reżim", jest teraz z nami w tym pokoju?

  3
 • 5 maj

  Droga przez kościół (Solidarności) niewiele daje, albowiem i tak stoisz na zakończeniu Ogrodowej. Plus wąskie gardło za ZUSem i ogólny tłok. Sredniawskiego podobnie.

  4 1
 • 5 maj

  Patrzę z lekkim niepokojem na to, albowiem wygląda to analogicznie do sytuacji z MPK w Krakowie, a konkretnie sytuacji gdzie każdy tramwaj musi przejechać przez centrum miasta, nie ważne dokąd jedzie. Tutaj na wczoraj potrzebne są drogi - od Orlenu na Tarnowce do 3 Maja oraz przedłużenie Solidarności nad osiedlem, wzdłuż 3 Maja, do drogi przy przedszkolu nr 1. Miasto rozbudowuje się w kosmicznym tempie + cały tranzyt od Sułkowic i niebawem się tu poblokujemy.

  6 1

Pół roku temu głosowali za zakazem palenia węglem w Myślenicach. Dzisiaj radni chcą wstrzymania tych działań

 • 7 kwi

  Wcześniej kalkulator też nie parzył. Któryś go przyniósł w ramach ciekawostki i wyszło wielkie "OJA!"?

  6 5

Jerzy Cachel: Radni powinni mieć możliwość zadania pytań oraz przedstawienia uwag i wniosków do propozycji GDDKiA

 • 23 lut

  Ja ani nie chwalę ani nie potępiam tego pomysłu, tylko stwierdzam fakty, więc idź sikać na inne drzewo.

  1 7
 • 22 lut

  Choćby nie wiem jak chcieć cofać Wisłę kijem, to niestety ten przebieg trasy wydaje się najrozsądniejszy... Smutno i śmieszno...

  3 14

Rudnik: 15-latka spowodowała kolizję z... mamą

 • 5 lut

  Nie wspominając o ubezpieczycielu, który gdzieś tam w tle dławi się ze śmiechu.

  14

Myślenice. Co zrobić z samochodami stojącymi na ul. Średniawskiego? Burmistrz zapowiada rozwiązanie

 • 2 lut

  Usiądź i posłuchaj - póki co, najbliżej mi do obrażania samego siebie, to o czym piszę tyczy się poziomu artykułu, który mógłby być przepisany słowo w słowo do Faktu. Maliną na babeczce jest mityczne 10-cio minutowe (xD) oczekiwanie na przejazd, którego akurat (maszcilos) nie udało się uchwycić na filmie. A znaki zakazu postoju/zatrzymywania się, to prędzej mieszkańcom wyjdą bokiem. Wszak pierwsze lepsze spotkanie rodzinne i może być klops.

  10 4
 • 2 lut

  -Powazny artykuł
  -Bo auta parkują
  -Przy drodze
  -Bo brak zakazu
  -Parkuje się tam tak od lat, zanim powstał Caritas
  -Co?

  10 12

Myślenice. Mieszkańcy ulicy Średniawskiego mają dosyć parkujących tam samochodów. Napisali list do burmistrza

 • 26 sty

  Rozwiniesz? Bo temat ciekawy.

  4 1

Europark - dekada -> UWAŻAJCIE!

 • 21 sty

  Poważne problemy poważnych ludzi.

  1

Kierowco! Od 1 stycznia obowiązuje nowy taryfikator. Podwyżka mandatów i zmiana w punktach karnych to nie wszystko

 • 4 sty

  Wysuwam 2 wnioski - kolega Andrzej nie zaposiada prawo jazdy, co prowadzi nas do drugiego wniosku - nie wie co znaczy być pokrzywdzonym w wypadku/kolizji/ stłuczce drogowej. Bo takich kocopołów to dawno nie czytałem.

  2
 • 2 sty

  Jak się ma wywalone na racjonalne podejście do proporcji zbrodnia-kara, to nie dziwne, że taką wrzawę wywołuje zwykła aktualizacja taryfikatora. A cały rumor tak czy inaczej, póki co jest bezpodstawny, kiedy karalność plasuje się pomiędzy śmiesznie niska a żałosna. Ale może chociaż Słowacy, którzy u siebie jeżdżą jak od linijki, przestaną mrugać na Zakopiance.

  3

Rekord zgonów czwartej fali koronawirusa. Wiceminister podał najnowsze dane

 • 30 gru 2021

  Aha.

  5 3