Myślenice. Radni podjęli uchwałę w sprawie obrony dobrego imienia Jana Pawła II

 • 28 mar

  Zresztą dobra, idźmy dalej - jako przedsiębiorca uważam się za dobro narodowe, pchając ten wózek na kwadratowych kołach. Jednocześnie czuje szkalowanie mnie, jak i podobnych do mnie z każdej możliwej strony. Na następnej radzie proszę przegłosować, żeby każdy gamoń który robi mi pod górkę, w najbardziej błahych sprawach będzie zakuty w dyby i zmusi się go do oglądania Lippy and Messy non stop przez 3 godziny. Więcej nie, miejmy serce.

  27 6
 • 28 mar

  Z każdym słowem które czytam, jestem tych słów coraz mniej pewien. Z jakiego powodu gmina ma się zajmować takimi sprawami? Co tu się dzieje? Tu leci pilot jeszcze? Zwykle robię sobie jaja z pogrzebu i gryzę po nogawkach, ale w tym momencie jestem autentycznie oburzony. To już nie są powody do śmiechu. Po co wyskakiwać z czymś takim? Kukły Wojtyły ktoś palił na rynku? Kiedy w Myślenicach temat papieża urósł do rangi problemu?

  29 5

Za obecność w „Otulinie Podkrakowskiej” gmina zapłaci podwójnie. Radni przegłosowali podwyżkę stawki członkowskiej

 • 23 mar

  To będzie już moja trzecia połowa, którą muszę się z kimś dzielić. Łatwo nie będzie...

  7
 • 23 mar

  Myślenice Winkelriedem miejscowosci

  7 1
 • 23 mar

  Przecież stoi jak byk w tekście, że ta przynależność wywala nam z buta drzwi do niewyobrażalnej ilości środków w dowolnej walucie (głównie w eurogąbkach, ale dzięki temu sobie nakupujemy fantów na naszej-klasie).

  35 2
 • 23 mar

  Niech mnie ktoś poprawi, jeżeli złe rozumiem - jak wybieram się z moją brygadą meneli łoić wódę, a jestem prowodyrem ambarasu, to lepiej rozdysponuje wyżebrany hajs jak mi owi towarzysze zapłacą po 2 ziko ze swojej kieszeni (tj. wyżebrany z innego źródła)?

  A! No i standardowo, wstrzymujący się za drzwi i zamknąć za nimi na zasuwkę.

  26 2

Myślenice. Głosowanie nad zamiarem likwidacji przedszkola nie doszło do skutku. Punkt wypadł z obrad, ale to nie oznacza końca sprawy

 • 27 sty

  Właśnie dlatego niech się rodzice nie wygłupiają i niech nie organizują spotkania w małym gronie, albowiem będą mogli liczyć na podobną bajere jak powyżej. Każdy tu umie czytać i wyciągać wnioski, więc już nie będę się rozpisywać i robić z siebie durnia.

  30

Myślenice. Być, albo nie być dla Przedszkola Samorządowego nr 3. Czy radni poprą zamiar jego likwidacji? Dzisiaj głosowanie

 • 27 sty

  Jakoś ZUS i US nie przejmują się skąd ja wezmę pieniądze na opłacenie ich, bo to nie jest ich obowiązek. W drugą stronę działa to tak samo.

  15
 • 27 sty

  Aż uroniłem łzę przy wersie, że się burmistrz z obietnicami zapędził. Czyli można bez przypału sprzedawać wyborcom każdy farmazon a potem piękny pan, nie rezultat. I smutny i "czego Ci obmierzli wyborcy chcą gdy robię całkiem na odwrót niż obiecałem. Przecież dałem ostatnio tuskowi do wiwatu wraz z ferajną. Nie liczy się?"

  17
 • 27 sty

  Ale Ty nie rozumiesz, że to działa w dwie strony? Potencjalnym rodzicom obija się o uszy informacja o likwidowaniu przedszkoli, mózg kwalifikuje taką informację jako alarm i w końcowym rozrachunku za i przeciw pojawiają się wątpliwości i skończy się to albo przeciągnięciem decyzji o posiadaniu dzieci, albo, co całkiem słuszne, przeprowadzką z tego przelotu dla podróżujących zakopianką. Albowiem nadźganie sklepów i galerii handlowych to słaba karta przetargowa mająca zachęcić do mieszkania tutaj. Bo mieszkańcom dyndają problemy pod tytułem absurdalne pytania do donalda tuska, kiedy nikt nie może im pomóc przy tak przyziemnych sprawach jak woda zalewającą górne przedmieście po każdym dużym deszczu. Takich kamyczków w tym ogródku jest wiecej. Zechciej analizować problemy globalnie z szerszej perspektywy, bo zadajesz buńczucznie pytania jak naburmuszone dziecko w piaskownicy i liczysz na poważne odpowiedzi.

  15 4

Rodzice dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3; „Chcemy rozmawiać z władzami kompetentnymi jeszcze przed głosowaniem”

 • 26 sty

  Hahahahaha!!!! Masz jakies źródło? Podrzuć błagam, cokolwiek, bo nie wierzę.

  8 1
 • 25 sty

  Hahahaha! Co za farsa! Przecież jakby przyszło 1000 Gombrowiczów, 1000 Lemów, zjedliby 1000 kotletów, to i tak by nie wymyślili takiej błazenady. Chciałbym z całego serca napisać co naprawdę o tym sądzę, ale moderacja tu się dąsa jak się nazywa coś po imieniu.

  22 1
 • 25 sty

  Suder nie dalej jak wczoraj brylował na koncercie dzieci w szkole muzycznej. Dużo swojego blasku tam zużył, daj mu z miesiąc na odzyskanie.

  36 2
 • 24 sty

  Ja bym nie szedł w stronę ograniczonego osobowo komitetu. Politycy doskonale wiedzą jak się zachować i co mówić w małej grupie. Ta rozmowa jest skazana na porażkę.

  33 2

Myślenice. Jaki los czeka Przedszkole Samorządowe nr 3 na Zarabiu? Trwają przymiarki do jego likwidacji

 • 24 sty

  Już mi się spod palców dymiło żeby Ci Franz69 odpisać bo aż się uśmiechnąłem z bezradności co do Twoich bredni, ale przezornie wgramoliłem się na Twój profil, żeby wiedzieć z kim mam przyjemność dyskutować i w jakim kierunku poprowadzisz dyskusję. Widziałem co miałem zobaczyć i powiem tyle - pozdro z fartem, ja idę w drugą stronę.

  9
 • 23 sty

  Kurdeblade, kawał terenu dla dzieciaków. Ale laur cesarza na tym polu dzierży montesori, ze swoim kamyczkowym patelnio-wybiegiem 4x4 metry. Aplauz.
  Nie jestem do końca pewien, czy przy obecnym rozroście Myślenic zamykanie przedszkoli to trafione rozwiązanie

  21 5

Myślenice. Gmina unieważniła przetarg na budowę tężni solankowej na Zarabiu

 • 12 sty

  Dopiero co zbudowano na górnym parking na którym nie wolno parkować. Jeszcze się nie otrząsnęliśmy po tej niespodziance, daj żyć człowieku!

  17

Brzączowice. Burmistrz Suś o parkingu przy kościele: „Na realizację tego zadania oczekiwano kilkadziesiąt lat”

 • 11 sty

  Kilkadziesiąt lat? To jest przekaz do szesnastolatków czy dorosłych ludzi?

  10 2

Linia Myślenice-Kraków na liście rezerwowej? Starosta relacjonuje przebieg rozmów z marszałkiem

 • 21 gru 2022

  Ten chce się spotkać, tamten nie chce się spotkać inny chce w innym terminie, zaś jeszcze tamten nie wie co się dzieje wokoło. Kabaret. Ci ludzie jakby dostali do zarządzania jakąkolwiek działalność gospodarczą to po kwartale doszłoby do tak spektakularnego bankructwa, że gazety by o tym pisały.

  14 8

Radni ustalili stawki opłat od nieruchomości na 2023 rok. „Przedsiębiorcy i Izba Gospodarcza nie są ani zachwyceni ani zadowoleni, że podatki idą do góry”

 • 14 gru 2022

  Jako, iż Co statyści, nielicho oplacani, mają moc decydowania o losie tysięcy ludzi, to ja tu nie uznaję półśrodków. Dla mnie wstrzymanie się od głosu jest jednoznaczne z "Nie pochyliłem się nas tym tematem, mimo, że jest to mój psi obowiązek. Nie interesuje mnie Twój los obywatelu xyz i moje siedzenie w miejscu gdzie siedzę jest bezużyteczne". I z uporem maniaka będę wspominał nazwiska wstrzymujących się, gdy tylko będą zbliżały się wybory ( opóźnione, żeby sobie chwilę dłużej ponicnierobili za mój hajs.

  24 1
 • 14 gru 2022

  Wszystkie darmozjady które użyły możliwości "wstrzymuje się" są do usunięcia. Głosujących "za" przynajmniej od razu można odsiać, a tamci co? Nie masz zdania w tak ważnej sprawie? To znaczy że się nie nadajesz na swoją funkcję. Koniec kropka.

  33 5

Co oznacza NIE dla S7

 • 14 gru 2022

  Jak przerabiano zakopiankę to też był lament. To sobie proszę wyobrazić jak dziś by ruch wyglądał gdyby nie to. Ale krótkowzroczni obywatele, chcą zachować status quo żyjąc w fatamorganie, że to czasy ostateczne. A kto by się przejmował tym, że samochodów przybywa oraz, takimi błahostkami jak, nie wiem, rozwój...

  5 7

Zima 2022/23 - odśnieżanie miasta...

 • 14 gru 2022
  marko napisał/a:

  Może się czepiam... ale wczoraj cały dzień nie padało!, a Myślenice są wstanie opłakanym...
  Chodniki nie odśnieżone.
  Zatoczki i parkingi nie odśnieżone.
  Parking Kiss&Drive na Żeromskiego ... czeka na zderzaki i osłony silnika.
  Itd....

  Nie tak to powinno chyba wyglądać...

  Ej no! Chyba przesadzasz... Jak ktoś kto odbiera 100 telefonów od dziennika polskiego ma znaleźć jeszcze czas na zarządzanie takimi problemami? No zobaczże człowieka w człowieku. A zderzak zawsze można skleić.

  17 2

Atak zimy. Śnieg będzie padać przez cały tydzień. Tak wyglądały Myślenice po pierwszym dniu

 • 13 gru 2022

  Dziś Myślenice - główne drogi, powiatowe, wszystkie jak tarka. Jakbym jechał po bezdrożach. Wjechałem w powiat Wielicki - drogi czarniutkie gładko i jazda z normalną prędkością.

  7 7

Kierowcy zatrzymują się, żeby robić selfie a nawet rapować. Pierwsze nagrania z monitoringu w tunelu pod Luboniem Małym

 • 13 gru 2022

  Serio nie ma w tym naszym małym ciapkowie, leżącym nieopodal europejskiej stolicy kultury niższej ciekawszych rzeczy, że redakcja odkopuje njusa, którego dwa tygodnie temu wyobracały już wszystkie możliwe portale wraz z forum miłośników mąki kartoflanej?

  4 9