Straż miejska pilnuje wjazdu na Chełm. „Chcemy systematycznie eliminować przypadki łamania przepisów ruchu drogowego na tej drodze”

 • 1 godz.

  Nieeee no jakieś jaja.Czy w tym narodzie nie może być choć trochę praktycznego myślenia ? Co za przypał to znowu wymyślił. A co z właścicielami lasu ,albo działek nie mieszkających na Chełmie ,albo ludżmi mającymi tam rodzinę albo znajomych ? Tak jak wspomniał @Ottoman, warto by było wykorzystać w pełni ten parking przy zwalenisku i od niego dopiero ustawić zakaz ,jak się tak boją tych samochodowych turystów co na ty dziadoskiej ,wąskiej ,niereformowalnej ,nieremontowanej drodze tworzą zatory i dziury których nikt z rządzących mondroków nie chce remontować.

  6

Droga na Chełm niszczeje. Czy mieszkańcy doczekają się remontu?

 • 22 maj

  No jak się dali wybiero na partie ,taką czy owaką,na skończone studia które i tak są robione dla papira,bo pożytek z nich żaden na rynku pracy.Jak się nie patrzy czy kandydat posiado najważniejsze cechy w społeczeństwie jak umiejętność współdziałania i umiejętność rozmowy, no to są efekty. Stoją takie kandydaty gadają jakieś wyślechtane pięknustne pierdoły z wypiętymi klatami i rozkroczone jak byki jakie i zgrywają pewnych siebie, no to łapią niczego nieświadomych wyborców na te pier....i są efekty.POGONIĆ DZIADÓW

  16 2

Wicestarosta Rafał Kudas: Panie burmistrzu nie damy się wciągnąć w polityczne gierki

 • 22 maj

  Z pierwszą częścią się zgadzam ;)). Z drugą nie .To docelowo ma być winnica ,która wypromuje naszą dziedzine na rynku win.

  11 7

Masz altankę albo domek letniskowy? Lepiej go zabezpiecz – radzi policja

 • 22 maj

  Mój drogi wujcio ,kiedyś dawno temu jako były kłusownik znał takie sztuczki ,że jak taki nieproszony gość wszedł mu do domku letniskowego to już niewyszedł.Trza go było wyprowadzać . Jeszcze mój drogi wujcio dostał flaszke od milicjantów .To były czasy!
  Dziś w dobie humanizacji wszystkiego,nawet marchewki rosnącej w ogrodzie ,dostałby pewnie wyrok za złapanie złodzieja w sposób mało humanitarny.

  9 1

W gminie powstaje zespół ds. kobiet. Będzie doradzał burmistrzowi. Kto wchodzi w jego skład?

 • 17 maj

  Luluś najprowdziwszo prawda.A nawet je skończyłem z niezłymi wynikami:)))A pisowskie feministki to takie baby ,co jak nikt nie widzi albo jak popiją to ..... sodoma I gomoria:)) albo chulaj dusza piekła nima:)))

  11 2
 • 17 maj

  Te panie I panny to chyba takie pisowskie feministki..Z tego co mi wiadomo ,to może być ostro.

  25 3

Wisła Kraków rozbuduje bazę treningową w Myślenicach? Przeszkodą może być cena gruntów

 • 17 maj

  W Skawinie nie ma tak atrakcyjnych I wymagających terenów do treningów.A zwłaszcza ten brak smoka na dreptoku strategicznym, na Uklejnie.Trza się potargować.

  10 6

Thank you for your service

 • 15 maj

  Problem w tym co WOT ,to takie macierewiczowe ,niedzielne wojsko.Chcą podziwu I uznania jak regularni wojacy .Na co dzień robią w swoich zawodach a raz na jakiś czas za pieniądze podatnika bawią się w źołnierzy.Powstali niby do pomocy.A widziołeś ich pomagających w tym epidemicznym czasie?

  2 3
 • 11 maj

  Ojeeeee,to nie moi koledzy.Szczytem bezczelności jest porównywanie dzisiejszych bohaterów jak pielęgniarki I lekarze ,co ryzykują codziennie swoje I najblizszych zdrowie ,do "poświęcenia" jakiš papierowych żołnierzyków..Na szacunek to se trza zasłużyć.
  A pisze to jako były żołnierz,co się od służby nie uchylał.

  7 5
 • 11 maj

  @jacekkarwowski uwierz co większość osób których znom z WOTu ,a znam ich wielu,kiedyś rękami I nogami ,lewymi zaświadczeniami itd ,broniła się od pujścia do woja. A z tych co poszli to się nabijali.Tak co nie próbuj szantarzu emocjonalnego typu "w tym kraju nikt nikogo...."

  8 9
 • 11 maj

  Ha,ha,ha,ha .Na szacunek to se trza zasłużyć. Jeszczeście nic nie osiągneli ,żadnej bitwy nie wygrali , a chcecie poważania jak jacy frontowcy .Większość z was z WOTu,to po prawdzie podstarzałe byki spełniające swoje niespełnione dziecięce marzenia o wojsku i przygodzie za pieniądze podatnika , albo policjany liczący po przejściu na emeryture na wysokie odprawy.

  11 16

Polana Kudłacze: Zachód Słońca i widoki to powody dla których warto tu przyjść

 • 11 maj

  Odsyłam do wpisu @klisdisa

 • 10 maj

  Co do ukształtowania terenu ,a zwłaszcza histori zasiedlania to jednak Beskid Wyspowy [ limanowskie] odbiega dość wyrażnie od "naszego" Beskidu.

  1 1
 • 10 maj

  Ja to wiem i widzę.Ale teraz w nowszych przewodnikach tereny te określane są jako Beskid Wyspowy. Nawet na szczycie Ukleiny jest tabliczka informacyjna Ukleina 677mnpm Beskid Wyspowy .Czyżby to było związane z dzisiejszą modą na góralszczyzne ?

  3 1
 • 9 maj

  Wedle najnowszej mody Kudłacze i nawet święta góra Myślenic Ukleina to Beskid Wyspowy,a tu piszą co to dali jest Beskid Sredni [Myślenicki].To co jest grane ?

  5 1

Rośnie liczba zakażonych. Powiat drugi w województwie. Wirus dopadł strażaków

 • 10 maj

  Co za bzdury!!! Pan Gates ,pan Saros i inni filantropi ,mają tyle kasy żę im do końca życia wystarczy.Są to najczęściej osoby mające już swoje lata i pełną świadomość że pomimo ogromnych pieniędzy żyć wiecznie nie będą.To osoby wielkiego sukcesu ,liderzy świata.Oni teraz mają misje ,aby urządzać świat po ich jemu !Należy im zaufać ,a nie wiecznie krytykować.Oni osiągneli sukces i wiedzą jak postępować,dlatego tak wspomagają ruchy demokratyczne na świecie,równouprawnienie płciowe,szczepienia,WHO, ruchy ochrony środowiska naturalnego,przemieszczanie ludzi z biedniejszych rejonów do bogatszych,itd,itd .Pozwólmy się tym ludziom spełnić dla dobra ludzkości ,BO WIEDZĄ CO ROBIĄ,a nie wiecznie krytykować.

  4 10

Jak gospodarze gmin potraktowali wniosek o przekazanie danych wyborców Poczcie Polskiej?

 • 4 maj

  PROSTYTUCJA

  3 9
 • 3 maj

  Czyli PO ?

  6 18

Ks. Zdzisław Balon: Ten trudny czas kiedyś się skończy

 • 2 maj

  Pisze o podatku na cele społeczno -wyznaniowe .KK podlega pod ten podatek tak jak inne kościoły chrześcijańskie,muzułmańskie,kociorze,buddyści,szataniści,sodomici ,nawiedzeńcy itd. Kapłani tych kościołów dostają kase ,płacą podatki,ubezpieczenia społeczne itd .I jest git,

  4 2
 • 2 maj

  Zrobić jak w raichu.Podatek od kożdygo obywatela na działalność społeczno-wyznaniową.Wtedy ksieżulko dostaje od państwa wypłete Wysokość uzależniona od chierarchi .Skończy się wieczne żebranie o kase,W porównanie do niemieckich księży ,to polscy dobrodzieje to bidoki.

  6 6

„Mieszkańcu reaguj” apeluje gmina. Tymczasem przydrożne lasy i rowy toną w śmieciach

 • 29 kwi

  "Poznasz prostaka po otoczeniu jego" VanDam

  6 6

Burmistrz Myślenic przekaże dane wyborców Poczcie Polskiej. „Nie będę przykładać się do dezintegracji i osłabienia Polski”

 • 29 kwi

  Jak te korespondecyjne wybory nie są zgodne z prawem,to czymu jeszcze gorszy sort niewysyło swego poselstwa do Brukseli coby się poskarżyć ? Zaros by tu wysłali jakiego znawce komisarza .Tego typu wybory odbyły sie już w raichu i Korei połdniowej i nie było problemu.A tu zawsze jest .Tak jak mówił Jerzy Urban ten kraj to odwieczno dziadownia i lepi go oddać oficjalnie pod zarząd nimców albo jewreńców.Bedzie 1000 razy lepi.

  6 17

Myślenice: 13 pracowników zarażonych koronawirusem, 31 na kwarantannie. Firma pracuje nadal

 • 21 kwi

  Czyli co ?Maseczki "antywirusie" szyte tam poszły w świat ?....

  33 1

Koniec parkowania za darmo. Gmina przywraca opłaty

 • 21 kwi

  To pewnie bedzie pirszo I ostatnio kadencja obecnego burmisia.Następnym razem przy wyborze patrzcie nie na partie jakom reprezentuje ,ale na jego......jaja.

  30 4

Co nam wolno, a czego nie? Rząd zapowiada powolne odmrażanie codziennego życia

 • 20 kwi

  Znam..Jadam z misek I talerzy.

  3