Zamykać czy nie? Dzisiaj radni zdecydują o przyszłości szkół na Chełmie i Dolnym Przedmieściu

 • 24 lut 2020

  Pani Radna DYLĄG i Pan Radny BISZTYGA dzisiaj wasz głos przesądzi o Szkole na Dolnym Przedmieściu. Mieszkańcy Dolnego proszą o to byście tę szkołę uratowali !

  14 6

Znamy stawki za śmieci w gminie Siepraw

 • 29 sty 2020

  Śmieci drożeję wszędzie zatem to nic dziwnego że i Siepraw dostał podwyżkę !

  5

Radni przegłosowali zamiar likwidacji szkół. Jak argumentują swoje decyzje?

 • 29 sty 2020

  WSTYD I HAŃBA !! Rodzice dzieci z Dolnego Przedmieścia przy wyborach wam tego nie zapomną !!! Jak radni z Dolnego Przedmieścia : Pani Radna DYLĄG i Pan Radny BISZTYGA mogli wstrzymać się od głosu, wiedząc że wstrzymując się skazują Szkołę na Dolnym Przedmieściu NA ZAMKNIĘCIE !!! Wstyd !! Szkoła służyła latami i nikomu to nie przeszkadzało, a teraz jest Pan Burmistrz i z pomocą radnych m.in z Dolnego Przedmieścia ZAMYKAJĄ SZKOŁĘ nr 5 !!! WSTYD Pani Halino, na Panią głosowałem, Panie Burmistrzu WSTYD, również na Pana głosowałem myślałem że zrobi pan coś dobrego a nie będzie moim dzieciom zamykał SZKOŁY !!! WSTYD !!!

  106 20

Wybory Samorządowe 2018: Poznaj kandydatów na radnych w twojej miejscowości

 • 27 wrz 2018

  Co by nie napisać patrząc na kandydatów można powiedzieć IDZIE NOWE. I to dosłownie.
  Bardzo mocne myślenickie nazwiska pokolenia 30-40 + chyba wymiotą stare wygi które od lat zasiadają w radzie miasta. Uczciwie pisząc każdy komitet takie osoby wystawił, które myśleniczanom kojarzą się w mgnieniu oka, czasem dopiero po "myślenickich" ksywkach. Niech przytoczę mocną trójkę: Dominik GUMA Szczurek , Michał SYNU Synowiec czy też Aga TOLA Słomka itd.
  Niewątpliwe idzie nowe !

  22 15