Na ul. Piłsudskiego 91-latek potrącił na pasach przechodnia

 • 19 paź 2019

  91 lat nie te oczy nie ta koncentracja nie ten refleks itp. Badania co rok i tyle w temacie.

  20 3

Skomielna Biała: Autobusem w terenie zabudowanym prawie setką

 • 6 paź 2019

  Przecież kazdy wie kto jechał chociaż raz z przewoźnikiem takim jak szwagropol czy mercbus że tam autobusy jeżdżą nawet 120 km/h i nikt ich nie kontroluje a tu przypadkowo złapany kierowca i nagle policja grzmi. Może troche wiecej kontroli na zakopiance chyba że nie ma odpowiednio wyszkolonych funkcjionariuszy no to wtedy zostanie grzmienie.

  27 1

Proboszczowi nie podoba się mural z kogutem. Symbolizuje wieś, czy nawiązuje do ideologii LGBT?

 • 14 sie 2019

  Pewnie czarny ksieciunio nie poświecił koguta wiec kasa sie nie zgadza na plebani bo ciagle brakuje a fajne dzieło powstało. Gratulacje za koguta jest super. A ty czarny diable lepiej pilnuj swoich czarnych kolegow żeby sie nie dotykali bo to w waszych szeregach jest lgbt.

  56 9

Początkowo byłem zwolennikiem pełnego otwarcia zbiornika. Dzisiaj jestem ostrożny w tej kwestii

 • 10 sie 2019

  Kiedyś nie było kanalizacji tzw.szlam z domow szedł prosto do raby i woda w zbiorniku była dobra teraz wiekszosć ścieków trafia do kanalizacji i oczyszczalni i woda może sie zepsuć przez otwarcie zbiornika bo ktoś nasika. Ludzie jak sie nie da to znaczy że koś nie dostał odpowiedniej kwoty w łape z rzadzących albo sie nie opłaca wiec mydlimy ludziom oczy bo profesor czy doktor powiedział. Badania sie robi tak żeby wyszły albo nie. Wiekszość zbirnikow w kraju jest otwartych pobieraja wode i problemu nie ma.

  26 6

Policja świętuje swoje 100-lecie

 • 28 lip 2019

  Stefano czyżbyś był w Steku na imprezie czy ty to ten znajomy ktory polecał.

  5 2
 • 27 lip 2019

  Bez statystyki nie bylo by Policji tam tylko to sie liczy słupki wykresy normy. Człowiek sie nie liczy.

  4
 • 27 lip 2019

  Teraz kto nie PISUJE to nie awansuje a starych czasów już mało kto pamieta sami młodzi jeden na drugiego donosi nagrywa i nie ma znajomych w pracy.

  5 1
 • 27 lip 2019

  Zwykli policjanci organizuja sobie świeto we własnym zakresie i za własne pieniadze żeby szlachta dowadzaca mogła sie pokazać przed wyższa władza z KWP Kraków , politykami i klerem. W tym roku impreza w steku za pieniadze podatników a żeby sie nikt nie dotrzepił wódeczka we własnym zakresie. Pienadze z puli na premie dla tych zwykłych policjantow pewnie zainkasował stek i pewnie musieli zadowolić sie ochłapami. Ciekawe czy przetarg wygrał stek bo był najtańszy z tych najdroższych. Czy był przetarg????? Czy może znajomy polecił. Zwykle szlachta siedziała w siedmiu smakach. Pozdrawiam i współczuje tym co nadole.

  8 4

Budynek urzędu może grozić katastrofą budowlaną. Gdzie przenieść urzędników?

 • 9 kwi 2019

  Budynek urzedu zrownać z ziemia i wyprostować droge bedzie bezpieczniej a urzednikow do kontenerow budowlanych na nieskończone boisko przy wodociagach i już po problemie.

  20 3

Połowa przestępstw w powiecie ma miejsce w Myślenicach. Rośnie popularność narkotyków i dopalaczy

 • 29 mar 2019

  Pan komendant zapomniał dodać że niedługo przez działania BSW i prokuratury ktore to instytucje doprowadziły do tego że w komendzie Myślenickiej już żaden policjant nie pracuje tak jak powinien ponieważ boi sie że dostanie zarzuty za to że przyszedł do pracy. Brawo dla panow z BSW oby tak dalej.

  15 1

Nie ma chodnika, nie ma przejścia. Na ul. Sobieskiego jest kłopot. Jak go rozwiązać?

 • 22 mar 2019

  Burmistrz potrzebuje pieniadze na pozwy do Sądu bo czuje sie zagrożony i w poważaniu ma mieszkańców i ich problemy. Starosta nie ma nic do gadania bo opowiada jak musi żeby stołek trzymac. A przejsc dla pieszych nie ma i nie bedzie bo są ważniejsze sprawy jak hejt. W Osieczanach jest ruch jak na zakopiance i też przejsc nie ma bo po co. Dopiero jedna ofiara śmiertelna była to za mało szkoda pieniedzy tak władza myśli wiec nie ma co sie łudzić szkoda kasy.

  3 3

Jarosław Szlachetka: Pod moim adresem wysłano groźby pozbawienia życia

 • 16 mar 2019

  Rozumie złożenie zawiadomienia jeśli chodzi o groźby ponieważ w dzisiejszych czasach świrów nie brakuje ale zawiadamać służby o tym że ktoś coś powiedział na żone bo gdzieś słyszał. Przecież to jakaś farsa raz że co drugiego polaka bedzie trzeba skarżyć dwa takie działania to straszenie cenzurowanie i ograniczanie swobodnej wypowiedzi. Mam nadzieje że jeśli chodzi o pomawianie żony to Pan Burmistrz wystąpił na droge prywatno skargową i wniósł odpowiednia opłate w celu rozpoczecia jakich kolwiek czynności prawnych a nie poszło to z naszej kieszeni. Panie Burmistrzu zamiast tracić czas i pieniadze wydane na organy ścigania to może tak zrobić chociaż jedno przejście dla pieszych w Osieczanach.

  45 16