Budynek urzędu może grozić katastrofą budowlaną. Gdzie przenieść urzędników?

 • 9 kwi

  Budynek urzedu zrownać z ziemia i wyprostować droge bedzie bezpieczniej a urzednikow do kontenerow budowlanych na nieskończone boisko przy wodociagach i już po problemie.

  20 3

Połowa przestępstw w powiecie ma miejsce w Myślenicach. Rośnie popularność narkotyków i dopalaczy

 • 29 mar

  Pan komendant zapomniał dodać że niedługo przez działania BSW i prokuratury ktore to instytucje doprowadziły do tego że w komendzie Myślenickiej już żaden policjant nie pracuje tak jak powinien ponieważ boi sie że dostanie zarzuty za to że przyszedł do pracy. Brawo dla panow z BSW oby tak dalej.

  15 1

Nie ma chodnika, nie ma przejścia. Na ul. Sobieskiego jest kłopot. Jak go rozwiązać?

 • 22 mar

  Burmistrz potrzebuje pieniadze na pozwy do Sądu bo czuje sie zagrożony i w poważaniu ma mieszkańców i ich problemy. Starosta nie ma nic do gadania bo opowiada jak musi żeby stołek trzymac. A przejsc dla pieszych nie ma i nie bedzie bo są ważniejsze sprawy jak hejt. W Osieczanach jest ruch jak na zakopiance i też przejsc nie ma bo po co. Dopiero jedna ofiara śmiertelna była to za mało szkoda pieniedzy tak władza myśli wiec nie ma co sie łudzić szkoda kasy.

  3 3

Jarosław Szlachetka: Pod moim adresem wysłano groźby pozbawienia życia

 • 16 mar

  Rozumie złożenie zawiadomienia jeśli chodzi o groźby ponieważ w dzisiejszych czasach świrów nie brakuje ale zawiadamać służby o tym że ktoś coś powiedział na żone bo gdzieś słyszał. Przecież to jakaś farsa raz że co drugiego polaka bedzie trzeba skarżyć dwa takie działania to straszenie cenzurowanie i ograniczanie swobodnej wypowiedzi. Mam nadzieje że jeśli chodzi o pomawianie żony to Pan Burmistrz wystąpił na droge prywatno skargową i wniósł odpowiednia opłate w celu rozpoczecia jakich kolwiek czynności prawnych a nie poszło to z naszej kieszeni. Panie Burmistrzu zamiast tracić czas i pieniadze wydane na organy ścigania to może tak zrobić chociaż jedno przejście dla pieszych w Osieczanach.

  45 16