Jarosław Szlachetka z wotum zaufania za rok 2019. Poparło go 15 radnych, 4 się wstrzymało, a 1 osoba była przeciw

 • 30 cze 2020

  Nie ma już klubu Macieja Ostrowskiego, teraz mamy PiS i mniejszy PiS takich mamy radnych. Może któryś z nich opowie wyborcom co go ujęło w rządach Szlachetki ? Chyba nam się to należy jako wyborcom ?

  55 10
 • 30 cze 2020

  A Pan Malinowski też już w PiS ? No wielka szkoda.

  29 4

Kadencja 2018-23: Ranking popularności radnych miejskich po pierwszym roku pracy

 • 25 lis 2019

  To może nie to bo nie wszyscy chcą siąść z radnymi do stołu :)

  10 3

Radni PiS chcą gminy wolnej od ideologii LGBT. Projekt uchwały odrzucony [WIDEO]

 • 26 cze 2019

  Ciekawe czy Ci wszyscy co piszą tutaj wiedzą jak piętnuje się dzieci w szkole które nie chodzą na religię ? Wiele rodzin mimo że nie są związani z kościołem nakazuje chodzić swoim dzieciom na religię bo inaczej są wyśmiewane przez rówieśników.

  Może o tym warto by pomyśleć jeśli rozmawia się o ideologich ? Tak to już mamy że widzimy tylko zło po jednej stronie. Młodzi ludzie o innych orientacjach są często wytykane i to one najczęsciej są potencjalnymi samobójcami z racji ich piętnowania.

  Zastanówcie się czy edukcja jest zła czy przekoania są złe czy może raczej nasze społeczeństwo jest katolicko-otrodoksyjne co z pewnością nie jest dobre.

  19 12
 • 26 cze 2019

  Bardzo mi się podoba że przynajmniej jedna radna jasno powiedziała "NIE" a nie wstrzymała się od głosu. Szczególnie że taka deklaracja to stygmatyzowanie ludzi.

  Obawiam się znając pis że i tak temat wróci i to szybciej niż się wszystkim wydaje.

  25 10
 • 25 cze 2019

  "1. Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. "latarników"). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami rodziców!"

  A jeśli rodzice mają inne niż chrześcijańskie poglądy ? Są np. za wolnymi związkami , jedno jest np. gejem ? Czy będą strzegli przekonania takich rodziców ?

  "2. Zrobimy wszystko, aby do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowa (WHO). Będziemy chronili uczniów, dbając o to, aby rodzice z pomocą wychowawców mogli odpowiedzialnie przekazać im piękno ludzkiej miłości!"

  Piekno ludzkiej miłości to również miłość homoseksualna która była jest i będzie. Homoseksualistą był DaVici warto poczytać jego biografię.

  "Deklarujemy, że Gmina Myślenice (...) 29 latach od odzyskania Samorządności Polaków." dlaczego 29 lat a nie 30 jeśli 4-go czerwca była 30 rocznica ? Bo radni PiS KOPIOWALI bezmyślnie deklarację nie czytając jej i nie rozumiejąc ta uchwalona w Mielcu była przed 30-tą rocznicą wyborów. Oto jest profesjonalizm radnych PIS :)

  Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości jak oni działają to idealny przykład. Wrzucają żeby wrzucać nawet nie czytając jest ich tam 10-ciu i co nikt tego nie przeanalizował ?

  Uchwałę przygotował Fita wzór cnót wszelakich a pozostała 9-ka miała zagłosować w końcu po co czytać nad czym się głosuje.

  69 23

Jarosław Szlachetka bez wotum zaufania.Czy to pierwszy krok do referendum o jego odwołaniu? [SONDAŻ]

 • 25 cze 2019

  Realizacją bidżetu obywatelskiego zajmuje się BURMISTRZ to jego kompetencja więc pytanie zadaj właściwej osobie !

  26 16
 • 25 cze 2019

  Chciałbym zwrócić uwage na jeden fakt. Burmistrz mówił: dlaczego radni nie zadawali pytań ?
  Zauważcie jesli nie zadają pytań to do Ostroskich i Bez Układów bo radni PIS nigdy nie zadają pytań !! Oni są tylko od głosowania. Taka karnia armia zawsze tak samo podnoszą ręce, zawsze tak samo głosują. ZERO !!! własnego zdania - partia każe - tak głosujemy.

  Nie mam pojęcia dlaczego radni nie zadawali pytań ale jeśli zadają to tylko jedna strona :)

  Sorry no nieraz o coś pyta radny Grzybek i Wierzba ale zawsze nie w temacie i nie wtedy gdy powinni.

  55 16

Były prezes wodociągów bez absolutorium za to z wnioskiem do prokuratury. Gorąca dyskusja radnych

 • 19 cze 2019

  Najlepsza to jest pani Skarbnik jak jej kto zagra tak mówi. Za Ostrowskiego było dobrze tak, za Szlachetki już dokapitalizowanie jest złe , teraz dopłaty są dobre.

  Kobieta kuroczowo trzyma się posadki i będzie robić tak jak jej ktoś każe, a że ci co kazują zmieniają zdanie to ona też zmiana :)

  Nawał bym ją Skarbik - kameleon :) ciekawe kiedy ją też wymienia a chodzą słuchy że jest już ktoś przygotowywany - jak mówił Szlachetka "tak mówią na mieście" !

  29 2

Radni Bez Układów: Od burmistrza Szlachetki domagamy się przeprosin i zaprzestania języka poniżania

 • 19 cze 2019

  Kłamstwo do kwadratu to dokładnie jak napisać że żona Szlachetki jest czołowym działaczem pisioków i startowała na wójta w Picmiu :)

  Widzę że pisiorki bardzo się boją że rodzi się dobra radna która wyróznia się na tle mieronty pisu. Przyklady - Grzybek czy Wierzba mieć takich radnych to dno , Dylągowa no cóż wystarczy poczytać co ta kobieta wypisuje poziom Pawłowicz choć dla tego ugrupowania to nobilitacja.

  13 9
 • 18 cze 2019

  Już pod postem o wodociągach pisałem że odpowedź burmistrza do p.Malinowskiego była chamska i nie dziwie się reakcji radnych.

  Odpowiedź na pytanie p. Malinowskiego była czystym przejawem i pokazaniem gdzie ma radnych innych niż pisu. Dobrze ze w końcku ktoś się sprzeciwił temu co wyprawia burmistrz na sesjach !

  Niech wraca do sejmu tam jest miejsce na wygłupy w tym stylu.

  38 31

Dyskusja na temat MZWiK na nadzwyczajnej sesji miejskiej

 • 14 cze 2019

  A czy Szlachetka przeprosił tych których obraził , dla mnie bulwesujące było zachowanie w stosunku do p. Malinowskiego. Szlachetka może obrażać - Szlachetki nie można.

  Słoma z butów wystaje u burmistrza.

  53 14

Bloczki parkingowe odchodzą w niepamięć. Parkingowych zastąpią parkometry

 • 25 mar 2019

  Oglądaliście sesje ? Jak Szlachetka zagotował po przegranym głosowaniu ? To się leczy !!
  Ludzie to jest chore, facet pianę toczy gdzy coś nie jest po jego myśli !

  Przynajmniej wiadomo dlaczego PIS nie cierpi demokracji :)

  50 13

ALARMUJECIE: "Tego nie da się nazwać drogą". Tak wygląda dojazd na Chełm

 • 14 mar 2019

  Patrząc na wyniki wyborów to na Chełm powinna byc już dawno autostrada z minimum czterema pasami.

  40 13

Myślenicki Alarm Smogowy: Mamy smogu po dziurki w nosie

 • 7 mar 2019

  Szczotkowski ? O masakra znów będzie show i nic konkretnego. To SLD teraz bierze się za smog ? Wracaj razem z Kudasem do lewicy a nie kombinuj jak się wybić na temacie !

  56 22

Media w Myślenicach

 • 7 mar 2019

  Co się dzieje w Myślenicach ? Kolejny Twór medialny ? WSercuMyslenic.pl - czy wiadomo kto za tym znów stoi ?

  4

Myślenice: "Afera krzesełkowa", czyli radni kłócą się o miejsca przy stole [WIDEO]

 • 5 lut 2019

  Wy tutaj o stołkach na Radzie a może lepiej zobaczyć na stołki w Gminie i instytucjach gminnych ?
  Dawidek - praca w Gminie, Pitala - praca w Gminie, najbiższa rodzina Fity praca w szkole zaraz po wyborach. Dybeł - praca w Gminie. Do tego słynni ludzie ze Świątnik to jest dopiero stołkownia !! A nie to co na radzie się dzieje .

  Ciekawe dlaczego tym nie zajmie się miasto-info ?

  Przeglądnąc jeszcze spólki gminne , ARMIR gdzie rodzina radnej PiS dostała kierownicze stanowisko itd itd.

  Jesteśmy już zasypani po wyborach PiSiorkami i naszymi gminnymi Misiewiczami.

  23 3

Kto zasługuje na miano Osobowości Roku 2018?

 • 29 gru 2018

  Brakuje tutaj dwóch osób w zestawieniu : BAGIETKI i GASCANA obydwoje byli na tym samym poziomie wypowiedzi :) więc prosze ich dopisac - można wspólnie :)

  32 10

Andrzej Pułka wicestarostą. Zobacz kto zasiądzie w zarządzie [WIDEO]

 • 10 gru 2018

  Znana działacz socjalistyczny Kudas z SLD został etatowym członkiem zarządu powiatu. Za zasiadanie w zarządzie ma etacik w Strostwie. Bardzo ciekawa sprawa. Tomal to juz zupełnie odleciał , powinęła sie nózka Kudasowi to go na etacik do powiatu.

  Będą ze Szczotkowskim robić piaskownice po powiecie !

  9 8

Myślenice: Radni ustalili wysokość pensji burmistrza [WIDEO]

 • 30 lis 2018

  Poczekajcie jakie będzie bizancjum w Urzędzie 2 wice-burmistrzów z tego jeden juz chyba w poniedziałek :)

  Burmistrz spłaca długi i to niestety partyjne już po urzędzie chodzi jedenz Świątnik niebawem będzie ich więcej. No ale cóż wybrali- to będą mieć PISiorków w urzędzie i to nawet z importu nie tylko naszych lokalnych.

  17 9

"Korupcja polityczna?"Burmistrz komentuje wybory prezydium.Odpowiada mu wiceprzewodnicząca

 • 23 lis 2018

  Tak jest to prawda !

  10 2
 • 23 lis 2018

  No to macie jak skutkuje niepodejmowanie i wybór pezwodniczącego i może zmienice PISiorki dzanie :

  "...Przewodniczący rady miejskiej w Kwidzynie nie został wybrany, burmistrz nie zdążył złożyć ślubowania, a pierwsza sesja została przerwana. To grozi paraliżem miasta – alarmuje burmistrz.

  Kwidzyńscy radni na pierwszym posiedzeniu nie wyłonili ze swojego składu przewodniczącego oraz jego zastępców, nie zostały też powołane komisje. Przewodniczący senior przerwał obrady po tym, jak jedyny kandydat na szefa rady uzyskał w głosowaniu 9 głosów „za” i 9 głosów „przeciw”. Radni mają spotkać się ponownie po kilkunastu dniach – 6 grudnia.

  „Inne miasta potrafiły się dogadać. Mogliśmy to pięknie zrobić. Trzeba zacząć ze sobą rozmawiać” – komentował na gorąco Franciszek Garlicki, który prowadził obrady jako najstarszy radny.

  Jak podkreślał, ten pat rodzi poważne konsekwencje. „To powoduje paraliż instytucji samorządowych i wpływa na realizację zadań, jakie nakłada na mnie ustawa o samorządzie” – podkreślał.

  Skarbnik Miasta Elżbieta Mankiewicz wyliczała problemy, jakie opóźnienia prac w radzie spowodują dla projektu budżetu miasta na rok 2019 i tegorocznego budżetu..."

  7 4
 • 20 lis 2018

  Normalnie za 5 lat wraz z Bagietką zakladam komitet i startujemy. Bagietka robi kampanie ja biorę burmistrza.

  Niech się Szlachetka boi !

  25 8

Katarzyna Burda nowym prezesem MZWiK w Myślenicach

 • 23 lis 2018

  Ja dostałem dziś rachunek i bez zmian :) a miało być szybko , szybko.

  32 11

Powiat: Radni wybrali starostę. Na trzecią kadencję został nim Józef Tomal [WIDEO]

 • 22 lis 2018

  Jest i Gascan wiecznie niezadowolony sprzedawca elektorniki, miłośnik Kukiza :) a gdzie Twoi jakoś się do powiatu nie załapali.

  19 9