Myślenice. Gmina sądzi się z byłymi pracownikami UMIG. Radny pyta o liczbę spraw i wysokość odszkodowań

 • 25 maj

  Dokładnie, 4 lata głosował z PiS i popierał Szlachetkę w każdym głosowaniu teraz się zrobił "pierwszym opozycjonistą". Bisztygi bracia to fałszywi ludzie , jeden wart drugiego.

  38 3

Myślenice. Dyrektorka przedszkola nr 3 odwołana ze stanowiska. Radny Czesław Bisztyga przepytuje burmistrza

 • 24 maj

  A to dobre ...
  Całą kadencję Bisztyga głosował z PiSem i Szalchetką a na koniec się obudził bo... wybory za pasem. Hipokryzja pierwszej miary.
  To dzięki niemu PiS przegłosowywał wszystko w radzie teraz się obudził, ludzie patrzcie na to i co też dajecie się nabrać ?

  Podobnie jak jego braciszek, ciężko wyszukać zdjęcie byłego szefa PO w Myślenicach bez PiSowców. Tak im wchodzi w pewną część ciała że szkoda gadać.

  Ot cali bracia Bisztygowie, obaj dobrze wiedzą jak działa polityka i jak mają postępować.

  45 7

Myślenice. Jubileusz 150-lecia zorganizowanej turystyki w Polsce. PTTK Lubomir reaktywował odznakę „Miłośnika Ziemi Myślenickiej”

 • 23 maj

  Hmmm, pracownik starostwa odznacza Starostę czyli szefa. No cóż....

  14 4

Myślenice. Budżet Obywatelski z zaległościami. Doskwiera mu inflacja. Jak przekonać do niego mieszkańców?

 • 22 maj

  Często dochodzę do wniosku, że większość radnych nie czyta nawet uchwał nad którymi głosuje, bo ma już rozpisane od górnie za czym i jak ma głosować. Niewielka część czyta, zabiera głos i myśli obiektywnie.

  28 1

Myślenice. Radni podjęli uchwałę w sprawie obrony dobrego imienia Jana Pawła II

 • 28 mar

  Czy jest większa obłuda niż PiS ? Tu będą klęczeć w kościele w pierwszych rzędach, komunię przyjmować a z drugiej strony niszczą ludzi, niszczą życie innym bo tak się im podoba. Narzucają swoje poglądy i robią tak głupie uchwały.
  Komu to potrzebne? Tylko właśnie aby siać zamęt i aby było temat zastępczy bo w gminie nie dzieje się nic, kompletnie nic w porównaniu z poprzednimi włodarzami.

  Szlachetka i jego poplecznicy w radzie to dramat i coś najgorszego co mogło spotkać naszą gminę.

  Pytam: Kiedy Pan burmistrz rozliczy np. Panią skarbnik za przekręty z poprzedniej kadencji? Czy są wobec niej jakieś sprawy w sądzie jak przeciw poprzedniemu burmistrzowi?

  PiS na siłę narzuca swoje poglądy chcąc wrzucić wszystkich do jednego worka. Pamiętacie próbę uchwały o LGBT ? Zawierzenie itd itd.
  Ci co mają inne poglądy MUSZĄ się podporządkować. Tym razem kolejna niepotrzebna uchwała aby pokazać jacy my jesteśmy święci a Ci co przeciw to istne szatany.

  To kolejny przejaw polityki i "warszawki" która na poziomie gminy jest zbyteczna i nie wskazana, wręcz szkodliwa.

  89 18

Politycy z Polski 2050: Wchodzimy do gry i tworzymy struktury na terenie powiatu myślenickiego

 • 18 lut

  ooo Kaczmarczyk , facet był już w PiS , Nowoczesna , PO teraz Hołownia :) Wszędzie gdzie był sił zamęt i szkodził.

  Jeszcze dwie kampania wyborcze i zaliczy PSL i Lewice !!

  11

Orkiestra z Myślenic razem z burmistrzem na Paradzie Pułaskiego w Nowym Jorku. „Spełniamy nasz American Dream”

 • 4 paź 2022

  Do tego na wycieczkę załapały się partyjne media czyli ITV ciekawe czy polecieli za swoje czy nasze. Wiem głupie pytanie.

  52 5

Myślenice. „To nie jest parking dla szkoły!”- grzmi autorka projektu, a gmina stawia betonowe donice. Czy to przywróci przestrzeń mieszkańcom?

 • 9 wrz 2022

  Ta Pani sama pisze wnioski, sama je akceptuje,a później realizuje. Dla mnie kryminał, dla PiS norma. Sami swoi i tak się kręci.
  Ale jak widać nikomu to nie przeszkadza już teraz.

  30 2

Gmina Myślenice. Lampy nie świecą w nocy? To nie awaria, gmina oszczędza pieniądze. Tak wyglądają niektóre ulice

 • 31 sie 2022

  Grubo ponad 100 tyś kosztuje ITV ale tam świeci gwiazda burmistrza więc tego się nie wygasi :)

  48 3

Myślenice. Podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano ponad 157 tys. zł

 • 30 sty 2022

  Coś w tym roku było bardzo mało imprez towarzyszących w Myślenicach, chyba nie było nic nowego i ciekawego, koncerty i koncerty i nic więcej.

  13 3

Ranking najlepszych Liceów i Techników w Polsce „Perspektywy 2022”. W zestawieniu 5 szkół z Myślenic

 • 28 sty 2022

  Był tam kiedyś dobry nauczyciel ale też go już nie ma - a szkoda :(

  2

Jarosław Szlachetka z wotum zaufania za rok 2019. Poparło go 15 radnych, 4 się wstrzymało, a 1 osoba była przeciw

 • 30 cze 2020

  Nie ma już klubu Macieja Ostrowskiego, teraz mamy PiS i mniejszy PiS takich mamy radnych. Może któryś z nich opowie wyborcom co go ujęło w rządach Szlachetki ? Chyba nam się to należy jako wyborcom ?

  55 10
 • 30 cze 2020

  A Pan Malinowski też już w PiS ? No wielka szkoda.

  29 4

Kadencja 2018-23: Ranking popularności radnych miejskich po pierwszym roku pracy

 • 25 lis 2019

  To może nie to bo nie wszyscy chcą siąść z radnymi do stołu :)

  10 3

Radni PiS chcą gminy wolnej od ideologii LGBT. Projekt uchwały odrzucony [WIDEO]

 • 26 cze 2019

  Ciekawe czy Ci wszyscy co piszą tutaj wiedzą jak piętnuje się dzieci w szkole które nie chodzą na religię ? Wiele rodzin mimo że nie są związani z kościołem nakazuje chodzić swoim dzieciom na religię bo inaczej są wyśmiewane przez rówieśników.

  Może o tym warto by pomyśleć jeśli rozmawia się o ideologich ? Tak to już mamy że widzimy tylko zło po jednej stronie. Młodzi ludzie o innych orientacjach są często wytykane i to one najczęsciej są potencjalnymi samobójcami z racji ich piętnowania.

  Zastanówcie się czy edukcja jest zła czy przekoania są złe czy może raczej nasze społeczeństwo jest katolicko-otrodoksyjne co z pewnością nie jest dobre.

  19 12
 • 26 cze 2019

  Bardzo mi się podoba że przynajmniej jedna radna jasno powiedziała "NIE" a nie wstrzymała się od głosu. Szczególnie że taka deklaracja to stygmatyzowanie ludzi.

  Obawiam się znając pis że i tak temat wróci i to szybciej niż się wszystkim wydaje.

  25 10
 • 25 cze 2019

  "1. Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. "latarników"). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami rodziców!"

  A jeśli rodzice mają inne niż chrześcijańskie poglądy ? Są np. za wolnymi związkami , jedno jest np. gejem ? Czy będą strzegli przekonania takich rodziców ?

  "2. Zrobimy wszystko, aby do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowa (WHO). Będziemy chronili uczniów, dbając o to, aby rodzice z pomocą wychowawców mogli odpowiedzialnie przekazać im piękno ludzkiej miłości!"

  Piekno ludzkiej miłości to również miłość homoseksualna która była jest i będzie. Homoseksualistą był DaVici warto poczytać jego biografię.

  "Deklarujemy, że Gmina Myślenice (...) 29 latach od odzyskania Samorządności Polaków." dlaczego 29 lat a nie 30 jeśli 4-go czerwca była 30 rocznica ? Bo radni PiS KOPIOWALI bezmyślnie deklarację nie czytając jej i nie rozumiejąc ta uchwalona w Mielcu była przed 30-tą rocznicą wyborów. Oto jest profesjonalizm radnych PIS :)

  Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości jak oni działają to idealny przykład. Wrzucają żeby wrzucać nawet nie czytając jest ich tam 10-ciu i co nikt tego nie przeanalizował ?

  Uchwałę przygotował Fita wzór cnót wszelakich a pozostała 9-ka miała zagłosować w końcu po co czytać nad czym się głosuje.

  69 23

Jarosław Szlachetka bez wotum zaufania.Czy to pierwszy krok do referendum o jego odwołaniu? [SONDAŻ]

 • 25 cze 2019

  Realizacją bidżetu obywatelskiego zajmuje się BURMISTRZ to jego kompetencja więc pytanie zadaj właściwej osobie !

  26 16
 • 25 cze 2019

  Chciałbym zwrócić uwage na jeden fakt. Burmistrz mówił: dlaczego radni nie zadawali pytań ?
  Zauważcie jesli nie zadają pytań to do Ostroskich i Bez Układów bo radni PIS nigdy nie zadają pytań !! Oni są tylko od głosowania. Taka karnia armia zawsze tak samo podnoszą ręce, zawsze tak samo głosują. ZERO !!! własnego zdania - partia każe - tak głosujemy.

  Nie mam pojęcia dlaczego radni nie zadawali pytań ale jeśli zadają to tylko jedna strona :)

  Sorry no nieraz o coś pyta radny Grzybek i Wierzba ale zawsze nie w temacie i nie wtedy gdy powinni.

  55 16

Były prezes wodociągów bez absolutorium za to z wnioskiem do prokuratury. Gorąca dyskusja radnych

 • 19 cze 2019

  Najlepsza to jest pani Skarbnik jak jej kto zagra tak mówi. Za Ostrowskiego było dobrze tak, za Szlachetki już dokapitalizowanie jest złe , teraz dopłaty są dobre.

  Kobieta kuroczowo trzyma się posadki i będzie robić tak jak jej ktoś każe, a że ci co kazują zmieniają zdanie to ona też zmiana :)

  Nawał bym ją Skarbik - kameleon :) ciekawe kiedy ją też wymienia a chodzą słuchy że jest już ktoś przygotowywany - jak mówił Szlachetka "tak mówią na mieście" !

  29 2

Radni Bez Układów: Od burmistrza Szlachetki domagamy się przeprosin i zaprzestania języka poniżania

 • 19 cze 2019

  Kłamstwo do kwadratu to dokładnie jak napisać że żona Szlachetki jest czołowym działaczem pisioków i startowała na wójta w Picmiu :)

  Widzę że pisiorki bardzo się boją że rodzi się dobra radna która wyróznia się na tle mieronty pisu. Przyklady - Grzybek czy Wierzba mieć takich radnych to dno , Dylągowa no cóż wystarczy poczytać co ta kobieta wypisuje poziom Pawłowicz choć dla tego ugrupowania to nobilitacja.

  13 9
 • 18 cze 2019

  Już pod postem o wodociągach pisałem że odpowedź burmistrza do p.Malinowskiego była chamska i nie dziwie się reakcji radnych.

  Odpowiedź na pytanie p. Malinowskiego była czystym przejawem i pokazaniem gdzie ma radnych innych niż pisu. Dobrze ze w końcku ktoś się sprzeciwił temu co wyprawia burmistrz na sesjach !

  Niech wraca do sejmu tam jest miejsce na wygłupy w tym stylu.

  38 31

Dyskusja na temat MZWiK na nadzwyczajnej sesji miejskiej

 • 14 cze 2019

  A czy Szlachetka przeprosił tych których obraził , dla mnie bulwesujące było zachowanie w stosunku do p. Malinowskiego. Szlachetka może obrażać - Szlachetki nie można.

  Słoma z butów wystaje u burmistrza.

  53 14

Bloczki parkingowe odchodzą w niepamięć. Parkingowych zastąpią parkometry

 • 25 mar 2019

  Oglądaliście sesje ? Jak Szlachetka zagotował po przegranym głosowaniu ? To się leczy !!
  Ludzie to jest chore, facet pianę toczy gdzy coś nie jest po jego myśli !

  Przynajmniej wiadomo dlaczego PIS nie cierpi demokracji :)

  50 13

ALARMUJECIE: "Tego nie da się nazwać drogą". Tak wygląda dojazd na Chełm

 • 14 mar 2019

  Patrząc na wyniki wyborów to na Chełm powinna byc już dawno autostrada z minimum czterema pasami.

  40 13