Oświetlenie uliczne Myślenice

 • 4 paź 2018

  Wie ktoś dlaczego nie działa oświetlenie na ulicach od szkoły na Żeromskiego poprzez Rzemieślniczą,Armii Krajowej,Okulickiego itd ? Zbliżają się wybory może ktoś się zainteresuje , chyba że to ma związek z budowami tam prowadzonymi to tym bardziej ktoś się powinien za to wziąć. Młodzież w szkole odblasków brak a chodzą jak "święte krowy " po drodze bo przejście dla pieszych jest tylko na skrzyżowaniu Żeromskiego i Rzemieślniczej w bocznej ulicy prowadzącej do galerii niestety brak

  9 3

Może wystąpić na Mistrzostwach Świata, ale potrzebuje waszego wsparcia [WIDEO]

Aktualności z Trzemeśni

 • 15 wrz 2018
  aaa123 napisał/a:

  obiektyw1 a czy Skalnikowi potrzebne są "piłko-chwyty" na starym boisku?!?!?!? Jeżeli tak to dlaczego ich "sponsor" zamiast robić wycenę po prostu ich nie za sponsoruję?!?!?!?!
  A jeżeli chodzi o zbiórkę http://misjesalezjanie.pl/projekt-546-peru-leczenie-misjonarza/ to nie wymagajmy od naszych "księży" zbiórki!!!!!!!!! Przecież dla nich ważniejszy jest monitoring przed kościołem, jak by miał w czymś pomóc..... Z reszta jak już chyba się wszyscy przekonali Ksiądz już nie raz odmówił zbiórek!!! W końcu jeszcze by ktoś dał mniej na tacę, albo na ORGANY!!!!

  Nie piszę o "piłko-chwyty" bo w tym temacie ten projekt nie był poruszany. Nie rozumiem po co tyle !!!!!!!!!!!!! i ???????????. Czy tak się lepiej czyta ? Czy przez te znaki post jest bardziej widoczny ?

  Od księży też nie wymagam to oni wiedzą co "dobre" dla parafian.

  Odnośnie zbiórki to nie ja ją organizuje , ani nie ja umieściłem odnośnik. Chyba większość z Trzemeśni / parafii Trzemeśni zna ks. Piotra, dla osoby chcącej wspomóc nie będzie potrzebna zbiórka w kościele, wystarczyła by informacja że taka pomoc jest potrzebna i wtedy ludzie rzucą i na składkę ku uciesze duchownych, a po przeanalizowaniu (o ile ktoś słucha) ogłoszeń na ten temat znajdzie sposób aby wspomóc misjonarza.

  9 7
 • 14 wrz 2018

  W nawiązaniu do wcześniejszych komentarzy czy tej jednostce faktycznie potrzebny jest quad ? Jazda bez celu lub na pokaz ... kolejny pojazd na utrzymaniu a jeszcze wcześniejszego dobrze nie zakupil/ spłacili. Rozumiem jednostki gdzie jest multum turystów / rowerzystów , szlaki , schroniska , przykład ostatniego poszkodowanego rowerzysty. Czy nawierzchnia na placu zabaw będzie lepsza tego nie wiem ale na pewno przysłuży się większej liczbie osób .
  Co do ostatniego postu o misjach popieram warto pomagać takim osobom , już lepiej przeznaczyć te pieniądze z BO na naszego rodaka.
  Dziwie się tylko że w naszej parafi cisza powinni zorganizować jakąś zbiórkę lub chociaż ogłosić w niedziele.

  9 6