Mąż przewodniczącej PO uciekł z miejsca wypadku?

 • 12 wrz 2022

  Hemingway idioto dlatego tak jest, bo zapalone lampy uliczne w dzień to marnotrawienie publicznych pieniędzy. A na drogach codziennie jest masa wypadków i gdyby nie było tam w tej sprawie jakiegokolwiek związku z "PO" to nawet byś nie spojrzał. Może umów się z nią, zapytaj jak to było, a jak nie to zagraj w jednorękiego przed ekranem przy niemieckiej produkcji, bo Ci żyłka pęknie z tej ciekawości dlaczego nie odpowiada i jaka była prawda.

  14

Myślenice. „To nie jest parking dla szkoły!”- grzmi autorka projektu, a gmina stawia betonowe donice. Czy to przywróci przestrzeń mieszkańcom?

 • 8 wrz 2022

  Po zwróceniu uwagi jednej właścicielce takiego pojazdu, powiedziała, że dyrektor szkoły pozwolił parkować...

  22 1

Lokalne Centrum Odpoczynku i Integracji górne przedmiescie

 • 8 wrz 2022

  Taaa... zabrali strażakom sprzed remizy i tam wstawili. Widziałem jak jakiś czas temu strażacy je malowali itd. Kupią im inne? Super rozwiązanie...

  5

Józef Tomal na półmetku kadencji: "Z czego kojarzą mnie ludzie? Powiem wprost; ze szpitala i z rond"

 • 8 maj 2021

  On akurat nie mieszka na Średniawskiego ;)

  5 19

ZŁOM

 • 17 sie 2020

  Nie no takiej głupoty to najstarsi górale nie przewidzieli... :D

  7 4

Ocieplenie domu -szukam dobrej firmy

 • 28 paź 2019

  Perfekt -Tynkowanie Natryskowe. Wykonują od podstaw elewacje. Wykonywali mi docieplenie styropianem i mogę polecić. Stronę mają na facebooku, nie będę tu podawać numeru

Przystanku nie zniszczyli wandale. To efekt wypadku

 • 25 maj 2019

  Poważny portal, poważne newsy a redakcji nie chciało się pofatygować i zapytać choćby policji. Nie wandale, a wypadek drogowy opiniotwórczy portalu. Polecam na przyszłość weryfikować donosy przed publikacją, i zainteresować się sprawcą - niebieskim seicento :)

  14 1

Pizzeria w myślenicach

 • 15 lut 2019

  Zawsze możesz iść w inne miejsce, zjeść lokalną pizzę na chlebowym spodzie, na polskich składnikach. Inną z opcji jest zrobienie własnej w domu idealnej grubości i nie lejącej. Dorzucisz mielonkę czy co tam jeszcze lubisz :) Z tym chłamem to bym uważał, bo tak bliskiej oryginałowi pizzy jak w Camorra w naszym mieście nie znajdziesz. Doceniło to już masa ludzi. Pozdrawiam pizzomaniaków! :)

  6 14

Pobicie parasolki 18.01

Wisła Kraków bez licencji. Co z bazą w Myślenicach?

 • 9 sty 2019

  Zawsze nad wami pejsiki!

  5 1

Pociągiem z Myślenic do Krakowa

"Kółko" sklep na Górnym Przedmieściu

 • 25 paź 2018
  seba napisał/a:

  sklep zawsze był własnością GS-Myślenice, sklep się spalił 2 raz, podobno sklep został sprzedany, działka jest za mała żeby coś zbudować, a budynku nie da się rozebrać bo jest zabytkowy, chodzą plotki że ma być tam sklep typu "żabka"

  W tym sklepie paliło się już trzy razy, budynek i działka została sprzedana , nie nie jest to zabytek. Nie nie będzie w tej lokalizacji żabki, ona przewidziana jest w innym miejscu górnego przedmieścia. Tak było to własnością kółka rolniczego, ale z opowieści mieszkańców to stowarzyszenie ma się ku schyłkowi.

  1

"Dobra zmiana" PiS

 • 18 paź 2018
  Bagietka napisał/a:

  Czy nie wystarczająco już podniesiono wartość turystyczną Myślenic, strzelnicą?
  Strzelałaś?

  Tylko wielki Jarosław podniesie wartość turystyczną Myślenic! Tylko my dokładnie wiemy co wam potrzeba! Ostrowski nic nie wie! Nic nie robi dobrze! Przez niego upadamy, przez niego idziemy na dno! Wybierzcie Jarosława! On nas wyciągnie z głębin i wyniesie na wyżyny! Co wszechwiedząca bagietka pszenna uważa za właściwe do podniesienia wartości turystycznej? Więcej pomników jednej z tych ponad 90 ofiar? Może muzeum Lecha Kaczyńskiego? Może zmiana nazwy miasta na Pcim? Bardzo jestem ciekawy co podniesie wartość turystyczną wg bagiety

  13 3
 • 17 paź 2018

  Jasne, trzeźwo myślących nie przyjmujecie. "Wymarzony obywatel, to obywatel którego łatwo kontrolować"

  8
 • 17 paź 2018

  Bagietka jest idealnym odzwierciedleniem całego pisu. Atak, atak, atak. Zaszczuć tych którzy ich nie popierają, bo tylko oni i ich punkt widzenia jest jedynym słusznym kierunkiem. Jeśli nie jesteś z nimi, jesteś "uPośledzonym POlakiem" . Szczerze napluł bym Ci w twarz za brak szacunku do rodaków. Uważacie się za lepszych, dążycie do dyktatury i nie jest możliwa żadna forma dialogu z wami. Jak chcecie robić coś dla dobra ludzi skoro nie potraficie wysłuchać obu stron? Tylko albo z nami albo jesteś margines. Z każdą osobą z którą rozmawiam i popiera pis dzieje się dokładnie to samo. Czy to znajomy (bliższy czy dalszy), czy osoba z którą przypadkiem rozmawiam w towarzystwie, jeśli zejdziemy na temat polityki, uruchamia się jakiś system. Rozmówcy nie interesuje już, że np. nie popieram nikogo, tylko od razu jest atak, nie mogę mieć argumentów przeciw ich partii bo od razu jestem głupi, naiwny itd. Niema możliwości dyskusji z pisem, tak pierze mózgi Jarosław zawsze dziewica i jego pobratymcy. Nie rozumiem tego. Może byłbym skłonny poprzeć pis, ale widząc te zachowania jak w jakieś sekcie, dążenie do przejęcia absolutnie wszystkiego, boje się w tym uczestniczyć. Już zapisał się w historii Polski pewien sąsiad, który bardzo chciał wszystko przejąć i nad wszystkim panować. Nie będę przytaczał jak to się skończyło dla nas jak i dla niego.

  14

Wybory Samorządowe 2018

 • 16 paź 2018

  zdjecie

  Ciekawe te Twoje stare wypowiedzi bagietko

  14 2
 • 16 paź 2018

  Bagietka za trzy, dwa, jeden....

  8 2

Weekend-klub-impreza w Myślenicach????

 • 11 paź 2018

  Brooklyn już jakiś czas nie działa.

  1

Myślenice: Ruszyły prace nad rewitalizacją centrum. Trwa remont alejek wokół kościoła

 • 1 paź 2018

  Wejdzie na stołek Jarek to wszystko przeniesie z dolnego do centrum. Pokazał, że umie "dostarczać" więc powinno być sprawnie i szybko. Bagietka rzecz jasna pomoże nowemu włodarzowi, czyż nie?

  41 19

Wybory Samorządowe 2018: Grażyna Ambroży kandyduje na burmistrza Myślenic. Co proponuje?

 • 21 wrz 2018

  Przypominam, że to ten drugi robił wszystko by jakikolwiek stołek zająć po porażce na włodarza miasta i gminy. Powiat, województwo, sejm, dobrze że nie przypuścił krucjaty na naszego Andrzejka bo pewnie teraz wracał by od Trumpa.

  12 18
 • 21 wrz 2018

  Everestu żenady i hipokryzji jaki wypracował pis, nikt nie przeskoczy.

  25 33
 • 20 wrz 2018

  Przecież pod zdjęciem jest napisane pokrótce o tej Pani. Pewne jest jedno, na pewno nie załatwiała nic dla szpitala ani w związku z tunelem w Krzyszkowicach...

  64 57

Będzie debata? Jarosław Szlachetka odpowiada i rzuca wyzwanie Krzysztofowi Halkowi

 • 13 wrz 2018

  A gdzie ja mówię o wierze w komitety wyborcze? Wiadomym jest, że zawsze znajdzie się jakieś powiązanie. Ale widząc to co się dzieje na górze, co zalatuje dyktaturą (poprzez przejmowanie wszystkiego co można przejąć, wstawianiu w każde możliwe miejsce swoich partyjnych), nie chciałbym, żeby to dotknęło Myślenic. Ja w ogóle to się boje, że na debacie Halek nie będzie miał nic do powiedzenia konkretnego, a Szlachetka na każde pytanie będzie mówił tym typowym dla pisu żargonem. "Jak Pan rozwiąże problem wysokich kosztów wody w Myślenicach? - Za rządów PIS działamy dla ludzi, staramy się prowadzić dobrą politykę, nie popełniać błędów poprzedników, za które płacimy do dziś. Które doprowadziły nas na skraj europy etc." Coś w ten deseń

  10 7
 • 13 wrz 2018

  Level Hard? A to już nie pamiętasz kto tak za wszelką cenę chciał się dopchać do koryta? Jak Szlachetka chciał gminę, powiat, województwo? A jak się nadarzyła okazja to czym prędzej uciekł na Wiejską. Teraz naczelny "namaścił" to wraca tutaj. Mieliśmy posła reprezentującego miasto i powiat a teraz nie będzie nikogo. Mówi, że wszystko dla dobra mieszkańców. Dla dobra mieszkańców byłoby mieć go dalej na posadzie w sejmie. piS chcę przejąć wszystko w Polsce, teraz zarzucił sieci na samorządy. Czy Wy ciemny, małomiasteczkowy, myślenicki ludzie, wszechwiedzący i kłócący się na każdy temat myśliciele, wierzycie w to, że jak Szlachetka wygra wybory to woda będzie tańsza? Że nie będzie kolesiostwa? Że nikogo ze swoich nie posadzi na stołku? Będzie dokładnie tak samo jak teraz, tylko zmienią się nazwiska, a i macki polityczne nie potrzebnie zaczną dotykać naszego miasta. Czytam tu o marionetkach, o pociąganiu za sznurki. Kto to mówi? Toż to zwolennicy pierwszego, generalnego, prawego i sprawiedliwego teatru, w którym reżyserem i scenarzystą jest jeden ze złodziei księżyca! Tak tego samego który sam nie dostał głównej roli, więc steruje swoimi aktorami zza kulis. Otwórzcie oczy hipokryci. Nie mam faworyta w żadnym z kandydatów. Jednego tylko chcę. Żeby samorząd został samorządem, a nie polityczną zabawką sterowaną z góry.

  10 15