Panaceum dorasta. "Ukryty w mieście szept" jest tego najlepszym dowodem

 • 7 paź

  Tekstowo bardzo kiepsko, bity.... jak wszystkie u chłopaczków trapo-polo. Kreatywności, pomysłu na siebie 0. 'Ukryty w mieście szept" ktoś się za dużo Pezeta nasłuchał, i nawet nazwy próbuje kopiować :)

  4 13

Jak w grze komputerowej: Wsiadasz, jedziesz, zostawiasz gdzie chcesz. Moda na hulajnogi dotarła do Myślenic

 • 24 sie

  Jak na Myślenickie warunki dosyć drogo. Aby dojechać z Zarabia do rynku jest to koszt około 7-9zł. Ruch będzie tylko w weekendy bo dzieciaki będą chciały spróbować. Nie mniej pomysł ciekawy :)

  14 4

Czy radni powierzą losy Miasta i Gminy Matce Boskiej Myślenickiej? Dzisiaj nadzwyczajna sesja

 • 19 sie

  Co na tej wiosce się wyczynia?? Ludzie mają błoto w głowie zamiast mózgu. Już lepiej było by oddać opiece Bogowi Deszczu, mielibyśmy urodzaj :)

  17 8

Jarosław Szlachetka: Czas na konsultacje w sprawie wycinki minął. Drzewa zostaną przeniesione

 • 13 sie

  Bardzo inteligentne. Przesadzić drzewa które rosną w ziemi i nie potrzebują podlewania, do donic które trzeba będzie podlewać podczas upalnego lata codziennie :) A wiec robić kolejne przetargi dla firm które będą troszyczyły się o zieleń. Z naszych włodarzy to chyba ekonomistów nie będzie :) wystarczy, że muzeum będzie generowało ogromne koszty.

  15 5

Nowe inwestycje w skateparku w Myślenicach

 • 25 maj

  Nie okłamujmy się ale ten skatepark to jedno wielkie nieporozumienie. W naszych warunkach gdzie deszcze są częste i śnieg w zimie, za każdym razem są stawiane drewniane lub metalowe konstrukcje, które po 3-5 latach nie nadają sie do niczego, a w dodatku stwarzają zagrożenie. I tak co 3 lata są wydawane pieniądze na zakup nowych przeszkód.... Zamiast zrobić raz a porządnie betonowy skatepark, łatamy klasycznie po Polsku bo jakoś to będzie... Dobrym przykładem jak powinien wyglądać skatepark jest skatepark w Chorzowie, lub skataparki robione przez https://www.sloconcept.com/pl/realizacje/

  1

Pierwszy etap rewitalizacji Rynku zakończony

 • 19 kwi

  Pieniędzy na remont rynku zabrakło, ale kościół jak zawsze dostał wszystko pomimo okradania wiernych co niedziele z pieniędzy :) Ale władzy podlizywać się trzeba, mogli sprzedać auta dołożyć z własnej wypłaty i by sami to zrobili. Szkoda, że miasto tak marnotrawi pieniądze, a na Zarabiu jaki syf był taki jest i taki będzie.. Później burmistrz zdziwiony, że ludzie wyjeżdżają z miasta na weekend wydawać pieniądze jak tu nie ma co robić...

  35 41

Druhowie na odcinku 4,5 km zebrali 1800 litrów śmieci. Które miejsca wymagają sprzątania po zimie?

 • 1 kwi

  Myślenice toną w wszechobecnym "syfie" wystarczy przejść się po Zarabiu wzdłuż raby ścieżką pieszo-rowerową. Cała ulica zdrojowa w stronę Osieczan to jedno wielkie wysypisko śmieci. Wszystkie rowy, dolny Dalin, tony śmieci porozrzucane w koło boiska... Wstyd, sami mieszkańcy na Zarabiu nie dbają o to co leży pod ich domami w rowach. Budowany jest tam chodnik, pod którym śmieci są zakopywane wraz z ziemią.

  24 2

Mirosław Legutko: W Raciechowicach można zgasić światło, albo ratować gminę [WIDEO]

 • 21 mar

  Wydaje się, że na stanowiskach w gminie powinni pracować wykształceni ludzie.. Kto normalny bierze kredyt w parabanku? W artykule nie ma żadnej informacji kto zadłużył gminę.. tak o... sama się zadłużyła... Nikt za to nie bierze odpowiedzialności... Śmiali się wszyscy z prezydenta Słupska... A widać, że gej ma znacznie więcej oleju w głowie i zna chociażby podstawy ekonomii. A tu nasze wiejskie chłopaki rozwaliły prawie gminę :) brawo.

  9

Wicepremier Beata Szydło przedstawiła propozycje programowe PiS

 • 19 mar

  biedne dzieci.. kto je zmusił aby tego słuchały? Widzę, że prawie miejsca na rynku brakło :)

  34 6

Będzie debata? Jarosław Szlachetka odpowiada i rzuca wyzwanie Krzysztofowi Halkowi

 • 12 wrz 2018
  malina napisał/a:

  Ale szuja z Ciebie !! Jak można rzucać takie oskarżenia na kogoś !! Masz na to jakieś dowody? . Na miejscu Halka nie darowałabym Ci takich oskarżeń . To jest wasza Pisowska polityka !!! Wstyd !

  Owszem byłem jego uczniem, cała szkoła o tym wiedziała.

  16 10