Nowa Zakopianka a sprawa Myślenic. Stanisław Bisztyga: Uważam, że planowana obwodnica wokół Myślenic "uśmierci" miasto

 • 15 lut 2022

  Od kiedy w Myśleniach jest ruch turystyczny? Zniszczone bez atrakcji komunistyczne Zarabie, 4km ścieżki rowerowej, gdzie trzeba zawrócić, całkowicie nie wykorzystany potencjał Chełmu, brak atrakcji i wygodnego dojścia na Mikołaj. Nie słyszałem jeszcze o turystach w Myślenicach. Zamknięty zalew. Brak wież widokowych pomimo pięknej okolicy, wieża na Chełmie 95% czasu zamknięta, wiec nie ma po co wyjeżdżać kolejką na górę Oprócz obejścia rynku w koło turyści całkowicie nie mają tu co robić dlatego omijają to miasto.

  45 12

Myślenice: 13 pracowników zarażonych koronawirusem, 31 na kwarantannie. Firma pracuje nadal

 • 21 kwi 2020

  W tamtym tygodniu znajomy z Bydgoszczy dzwonił, że informacje o tym podawali w lokalnych mediach na północy. Myślenickie media podały tą wiadomość dopiero wczoraj. Większość kobiet pracujących w Vistuli do pracy jeździ busami... Gratuluje władzą Vistuli :)

  43 2

Rośnie sprzedaż „małpek” z mocnym alkoholem. Samorządy apelują o wprowadzenie ograniczeń

 • 12 lis 2019

  ZAWSZE ZA DELEGALIZACJĄ!!

  1 1

Policjanci zatrzymali dilerów. "To uderzenie w lokalny narkobiznes"

 • 28 paź 2019

  Tak jeszcze dla przypomnienia Psychodeliki leczą jak również mdma, są od lat używane terapeutycznie. 69% osób zażywających na sesjach terapeutycznych LSD, MDMA, meskaline, DMT, wyszło bez problemów z nałogu alkoholowego, ale mają jeden wielki problem.. mianowicie brak efektów ubocznych.. na co firmy farmakologiczne nigdy nie dadzą pozwolenia, aby weszły masowo do terapii leczenia ludzi. Lepiej robić z ludzi warzywa lekami psychotropowymi i mieć stałych klientów. Polecam Ci dokument i książke, audiobook jest za darmo na youtube "czy psychodeliki uratują świat"

  3 2
 • 28 paź 2019

  Zobacz ile na mieście alkoholików. Śpią na ławkach, stoją pod całodobowymi, zaczepiają i pytają o pieniądze. Każdy w swojej rodzinie, ma co najmniej jednego alkoholika, praktycznie każdy zna osobę która się zapiła na śmierć i nikomu to nie przeszkadza.. Przyzwolenie narodowe. Spożywalność alkoholu w roku 2019 jest najwyższa w historii kraju, I każdy mordkę cieszy do kieliszka :) Znasz jakąkolwiek osobę uzależnioną od marihuany? Marihuana nie uzależnia... Jeśli nawet to tylko psychicznie "rytualnie". (Poczytaj książki naukowe na ten temat) Dla tępego Polskiego narodu trzeba było wymyślić nazwę medyczna marihuana... bo ta medyczna według ich wiedzy leczy, a ta zwykła do zło.. A dla przypomnienia medyczna w Polsce ma około 18-21% THC i max 1% CBD... o zgrozo... a na onecie pisali co innego :) Jedynym problemem są leki: barbiturany, morfina, heroina... Amfetamina owszem, uzależnia jeśli sie ją przyjmuje sniffem kilka razy dziennie, w dawkach niskich używa sie jej do leczenia ADHD ponieważ uspokaja. Nie masz żadnej wiedzy w tym temacie... oj nie masz

  4 1
 • 26 paź 2019

  Ale wódeczki czy piweczka to się dziś napijesz? :)

  7 14

Panaceum dorasta. "Ukryty w mieście szept" jest tego najlepszym dowodem

 • 7 paź 2019

  Tekstowo bardzo kiepsko, bity.... jak wszystkie u chłopaczków trapo-polo. Kreatywności, pomysłu na siebie 0. 'Ukryty w mieście szept" ktoś się za dużo Pezeta nasłuchał, i nawet nazwy próbuje kopiować :)

  4 13

Jak w grze komputerowej: Wsiadasz, jedziesz, zostawiasz gdzie chcesz. Moda na hulajnogi dotarła do Myślenic

 • 24 sie 2019

  Jak na Myślenickie warunki dosyć drogo. Aby dojechać z Zarabia do rynku jest to koszt około 7-9zł. Ruch będzie tylko w weekendy bo dzieciaki będą chciały spróbować. Nie mniej pomysł ciekawy :)

  14 4

Czy radni powierzą losy Miasta i Gminy Matce Boskiej Myślenickiej? Dzisiaj nadzwyczajna sesja

 • 19 sie 2019

  Co na tej wiosce się wyczynia?? Ludzie mają błoto w głowie zamiast mózgu. Już lepiej było by oddać opiece Bogowi Deszczu, mielibyśmy urodzaj :)

  17 8

Jarosław Szlachetka: Czas na konsultacje w sprawie wycinki minął. Drzewa zostaną przeniesione

 • 13 sie 2019

  Bardzo inteligentne. Przesadzić drzewa które rosną w ziemi i nie potrzebują podlewania, do donic które trzeba będzie podlewać podczas upalnego lata codziennie :) A wiec robić kolejne przetargi dla firm które będą troszyczyły się o zieleń. Z naszych włodarzy to chyba ekonomistów nie będzie :) wystarczy, że muzeum będzie generowało ogromne koszty.

  15 5

Nowe inwestycje w skateparku w Myślenicach

 • 25 maj 2019

  Nie okłamujmy się ale ten skatepark to jedno wielkie nieporozumienie. W naszych warunkach gdzie deszcze są częste i śnieg w zimie, za każdym razem są stawiane drewniane lub metalowe konstrukcje, które po 3-5 latach nie nadają sie do niczego, a w dodatku stwarzają zagrożenie. I tak co 3 lata są wydawane pieniądze na zakup nowych przeszkód.... Zamiast zrobić raz a porządnie betonowy skatepark, łatamy klasycznie po Polsku bo jakoś to będzie... Dobrym przykładem jak powinien wyglądać skatepark jest skatepark w Chorzowie, lub skataparki robione przez https://www.sloconcept.com/pl/realizacje/

  1

Pierwszy etap rewitalizacji Rynku zakończony

 • 19 kwi 2019

  Pieniędzy na remont rynku zabrakło, ale kościół jak zawsze dostał wszystko pomimo okradania wiernych co niedziele z pieniędzy :) Ale władzy podlizywać się trzeba, mogli sprzedać auta dołożyć z własnej wypłaty i by sami to zrobili. Szkoda, że miasto tak marnotrawi pieniądze, a na Zarabiu jaki syf był taki jest i taki będzie.. Później burmistrz zdziwiony, że ludzie wyjeżdżają z miasta na weekend wydawać pieniądze jak tu nie ma co robić...

  35 41

Druhowie na odcinku 4,5 km zebrali 1800 litrów śmieci. Które miejsca wymagają sprzątania po zimie?

 • 1 kwi 2019

  Myślenice toną w wszechobecnym "syfie" wystarczy przejść się po Zarabiu wzdłuż raby ścieżką pieszo-rowerową. Cała ulica zdrojowa w stronę Osieczan to jedno wielkie wysypisko śmieci. Wszystkie rowy, dolny Dalin, tony śmieci porozrzucane w koło boiska... Wstyd, sami mieszkańcy na Zarabiu nie dbają o to co leży pod ich domami w rowach. Budowany jest tam chodnik, pod którym śmieci są zakopywane wraz z ziemią.

  24 2

Mirosław Legutko: W Raciechowicach można zgasić światło, albo ratować gminę [WIDEO]

 • 21 mar 2019

  Wydaje się, że na stanowiskach w gminie powinni pracować wykształceni ludzie.. Kto normalny bierze kredyt w parabanku? W artykule nie ma żadnej informacji kto zadłużył gminę.. tak o... sama się zadłużyła... Nikt za to nie bierze odpowiedzialności... Śmiali się wszyscy z prezydenta Słupska... A widać, że gej ma znacznie więcej oleju w głowie i zna chociażby podstawy ekonomii. A tu nasze wiejskie chłopaki rozwaliły prawie gminę :) brawo.

  9

Wicepremier Beata Szydło przedstawiła propozycje programowe PiS

 • 19 mar 2019

  biedne dzieci.. kto je zmusił aby tego słuchały? Widzę, że prawie miejsca na rynku brakło :)

  34 6

Będzie debata? Jarosław Szlachetka odpowiada i rzuca wyzwanie Krzysztofowi Halkowi

 • 12 wrz 2018
  malina napisał/a:

  Ale szuja z Ciebie !! Jak można rzucać takie oskarżenia na kogoś !! Masz na to jakieś dowody? . Na miejscu Halka nie darowałabym Ci takich oskarżeń . To jest wasza Pisowska polityka !!! Wstyd !

  Owszem byłem jego uczniem, cała szkoła o tym wiedziała.

  16 10