Wybory Samorządowe 2018: Krzysztof Halek przedstawia filary swojego programu

 • 27 sie 2018

  Chciałbym jeszcze pod rozwagę dać jedno pytanie. Jak muszą być zdesperowani Wasi (piszę do rządzących gminą) wyborcy że w mieście panuje opinia lepszy pis niż to co jest teraz.

  Tak często wypowiadają się mieszkańcy z którymi widzicie się na spotkaniach, którzy do Was mówią jedno a między sobą zaupełnie coś innego. Mam nadzieję jednak że jeszcze się pozbieracie bo część jednak na Was liczy, ale nie dajcie już powodu by reszta która Wam pozostała zwątpiła bo będzie szkoda tego co dokonaliście przez tyle lat.

  19 18
 • 27 sie 2018

  Chyba jednak nie do końca tak to wygląda Panie Pawle. Pan Tomasz jako nauczyciel musi świecic przykładem, owszem jak się bawi to jego sprawa ale takich zdjęć nie może publikowac u siebie na profilu. Inna sprawa że takie zdjęcia powinny na prośbę Pana Tomka zostać usunięte.

  Publikacja tych zdjęc jak by na to nie popatrzyć to interes społeczny i tak to można zrozumieć.

  W końcu to radny człowiek wybrany w wyborach który ma być reprezentantem mieszkańców, a na domiar złego jest to nauczyciel co podkreślam raz jeszcze.

  Szkoda że Pan Tomasz nie pomyślał co robił. Po opublikowaniu zdjęc pojawiły by się tu czy na innej stronie, znając internet to tylko kwestia czasu. Bicie piany nic tutaj nie da. Mleko się rozlało i aby zachować twarz powinien poprostu przeprosić a zdjęcia jeśli znikły z jego profilu to i tu powinny zniknąć.

  Ludzie na stanowiskach muszą być świadomi że są baczniej obserwowani i zawsze będą bardziej piętnowani to był ich wybór. Ja otrzymałem te zdjęcia pocztą e-mail i nie przyszła mi do głowy publikacja ale gdy je zobaczyłem pierwszy był wybuch śmiechu, później trwoga że tak mozna być głupim i bez pomysłu jakie może nieśc to konsekwencje.

  Będzie to nauczka dla innych, że profil niby prywatny jest profilem publicznym, a jeśli ma być inaczej to lepiej nie miec konta na stronach typu facebook bo można sobie zrobić troche kłopotów.

  Mam nadzieję że nie zaognię dyskusji a wręcz ją zamknę. Bronienie kolegi jest szczytne ale w tym przypadku ciężka jest obrona w końcu sam opublikował te fotki , nikt nie zrobił mu z ukrycia, nie było tam paparazzi itd.

  Pan Tomek to chyba tylko wypadek przy pracy który da pretekst przeciwnikowi, a i tak głównym celem będzie burmistrz Ostrowski który poniesie konsekwencje złego wyboru następcy i swoich ludzi.

  Starch to pisać ale halulce puściły rządzącym gminą i przykład Pana Tomasza to jest zupełnie jak w powiedzeniu "a co mi zrobią - ja mam władzę, a na władzę nie poradzę".

  35 7