Myślenice. Zmiana na stanowisku dyrektora MOKiS. Łukasz Antkiewicz zastąpi Piotra Szewczyka

 • 25 kwi

  Przecież Pani Miszczak nie pochwalała sobie współpracy z nim bo była ograniczana, więc o co ci chodzi? A proszę sprawdzić komentarze na profilach " my mieszkańcy" " owocnej" tam już ustalili że robił wszystko za stołek.

  19 5
 • 25 kwi

  Szkoda że tylko żył folklorem, owszem impreza na wysokim poziomie, ale jeszcze podlegały mu inne spraw.

  25 7
 • 25 kwi

  To śmierdzi na kilometr dwa dni afera i wszyscy piszą, że nic bez zgody burmistrza. Potem stanowisko dyrektora MOKIS , że decyzje podejmował samodzielne. Wszyscy że to za stanowisko cała ta akcja. Tylko całkowicie na niekorzyść burmistrza. Bo gdyby chciał, zrobił by to 5 lat temu. Szkoda, że Pan Szewczyk był wicedyrektorem w okresie podpisywania umowy w 2016r.

  20 4
 • 25 kwi

  No to w końcu się zdecydujcie najpierw pisaliście, że żołnierz Pana Szlachetki teraz to chyba wychodzi, że z tym "garnuszkiem" to była podłożona świnia? A może to taka większą gra tylko nie pykło po wyborach?

  17 6

Wybory Samorządowe 2024. Jarosław Szlachetka burmistrzem miasta i gminy Myślenice na drugą kadencję

 • 23 kwi

  Jak by nie było to połowa pracowników administracji dostaje się po znajomościach. Tak było, tak jest ale może tak już kiedyś nie będzie

  9
 • 23 kwi

  Zastanawiające jest fakt, dlaczego kandydaci na radnych z owocnej nie wszyscy ciągnęli tego tematu po pierwszej turze? Rozłam? A może to były słupy na wybory aby głosy się rozbiły? Jakoś po pierwszej turze niektórzy milczeli i nie dawali już postów tej wspaniałej koalicji, przypadek?

  12 3
 • 23 kwi

  Ileż to razy razy startowa czy to SLD,PO, TRZECIA DROGA. Gdzie już nie startował? Radny Zielonej Góry nie wypalił. Prowadził kampanię różnym osobom sam publicznie się przyznał. Pewnie nawet staroście do sejmu. Jedyne co umie to wsadzić kij w mrowisko. A tej jego krzyki pod UM o prawa do aborcji? Ten smog który już wygonił z Myślenic? Czy on może w końcu zabrać się do pracy , normalnej, ale w ciszy i spokoju?

  17 2
 • 22 kwi

  Piękna owocna mowa, przynosi tylko gorzkie plony

  9 5
 • 22 kwi

  Jak to jest że teraz Pan R.B. to sól w oku, może wart posłuchać wypowiedzi Pana Stanisława Bisztygi który z szacunkiem odnosił się do współpracy z nim . No właśnie on jest naznaczony, bo jest z PIS

  7 7
 • 22 kwi

  Oraz żale byłych pracowników UM. W tej strefie przemysłowej, chlubie Pana M.O. jakoś zwalniają kobiety i jakoś nikt nie protestuje, nie mówi że zamyka się im możliwości i z braku szacunku dostają wypowiedzenia.

  10 5
 • 22 kwi

  Pan Ostrowski razem z swoim sztabem wraz z Panią Bylica i wszystkim kobiety z grona pokrzywdzonych, powinny podziękować pierwszemu hejterowi myslenickiemu Dariuszowi. Za wzorowa kampanię, za rozpalenie ludzi do czerwoności,za wszech obecny dialog, zrozumienie, za wszelkie sympatyczne komentarze itp. To taki myślenicki Midas jeśli chodzi o politykę, co dotknie to spier......

  39 9
 • 22 kwi

  Ile w was nienawiści skoro ocenianie go tylko że jest z PIS. Niech sobie będzie z jakiej partii czy też jak wasz faworyt bezpartyjny bo tylko chwilowo w PSL. Ale jeśli ludzi w zdecydowanej większości go wybrali to trzeba to uszanować. A jeśli tak nie odpowiada że będzie rządził to trzeba było posłuchać rafy celebrytów " jak PIS wygra to ja wyjeżdżam" drogo wolna nikt nie będzie tęsknił za waszymi obelgami, pomówieniami czy wyśmiewania.

  32 13
 • 22 kwi

  Dajcie już sobie stoperan na tą biegunkę. Jak wam się nie podoba że wygrał. Skoro wybrała go większość, to może trzeba popatrzeć co z wami jest nie tak skoro dalej hejtujecie!

  101 39

Wybory Samorządowe 2024. W drugiej turze wybieramy burmistrza Myślenic. Relacja NA ŻYWO

 • 21 kwi

  Kiedy PIS wygrał wybory po sejmu wielu mówiło że trzeba wyjechać z kraju bo to nie ich polska. Tym którzy tak " dziękują wsi" za wybór nic nie sugeruje ale może trzeba skorzystać z rad celebrytów.

  13 5
 • 21 kwi

  Proponuję Paniom z które tak głośno skandowały o hejcie z komitetu M.O. aby poczytalny wszystkie komentarze z strony komitetu. " Wieś wybrała", " niech sobie idzie na wieś" "ciemnogród" a to już nie hejt. Teraz powinny uderzyć się w pierś i podziękować Panu Szczotkowskiemu za prowadzenie kampanii za " myślenicki obserwator' itp a ludziom parę słów za to nakręcenie przeciwko wszystkim.

  19
 • 21 kwi

  Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Po Myślenicku " kto hejtem wojuje od hejtu ginie"?

  33 7
 • 21 kwi

  Po tych wyborach jak to mówiła Pani Bylica, rzeczywiście będzie nie którym trudno spojrzeć w oczy. Wszech obecna agresja , hejt, bezpodstawne oskarżenia, żale. Jeszcze nie było tak ostrej kampanii, która aż tak bardzo by podzieliła społeczeństwo.

  40 4

Ewa Wincenciak-Walas: Swój głos oddam na ciebie Maciek

 • 18 kwi

  No to jest szach-mat. Szwagier Pani Barbary rekomenduje Pana Szlachetke."łączyć nie dzielić" proponuje tą zasadę wprowadzić w rodzinie. Tłumaczyć ludziom o dialogu i jak ważna jest rozmowa, no widać , widać.

  1 6
 • 17 kwi

  Druga kwestia regulacji potoków, wszystkie cieki wodne należą do WÓD POLSKICH nie do gminy czy starostwa więc niech nie rozporządza czyimś mieniem, jeśli nie ma decyzji od władającego.

  7 2
 • 17 kwi

  Więc dlatego deklarował bo i tak wiedział na kogo zrzucić że się nie da takiej stawki dać

  3 3
 • 17 kwi

  To jest jak pocałunek śmierci.

  10
 • 17 kwi

  Z niektórymi poparciami bym uważa Łatas człowiek zasłaniający się immunitetem a i tak go skazali, Walas sprawa w toku. No mocny głos środowiska ale karnego!

  15 7
 • 17 kwi

  To nie ponad podziały praca tylko klika, układy. Które dawno trzeba było rozwalić. Świetna praca z starostwem, no tak skoro łączy również interesy. Jest taka piękna działka na średniawskiego , parę hektarów. Prace stoją bo co władza nie puszcza? Jest już nawet ogrodzona, sprzeciwiają się sąsiedzi a i tak będzie tam osiedle. Kto z górnego to wie gdzie.

  9 3
 • 17 kwi

  Były lata tłuste teraz nastały chude. Najbardziej zadziwiające jest głos o szacunku, tolerancji o strachu ale byłych pracowników. No łezka się w oku kręci jak się przechodzi koło urzędu? W każdej firmie ludzi zwalniają, odchodzą a urząd to co ? Wyrok muszą robić do emerytury? Poza tym skoro Pani Barbarze działa krzywda, była ograniczana, trzeba było odejść z pracy. Tak postępuje się w życiu.

  12 6

Wybory Samorządowe 2024. Pięć dni do głosowania. Co wydarzyło się w ostatnim tygodniu?

 • 16 kwi

  Nie może bo teraz dyrektorem jest kobietą, kobiet się nie zwalnia.

  7 3