Dobczyce: Zapomniany i zniszczony Ośrodek Sportu i Rekreacji ponownie wypełni się ludźmi?

 • 15 lis 2018

  W Trzemeśni też się znajduje taki ośrodek wypoczynkowy z basenem ciekawe czy tam się też zainteresują

  18 4

Tematy Trzemeśni i Miejscowości Sąsiadujących

 • 22 paź 2018

  Witam jak podobają się wyniki wyborów 2018 u nas w Parafii?

  5 17

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 22 paź 2018

  Gratulacje!!! Dla nowego Pana burmistrza!!! Czas na rozliczenia! Czekamy na efekty!

  103 57

Aktualności z Trzemeśni

 • 8 paź 2018

  Pożyjemy zobaczymy myślę że ludzie chcą zmiany i nowe władze dokładnie wszystko posprawdzają. I zacznie się wtedy poczekajmy. Nie ma się co kłócić na forum jedynie to co rozmawiałem z ludźmi znajomymi odmieniły się im całkiem poglądy jak z wcześniejszych wyborów. Zagapior myślę że powinieneś troszkę poczytać bo plac naprzeciwko były plany zagospodarowania go dla użytku mieszkańców wsi. I szkole podstawowej przydał by się orlik taki z pierwszego zdarzenia.

  12 1
 • 2 paź 2018

  Czas aby przyszli nasi politycy zajęli się tym bagnem. Wierzę w Pana Jarosława Szlachetke że on tym się zajmie. Ale widzę więcej problemów podobnych stowarzyszeń. Czas zająć się ośrodkiem zdrowia, posprawdzać kółka rolnicze we wszystkich miejscowościach w naszych parafiach. Zgodność wszystkich inwestycji w naszych wsiach. Gdzie nasz plac zabaw który był obiecywany naprzeciwko strażnicy ,korty tenisowe. Czekamy cierpliwie.

  15 7
 • 18 wrz 2018

  Przepraszam jeśli uraziłem ale często jeżdżę na Szczyrk myślałem że jest tam sklep bo tak to wygladało z daleka lub kiedyś tam istniał w każdej wiosce są jakieś ewenementy.

  8 1
 • 17 wrz 2018

  Dodając do wcześniejszego postu. Znalazłem Łęki Bardzo mi się podoba projekt jeden z nielicznych który jest na poziomie i widać co ta wioska potrzebuje mieszkańcy nie podawali miliony projektów tylko "zkrzykneli" się na jeden bez awantur. Czytając powyższe posty wyczuwam spór i walkę pomiędzy skalnikiem a strażą. A moim zdaniem nie powinny te 2 stowarzyszenia startować. klub sportowy otrzymuje dofinansowanie z gminy i powinni tam walczyć o pieniądze a straż dość że ma kasę z gminy, wynajmuje pod sklep i aptekę to jeszcze mało. Budżet i zadania powinny być inaczej rozpatrywane wgl przed ich wystawieniem.

  16 3
 • 17 wrz 2018

  Wypowiadając się i przeglądając wszystkie wygrane projekty mam mniemane stosunek do niektórych w trzemeśni i okolicznych wiosek to patrząc na w kolejności od początku:
  OSP Trzemeśnia - zakup Quada na ratunek życia i mienia lokalnych mieszkańców czy jest ten quad potrzebny może i tak ale nie powinno być to pieniądze zabierane z budżetu obywatelskiego taki zakup powinien być z innych środków kupiony stowarzyszenia nie powinny uczestniczyć w takich projektach.
  Miejsce spotkań dla mieszkańców Zasań - altana i grillowisko nie głupi pomysł tylko powinien być okamerowany aby nie utworzyła się miejsce spotkań dla pobliskich meneli.
  Szkoła na piątkę Poręba czytając ten projekt to nie widzę że to ma coś z szkołą wspólnego raczej powinno być to nazwane Gra w speed ball albo coś w tym rodzaju bo szkoła otrzymuje tylko 10 426 zł na "siłownie plenerową " a reszta idzie na nauczyciela od speed ball czy jest tam tylu chętnych chdziałbym zobaczyć kiedyś :) szkoda że nie idzie ta kasa cała na siłownie plenerową.
  Wyposażenie na spotkania integracyjne Bulina pomysł dobry rozpisane wszystko przejrzyście tyle powinno być dopisane że powinna tam nad tymi stolikami również być zamontowana kamera aby nie odbywały się tam libacje alkoholowe okupujących pobliski sklep w remizie. i Nie mogę znaleźć łęk co tam wygrało proszę o podpowiedź. Podsumowując wszystko nie powinno wyglądać tak to głosowanie powinno trwać 1 dzień być na takiej samej zasadzie jak wybory bo połowa seniorów i osób starszych nawet o tym nie słyszała, bardzo słabo rozgłoszone tylko w internecie myślę że to jest do poprawy.

  10 3

Alkoholizm.

 • 21 sie 2018

  Mi się wydaje że oprócz wiedzy jakby policja odwiedzała częściej te miejsca o których pisałam i kilka kar to by może coś nauczyło. I dało przykład że pijaństwo lub inne używki nie są do końca legalne i ich propagowanie też jest karane.

  1 1
 • 20 sie 2018

  Dzień Dobry też chciała bym się wypowiedzieć na ten temat. Tematy alkoholizmu powinny być poruszane już w szkołach podstawowych średnich jak najwięcej bo coraz więcej jest pijących młodych. Ktoś powinien się zainteresować co się dzieje na naszych placach do zabaw dla dzieci i na obiektach szkoły wieczorami z kadą młodzi mają brać przykład z butelek po piwie w koszach czy po niedopałkach papierosów powyrzucanymi wszędzie tylko nie do kosza. Wystarczy się wieczorem po godz. 21 wybrać i zwiedzić place zabaw i place wokół szkół podstawowych co tam się wyprawia. Musimy zacząć od drobnych elementów eliminujących alkoholizm.

  8

Szukam filmu

 • 20 sie 2018

  Szukam jakich edukacyjnych bajek w dla dzieci w wieku od 8-14 lat polećcie coś.