Trzemeśnia: „Bo co, jak nie Polska” to spektakl przygotowany na 100 lecie odzyskania niepodległości

 • 14 lis 2018

  Mnie również bardzo się podobało, ładna lekcja historii podana zarówno w podniosłych, jak i wesołych utworach. Gratulacje dla młodzieży i opiekunów za świetny spektakl!

  3 1

Wybory Samorządowe 2018

 • 3 lis 2018
  bill napisał/a:

  Cztery lata temu Szlachetki też nie chcieli na burmistrza a po przegranych wyborach na siłę chciał stołek starosty. Powtórka z rozrywki?

  Ależ oczywiście, też tak było! Nie bronię Szlachetki. Ja piszę do tego, jak niegdyś skłóceni, dziś pojednani.... Jak wyborca przed głosowaniem jest na wagę złota, a po.... hulaj dusza, piekła nie ma i wyborców już nie trzeba :) Ot, tyle oczywistości :)

  9 6
 • 3 lis 2018
  PiterOlek napisał/a:

  A moim zdaniem dużo ciekawsza jest informacja że po wyborze Józefa na Starostę niejaki Krzysztof Halek będzie wice-starostą.

  Czyli znów zapłacimy naszymi podatkami za zobowiązania Macieja Ostrowskiego i Józefa .

  "Nihil novi" chciałoby się rzec. Taki duet Tomal-Halek już był, aż panowie poróżnili się w decyzjach i Tomal odwołał Halka z wicestarosty, by nawzajem potem się obwiniać. A teraz ściskają sobie ręce, układają się... szok.
  I ten, którego większość głosujących nie chciała jako burmistrza zapewni sobie intratną posadkę w starostwie, i będzie się śmiać z całej sytuacji... znowu szok.

  A Ty wyborco przygotuj się za 5 lat na powtórkę z rozrywki.

  11 13
 • 19 paź 2018

  Ej! Ludzie, jak zabieracie głos tu na forum, to piszcie zgodnie z zasadami pisowni języka polskiego, stosujcie interpunkcję, odmieniajcie przez przypadki, pilnujcie zasad ortografii, stylistyki. To tak niewiele.

  12 1
 • 19 paź 2018

  W Gazecie Myślenickiej ukazały się wywiady z kandydatami. To, co rzuciło się mi w oczy to taka pewność Szlachetki, że nie będzie II tury, a przede wszystkim początek wypowiedzi Halka: "Samorząd to nie partia tylko ludzie, mieszkańcy, którzy budują naszą małą ojczyznę. Dla mnie partią są mieszkańcy." Przecież Halek już na wstępie sobie zaprzecza. Czy to taki lapsus linguae, czy facet nie wie o czym mówi? A ty wyborco bądź mądry i dokonaj wyboru.

  5 1
 • 18 wrz 2018

  Na stronach gazetakrakowska.pl ukazał się artykuł z listami kandydatów do rady gminy oraz na fotel burmistrza (3 nazwiska) Hmm, zobaczymy....

  6 1
 • 9 wrz 2018

  Dziwna ta kampania: profil Szlachetki na fb, na którym był aktywny nagle zniknął, jak niegdyś, po wyborach obietnice PIS, to znowu Halek macha białymi teczkami, jak niegdyś Beata Szydło niebieską.... O tempora!, o mores!...

  13 2

Krzysztof Halek zapowiada:Wielopoziomowe parkingi, linię miejską za 1zł i bezpłatne przejazdy dzieci

 • 13 paź 2018

  I tu muszę się z Bagietką zgodzić (mimo, że zarzuciła mi kiedyś klapki na oczach i za samo to "znieważenie" wypadałoby ją minusować:) Tym bardziej, że pojawiają się komentarze(nawet osób związanych z O&H), iż Halek musi obiecać to, co chcą ludzie, musi łapać się wszystkiego, żeby wygrać.
  Nie są to zatem szczere obietnice.

  Z drugiej zaś strony, pan Szlachetka też nie jest fair, że wyłącza możliwość komentowania jego zapowiedzi/wypowiedzi, bo jest to w tym momencie jedyna forma dialogu z mieszkańcami.

  I nadal dylemat na kogo głosować. Panią A. nie biorę pod uwagę, bo ma bardzo skąpą kampanię, a poza tym jest podejrzenie o jej współpracę z jednym z kandydatów przeciw drugiemu.

  15 6

Wybory Samorządowe 2018: Poznaj kandydatów na radnych w twojej miejscowości

 • 2 paź 2018

  Całe szczęście, że można sięgnąć do archiwum... Tam jeszcze ładny mem z Puchatkiem, w którym ośmieszasz PIS... można sięgnąć do archiwum...

  Wypowiedzi Bagietki z 2014:

  "Tiger72, bo to żaden argument. U nas przynajmniej widać efekty tego zadłużenia.
  Jak się inwestuje to się zadłuża, ciężko to pojąć ?"

  "Ja osobiście już nigdy nie popełnię błędu głosując na PiS. Sami w ostatnich dniach przekonaliśmy się co to za partia i jakie przekręty potrafią w niej robić najwięksi moralizatorzy"

  "A jak komuś jest źle i ma klapki na oczach chodząc po mieście i gminie Myślenice to niech sobie głosuje na Szlachetkę, ale wcześniej niech się postara dowiedzieć czegoś więcej na temat jego i kolegi, wójta Obajtka, bezpośrednio od młodych mieszkańców Pcimia.
  Kolesiostwa największy zagajnik. To sobie wyhodowali w Pcimiu Szlachetki i Obajtki. Ja tego nie chcę mieć w swoim mieście i proszę wszystkich rozsądnych o pomyślunek, zanim oddadzą swój głos."

  Bagietka napisał/a:

  Dlatego należy pokazywać prawdę, bo niektórym często pamięć szwankuje.

  10 1

Tancerki Lady Fitness zdobyły drugie wicemistrzostwo Europy

 • 30 sie 2018

  Brawo!!! Jak to pięknie mieć hobby i cel w tak młodym wieku. Godne naśladowania.

  8

Wybory Samorządowe 2018: Krzysztof Halek przedstawia filary swojego programu

 • 26 sie 2018

  Żadne. Odpowiadam na pytanie truskawki i tyle.

  5 3
 • 26 sie 2018

  Halek kominiarz to stryj naszego kandydata.

  5 2
 • 22 sie 2018

  Tak czytam, obserwuję, analizuję poprzednie wybory i wydaje się mi, że mimo tego hejtu (tu i na dziennikpolski24) Halek wygra, bo przy głosowaniu ludzie wybiorą mniejsze zło.

  20 32

Wybory Samorządowe 2018: Czy do podjęcia decyzji potrzebna jest debata wyborcza?

 • 24 sie 2018

  A ja jestem za debatą, żeby kandydaci mogli się wypowiadać twarzą do mieszkańców. Mam też życzenie, aby Panowie przestali OBRZUCAĆ SIĘ BŁOTEM!!!! Ani artykuł "U babci na imieninach" ani cięta riposta na fb Ostrowski&Halek nie przystoi osobom ubiegającym się o tak ważne stanowisko!!! Na razie kampanie wyborcze, jak dla mnie, są kpiną z nas-wyborców. Żaden mnie nie przekonuje. Niech Panowie przystąpią do debaty i pokażą, że potrafią w grzecznym tonie rozmawiać o sprawach dla nas ważnych.

  17 3

Wybory samorządowe 2018: Premier wyznaczył datę. Do urn pójdziemy 21 października

 • 15 sie 2018

  Tak czytam, słucham, obserwuję i jedno mi przychodzi na myśl: a jakby tak wybrać dwóch na stołek burmistrza, tak wzorem dawnego Imperium Romanum??? Nie byłoby korupcji, nepotyzmu, kolesiostwa, bo jeden drugiemu by na ręce patrzył, mieszkańcy by się nie kłócili o racje....Panowie się dogadają, bo już razem kiedyś współpracowali, na początku swej kariery. Halek mówi, że będzie działał ponad podziałami-pierwszy krok do zgody!!! Szlachetka, że samorząd zyska nowe oblicze- cóż za kreatywność...
  Jakby to brzmiało??? Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice: Halek&Szlachetka.... poezja, poezja....

  23 10

Biegiem na szczyt: Zrobili to! Przebiegli 142 kilometry, żeby pomóc Laurce stanąć na nogi

 • 14 sie 2018

  Brawo, brawo!!!