ALARMUJECIE! Ubrali mu na głowę prezerwatywę, wyzywali a film trafił do sieci. Sprawę bada policja

 • 10 sty 2020

  Jak gada jeden ''róbta co chceta'' to teraz macie kraj pełnej patologii , a gość we własnej rezydencji na kupie kasy się tylko uśmiecha i siema barany jak co roku was dymamy :)

  16 34

Grażyna Ambroży: Jestem osobą wierzącą, ale uważam, że nie należy łączyć spraw państwowych z wiarą

 • 8 wrz 2019

  Więc wypad! wszyscy wy lewactwo mówicie o wyjeździe z Polski że wam się tu nie podoba a wszyscy zostajecie hipokryci! Ja Ci proponuje wyjazd do Włoch do Rimini tam ci pokażą prawdziwą kulturę i poczucie humoru :)

  1 20
 • 28 sie 2019

  Wstydzę się za takich lewackich nowoczesnych radnych! I powtórzę słowa Myśleniczanina007
  Próbowali rozdzielać kościół od państwa Naziści próbowali i Komuniści i nic im z tego nie wyszło! Teraz natomiast próbują nowocześni lewacy , lgbe'towcy i też im nie wyjdzie! Przypomnę słowa Wielkiego Polaka , Wielkiego Męża Stanu Romana Dmowskiego
  ''Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu.''
  Wierzę w to że Polski Naród z pomocą Królowej Polski zakorzeniony w katolicyźmie nigdy się na to nie zgodzi! I cieszy to że w Polsce są jeszcze prawdziwi mężczyźni którzy wstępują i tworzą nowe Legiony Maryi , nowe bractwa Jana Pawła II a ulicami Polskich miast idą męskie różance w obronie naszych świętości w obronie krzyża w obronie Maryi w obronie Polski , chwała też kibicom! a tęczowi rurkowcy chłoptasie niech sobie wojują po internetach i tyle ich. Z Krzyżem jeszcze nikt nie wygrał! Kto nie szanuje i nie oddaje należycie czci Maryi matce Jezusa ten nie szanuje samego Boga!
  Na koniec mam gdzieś komentarze lewaków śmiesznych oportu'komu'nistów czy prywatnie , piszcie sobie co chcecie ,tyle waszego szczekania a ja i tak mam to w tylnej części ciała :)

  23 28

Liczą na Wasze głosy. Kto z Ziemi Myślenickiej ma największe szanse na zostanie posłem?

 • 8 wrz 2019

  Tylko KONFEDERACJA!
  Precz z komuną!
  https://www.youtube.com/watch?v=o1rq_sgad-w

  12 9
 • 8 wrz 2019

  Trzeba wreszcie rozwalić ten system , tą bandę okrągłostołową która jak rak toczy ten kraj od 30 lat!
  Tylko KONFEDERACJA!

  16 8

Radni powierzyli dalsze dzieje i losy Miasta i Gminy opiece Matce Boskiej Myślenickiej

 • 20 sie 2019

  Panienko Myślenicka dziękuje że z nami jesteś a zarazem przepraszam Cię za wszystkich myślenickich lewaków i za tych radnych lewaków z nowoczesnej którzy są przeciwko Tobie i tych co wstrzymują się od głosu. Pani Myślenicko proszę Cię chroń Myślenice od czerwonej-tęczowej zarazy i od wszelakiej maści lewactwa w tym myślenickich z nowoczesnej lewaków!

  15 38

Andrzej Duda: Dziękuję Wam myśleniczanie, że tacy jesteście. Niezłomni i odważni w polskich sprawach

 • 18 maj 2019

  Maliniak trzeba było ściągnąć czapeczkę i podpisać ustawę o sądownictwie. Teraz już nie masz usprawiedliwienia!
  Nie jesteś prezydentem wszystkich Polaków!

  6 3

Czy pożydowski dom modlitwy doczeka się remontu?

 • 28 kwi 2019

  ktoś już całkiem upadł na głowę żeby jakąś starą budę odnawiać. co diabelska ustawa 447 już weszła w życie a pro-żydowski pis już się podlizuje?!

  22 3

Dziady Śmiguśne opanowały centrum. Ta tradycja ma prawie 70 lat

 • 25 kwi 2019

  A gdzie kukła judasza żeby ludzie mogli podtrzymać tradycje , sam z dziećmi bym przyjechał dać trzydzieści razów zdrajcy . A głupie jojo bredziński niech się odwali od tradycji!

  5 1

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Kto w naszym regionie powalczy o euromandat?

 • 22 kwi 2019

  Odnośnie jeszcze tej z kolcami jak jej tam ..uj wie jak

  https://www.youtube.com/watch?v=haFM7jacD5g

  Nazwisko za czasów chyba pana z wąsikiem :)

  8 4
 • 20 kwi 2019

  Tylko Konfederacja! reszta włącznie z po-pis'em to pro unijne towarzystwo a to co WodnikSzuwarek wymienił to zwykła targowica która za srebrniki unijne sprzedaje Polskę!
  https://www.youtube.com/watch?v=fkHEXPSMKkU

  Prędzej czy później ta lewacka unia rozwali się tak jak Wieża Babel. Żaden sztuczny twór typu układ warszawski , zsrr , jugosławia , unia europejska nie ma racji bytu!

  10 8

Niedziela Palmowa na Rynku: Najdłuższa palma miała 18,2 metra

 • 14 kwi 2019

  Mnie jedno cieszy że w tym roku w tym dniu Niedzieli Palmowej Wjazdu Jezusa do Jerozolimy na rynku nie widziałem uczestniczek i uczestników czarnego marszu za aborcją! W poprzednich latach afiszowały się do zdjęć. Tu symbol Jezusa a tu poparcie dla aborcji - tak było!

  19 5

Mini Olimpiada i Orlen Przedszkoliada: Warto stawiać na młodych!

 • 31 mar 2019

  wiesz co nowoczesny sto razy wolę brata Słowianina-Rosjanina i nie mówię tu o władzy , niż takiego lewaczynę jak ty który m.in. popiera targowiczan , muslinów i lgbtowców! Tacy jak ty to tylko szkodzicie Polsce , zresztą pieron wie czy jesteście Polakami. zresztą same nazwiska o czymś świadczą lubnauer , scheuring ,thun und hohenstein i wszystko jasne!

  3 4
 • 29 mar 2019

  Tylko ludzie źli , głupi i chorzy potrafią drwić z różańca. Żebyś kiedyś jeszcze nie zapragną tego różańca ale już nie będziesz miał możliwości , podejrzewam że nawet nie umiesz się nim obchodzić!
  Powróciłem jako lekarz żeby stawiać diagnozę takim chorym osobą jak ty , chorym osobą z nienawiści do tego co związane ze słowem m.in. jak pis czy Rosja!

  2 2
 • 29 mar 2019

  ej a za ostrowskiego i halka to co było jak otwierałeś lodówkę?! kawior i ośmiorniczki :)
  kolejny raz to powtórzę prywatnie masz problem psychiczny , masz obsesje na tle szlachetki i pisu. co post to ty w kółko Macieju. To już jest niestety objaw choroby psychicznej!

  od kilku już ładnych lat to co najlepiej wychodzi włodarzom i radnym bezradnym to pozowanie do zdjęć!

  5 3

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Co się zmienia i o czym trzeba wiedzieć?

 • 31 mar 2019

  oportunista napisał/a:
  Tyle, że ty masz kumulację, nawiedzony oszołom

  Viking napisał/a:

  "Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i jeśli zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny." - św. Antoni.

  viking nie ma co zwracać uwagi na takich osobników! takie coś ma zdeformowany mózg przez lewacką ideologię! zresztą co można powiedzieć o osobniku co zwie się bez zasad , nic , zero , ladaco To nawet więźniowie mają swoje zasady!

  3 3
 • 29 mar 2019

  Do stróżaninka Alternatywa to Europa Ojczyzn , współpraca na zasadzie EWG! Rosją nie strasz bo tylko naiwny łudzi się że takie Niemcy Francja czy Anglia ci pomogą , jeszcze ci nóż w plecy w biją - widać to w obecnej diabelskiej ue
  Do blakmet wyjadą pisiory to zostaną platfusy i tak na przemian , za was myślą bambry z po i pis innej alternatywy was mózg nie przyjmuje
  Do osobnika bez zasad lepiej być nawiedzonym niż oszołomionym!

  6 24
 • 29 mar 2019

  Niech się wybierają , ta diabelska unia i tak się rozwali!

  „Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich; tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi” (Łk 17, 28-30)

  Teraz ogień i siarka spali tą diabelską unię , najwyższy czas!

  10 26

Paweł Lemaniak został odwołany ze stanowiska dyrektora Muzeum Niepodległości

 • 29 mar 2019

  Do prywatnie kim ty dzisiaj jesteś tam u siebie napoleonem , hitlerem czy może stalinem? :)

  9 6
 • 29 mar 2019

  Taka jest kolej rzeczy nowa miotła zamiata , gość popierał maćka i platforme to co się dziwić , tak to już jest w tym popisowskim państwie! Dzisiaj ludzie są oszołomami bo jedni głosują na po a drudzy na pis bo tak są ich mózgi sterowane i zaprogramowane a bambry popisowskie się cieszą jak zawładnęli ludzkimi mózgami. oszołomieni ludzie poza pis i po nie widzą kogo innego!

  23 11

Akcja szczepienia lisów przeciw wściekliźnie. Pilnuj swoich pupili na spacerach

 • 29 mar 2019

  lis tomasz już się chowa żeby go nie dosięgła szczepionka :)

  6 4

Połowa przestępstw w powiecie ma miejsce w Myślenicach. Rośnie popularność narkotyków i dopalaczy

 • 29 mar 2019

  popieram lolo zgadzam się z nim , zalegalizować wszystko włącznie zoofilią i nekrofilią :) lgbtzn :)

  2 15

Wicepremier Beata Szydło przedstawiła propozycje programowe PiS

 • 22 mar 2019

  Super miasto info , super :) Wciągu minuty 24 minusy , super :) ha ha ha ha Jeszcze takiego portalu nie widziałem jak miasto info ha ha ha normalnie kabaret :) Posty też jak za magiczną różdżką znikają! Brawo pełny profesjonalizm!

  5 11
 • 21 mar 2019

  Szkoda że nie wiedziałem że pani Beata będzie na rynku bo bym przyszedł i zadał jej jedno podstawowe pytanie. Pani premier pani jako katoliczka mająca syna księdza tak pięknie mówiąca o rodzinie dlaczego pani i wasza partia pis nic nie robicie aby ratować życie tych bezbronnych od poczęcia m.in. dzieci chorych na zespół downa?! Obywatelski projekt chroniący życie leży u was rządzących do przegłosowania a wy niestety zachowujecie się jak Poncjusz Piłat i umywacie ręce ?! A mamicie ludzi jacy wy to jesteście prawi i wierzący! Pani Beato 500+ to nie wszystko dla mnie ważniejsze jest ratowanie choćby jednej tej chorej najmniejszej istoty która sama nie potrafi się bronić a obecna ustawa niestety skazuje takie dzieci na śmierć!

  8 25

Jarosław Szlachetka: Pod moim adresem wysłano groźby pozbawienia życia

 • 21 mar 2019

  A ja się pytam gdzie jest kod , dlaczego nic nie reaguje na mowę nienawiści ;) kodowcy potrafią tylko wtedy reagować jak ktoś coś powie rób ktoś coś zrobi kolesiom z ich własnego grona typu po , nowoczesna?! obrońcy własnej demokracji :)

  1 4