Radni powierzyli dalsze dzieje i losy Miasta i Gminy opiece Matce Boskiej Myślenickiej

 • 20 sie

  Panienko Myślenicka dziękuje że z nami jesteś a zarazem przepraszam Cię za wszystkich myślenickich lewaków i za tych radnych lewaków z nowoczesnej którzy są przeciwko Tobie i tych co wstrzymują się od głosu. Pani Myślenicko proszę Cię chroń Myślenice od czerwonej-tęczowej zarazy i od wszelakiej maści lewactwa w tym myślenickich z nowoczesnej lewaków!

  15 37

Andrzej Duda: Dziękuję Wam myśleniczanie, że tacy jesteście. Niezłomni i odważni w polskich sprawach

 • 18 maj

  Maliniak trzeba było ściągnąć czapeczkę i podpisać ustawę o sądownictwie. Teraz już nie masz usprawiedliwienia!
  Nie jesteś prezydentem wszystkich Polaków!

  6 3

Czy pożydowski dom modlitwy doczeka się remontu?

 • 28 kwi

  ktoś już całkiem upadł na głowę żeby jakąś starą budę odnawiać. co diabelska ustawa 447 już weszła w życie a pro-żydowski pis już się podlizuje?!

  22 2

Dziady Śmiguśne opanowały centrum. Ta tradycja ma prawie 70 lat

 • 25 kwi

  A gdzie kukła judasza żeby ludzie mogli podtrzymać tradycje , sam z dziećmi bym przyjechał dać trzydzieści razów zdrajcy . A głupie jojo bredziński niech się odwali od tradycji!

  5 1

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Kto w naszym regionie powalczy o euromandat?

 • 22 kwi

  Odnośnie jeszcze tej z kolcami jak jej tam ..uj wie jak

  https://www.youtube.com/watch?v=haFM7jacD5g

  Nazwisko za czasów chyba pana z wąsikiem :)

  8 4
 • 20 kwi

  Tylko Konfederacja! reszta włącznie z po-pis'em to pro unijne towarzystwo a to co WodnikSzuwarek wymienił to zwykła targowica która za srebrniki unijne sprzedaje Polskę!
  https://www.youtube.com/watch?v=fkHEXPSMKkU

  Prędzej czy później ta lewacka unia rozwali się tak jak Wieża Babel. Żaden sztuczny twór typu układ warszawski , zsrr , jugosławia , unia europejska nie ma racji bytu!

  10 8

Niedziela Palmowa na Rynku: Najdłuższa palma miała 18,2 metra

 • 14 kwi

  Mnie jedno cieszy że w tym roku w tym dniu Niedzieli Palmowej Wjazdu Jezusa do Jerozolimy na rynku nie widziałem uczestniczek i uczestników czarnego marszu za aborcją! W poprzednich latach afiszowały się do zdjęć. Tu symbol Jezusa a tu poparcie dla aborcji - tak było!

  19 5

Mini Olimpiada i Orlen Przedszkoliada: Warto stawiać na młodych!

 • 31 mar

  wiesz co nowoczesny sto razy wolę brata Słowianina-Rosjanina i nie mówię tu o władzy , niż takiego lewaczynę jak ty który m.in. popiera targowiczan , muslinów i lgbtowców! Tacy jak ty to tylko szkodzicie Polsce , zresztą pieron wie czy jesteście Polakami. zresztą same nazwiska o czymś świadczą lubnauer , scheuring ,thun und hohenstein i wszystko jasne!

  3 4
 • 29 mar

  Tylko ludzie źli , głupi i chorzy potrafią drwić z różańca. Żebyś kiedyś jeszcze nie zapragną tego różańca ale już nie będziesz miał możliwości , podejrzewam że nawet nie umiesz się nim obchodzić!
  Powróciłem jako lekarz żeby stawiać diagnozę takim chorym osobą jak ty , chorym osobą z nienawiści do tego co związane ze słowem m.in. jak pis czy Rosja!

  2 2
 • 29 mar

  ej a za ostrowskiego i halka to co było jak otwierałeś lodówkę?! kawior i ośmiorniczki :)
  kolejny raz to powtórzę prywatnie masz problem psychiczny , masz obsesje na tle szlachetki i pisu. co post to ty w kółko Macieju. To już jest niestety objaw choroby psychicznej!

  od kilku już ładnych lat to co najlepiej wychodzi włodarzom i radnym bezradnym to pozowanie do zdjęć!

  5 3

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Co się zmienia i o czym trzeba wiedzieć?

 • 31 mar

  oportunista napisał/a:
  Tyle, że ty masz kumulację, nawiedzony oszołom

  Viking napisał/a:

  "Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i jeśli zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny." - św. Antoni.

  viking nie ma co zwracać uwagi na takich osobników! takie coś ma zdeformowany mózg przez lewacką ideologię! zresztą co można powiedzieć o osobniku co zwie się bez zasad , nic , zero , ladaco To nawet więźniowie mają swoje zasady!

  3 3
 • 29 mar

  Do stróżaninka Alternatywa to Europa Ojczyzn , współpraca na zasadzie EWG! Rosją nie strasz bo tylko naiwny łudzi się że takie Niemcy Francja czy Anglia ci pomogą , jeszcze ci nóż w plecy w biją - widać to w obecnej diabelskiej ue
  Do blakmet wyjadą pisiory to zostaną platfusy i tak na przemian , za was myślą bambry z po i pis innej alternatywy was mózg nie przyjmuje
  Do osobnika bez zasad lepiej być nawiedzonym niż oszołomionym!

  6 24
 • 29 mar

  Niech się wybierają , ta diabelska unia i tak się rozwali!

  „Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich; tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi” (Łk 17, 28-30)

  Teraz ogień i siarka spali tą diabelską unię , najwyższy czas!

  10 26

Paweł Lemaniak został odwołany ze stanowiska dyrektora Muzeum Niepodległości

 • 29 mar

  Do prywatnie kim ty dzisiaj jesteś tam u siebie napoleonem , hitlerem czy może stalinem? :)

  9 6
 • 29 mar

  Taka jest kolej rzeczy nowa miotła zamiata , gość popierał maćka i platforme to co się dziwić , tak to już jest w tym popisowskim państwie! Dzisiaj ludzie są oszołomami bo jedni głosują na po a drudzy na pis bo tak są ich mózgi sterowane i zaprogramowane a bambry popisowskie się cieszą jak zawładnęli ludzkimi mózgami. oszołomieni ludzie poza pis i po nie widzą kogo innego!

  23 11

Akcja szczepienia lisów przeciw wściekliźnie. Pilnuj swoich pupili na spacerach

 • 29 mar

  lis tomasz już się chowa żeby go nie dosięgła szczepionka :)

  6 4

Połowa przestępstw w powiecie ma miejsce w Myślenicach. Rośnie popularność narkotyków i dopalaczy

 • 29 mar

  popieram lolo zgadzam się z nim , zalegalizować wszystko włącznie zoofilią i nekrofilią :) lgbtzn :)

  2 15

Wicepremier Beata Szydło przedstawiła propozycje programowe PiS

 • 22 mar

  Super miasto info , super :) Wciągu minuty 24 minusy , super :) ha ha ha ha Jeszcze takiego portalu nie widziałem jak miasto info ha ha ha normalnie kabaret :) Posty też jak za magiczną różdżką znikają! Brawo pełny profesjonalizm!

  5 11
 • 21 mar

  Szkoda że nie wiedziałem że pani Beata będzie na rynku bo bym przyszedł i zadał jej jedno podstawowe pytanie. Pani premier pani jako katoliczka mająca syna księdza tak pięknie mówiąca o rodzinie dlaczego pani i wasza partia pis nic nie robicie aby ratować życie tych bezbronnych od poczęcia m.in. dzieci chorych na zespół downa?! Obywatelski projekt chroniący życie leży u was rządzących do przegłosowania a wy niestety zachowujecie się jak Poncjusz Piłat i umywacie ręce ?! A mamicie ludzi jacy wy to jesteście prawi i wierzący! Pani Beato 500+ to nie wszystko dla mnie ważniejsze jest ratowanie choćby jednej tej chorej najmniejszej istoty która sama nie potrafi się bronić a obecna ustawa niestety skazuje takie dzieci na śmierć!

  8 25

Jarosław Szlachetka: Pod moim adresem wysłano groźby pozbawienia życia

 • 21 mar

  A ja się pytam gdzie jest kod , dlaczego nic nie reaguje na mowę nienawiści ;) kodowcy potrafią tylko wtedy reagować jak ktoś coś powie rób ktoś coś zrobi kolesiom z ich własnego grona typu po , nowoczesna?! obrońcy własnej demokracji :)

  1 4

Żołnierze Wyklęci w Myślenicach

Dyrektor szkoły zawieszona po tym jak zaprosiła na lekcję obcokrajowców. Może stracić pracę

 • 4 mar

  Do Lukaszz i Luny to najwyższy czas i się leczcie! śledząc wasze wypowiedzi macie tak zdeformowane mózgi tą lewacką marksistowską ideologią że niedługo taki łukaszek będzie się przebierał w fatałaszki babskie a taka luna będzie sobie wąsy i brodę przyprawiać nie mówiąc już o dole :)

  coś dla was zdeformowani :)
  https://www.youtube.com/watch?v=vtIolhSUvKw : )

  2 4
 • 3 mar

  Stop imigrantom! Stop islamizacji!
  Dyrektorka do dymisji!
  Nie życzę sobie żeby w Polskiej szkole ktoś obcy (imigrant) uczył moje dzieci obcej kultury czy religii!

  2 14

Myślenice: "Afera krzesełkowa", czyli radni kłócą się o miejsca przy stole [WIDEO]

 • 14 lut

  Andruszkiewicz przecież w pis! to odpada! Nowe twarze bez żadnych układów , kodów , lewaków , wiosen itp.
  Przecież w Myślenicach są jacyś patrioci nie skażeni starym systemem (korytem). I dla mnie nie jest ważne czy będzie to prawnik , lekarz , kierowca czy szewc jak to Lula napisała. (Dla mnie żadna praca nie hańbi i trzeba mieć szacunek nawet do osoby sprzątającej!) Ważne żeby był patriotą , kochał swoją ojczyznę , przede wszystkim był uczciwy , honorowy i z zasadami! Bo co mi np z nauczyciela(często zostaje radnym) z ekonomisty , czy bankowca który będzie patrzył wyłącznie swojej kieszeni i koryta.

  5

Myślenice: Piotr Szewczyk przejmuje funkcję dyrektora MOKiS

 • 14 lut

  Do oportunisty: uważaj bo z tych nerwów możesz popuścić w galoty :) Poza tym nie wmawiaj komuś tego samego co ty sobą prezentujesz i kim ty jesteś! To ty nazwałeś się oportunistą (człowiekiem bez zasad) także czy to ja Rutger czy inna osoba na tym forum nie jest tobą , także nie próbuj się wybielać i siebie jako ''szuje'' ''typa z pod ciemnej gwiazdy'' ''nikczemnika'' nie przypisuj innej osobie bo to ty sam siebie tak określiłeś , widocznie taką osobą jesteś! Tylko teraz uważaj i nie popuść :) , jak to będziesz czytał

  4 2