Policja o sobotnim proteście: Jeśli będzie taka potrzeba skierujemy samochody na objazd

 • 25 sty

  Cokolwiek będzie, byleby było bezpieczne.

  1 3
 • 25 sty

  KOD KODEM , w myślenickim WRD są sami przystojni: panie i panowie. Jest na kim oko zawiesić.

  1 3
 • 24 sty

  No i oczywiście poprosimy o pozostanie na stałe panów policjantów na skrzyżowaniu w Krzyszkowicach.

  16 3

Mieszkańcy blokowali Zakopiankę. Domagają się budowy tunelu

 • 25 sty

  Chciałabym zaznaczyć, że Ci ludzie robili to za własne pieniądze.

  43 12
 • 25 sty

  Bardzo dobrze zorganizowana akcja, Szacunek dla państwa; Bożeny, Waldka,Maćka, Tomka, Przepraszam,że reszty nie znam. Krzyszkowiczanka.

  51 15

Bożena Góra: Będziemy protestować do skutku

 • 25 sty

  My już mamy pamiętny rok Damo/Kawalerze.

  1

Blokada Zakopianki w Krzyszkowicach. Burmistrz apeluje o złagodzenie protestu. Organizatorzy mają 3 postulaty

 • 24 sty

  Cygnusie, mieszkańcy Krzyszkowic pójdą protestować. To mieszanie z błotem organizatorów protestu i zarzucanie im ambicji politycznych jest tak głupie, że nie zasługuje na komentarz.Nie chcę pastwić się nad obecnymi radnymi, burmistrzem, bo nie o to chodzi. Ale powiem jedno;toto towarzystwo ma pełno w portkach. Świadczy o tym chociażby prymitywny hejt. Chłopcy zdobyli władzę i nie do końca wiedzą jak ją skonsumować. Żal.

  7 4
 • 24 sty

  Ta choroba to obsesja.

  1
 • 24 sty

  Ilu kilogramowym młotem można by niektórym wybić z głowy polityczny protest ?A może by tak zebranie wiejskie zwołać ?

  1
 • 24 sty

  Przyjacielu, zorganizuj sobie swój protest a nie marudź.

  1
 • 24 sty

  Widać, przyjacielu, żeś hospitalizowany z Bolkiem na tym samym oddziale. No i dobrze, razem raźniej.

  3 3
 • 24 sty

  To jest chłop, któremu wszystko kojarzy się z KOD - em. jak żołnierzowi wszystko kojarzyło się z pewną częścią ciała Maryni...Ma to nawet swoją medyczną nazwę.

  6 4
 • 24 sty

  Przyjacielu, tu organizatorami powinni być wszyscy mieszkańcy bez względu na poglądy.Po co te wszystkie animozje?Jak kochasz władze samorządowe, to je kochaj .Twoja sprawa. Nie o kochanie tu chodzi tylko o działanie w tak ważnej, obecnie najważniejszej dla mieszkańców sprawy.Chyba nie powiesz mi, że krzyszkowiccy radni coś w sprawie skrzyżowania zrobili...Siedzą jak mysz pod miotłą, nie wiem czy są zastraszeni czy dotknęła ich amnezja - kto ich wybrał. Bo na razie sprawiają wrażenie, że poszli do Rad dla kasy. No i bardzo dobrze, że ludzie wzięli sprawę we własne ręce. Jeżeli ktoś tu wyraża inny pogląd, to albo jest radnym, albo nigdy nie wchodził ani nie wjeżdżał na zakopiankę w Krzyszkowicach.
  Swoją drogą cieszę się, że ujawniają się malkontenci, gwarantuję, że to jeszcze bardziej zintegruje i zdeterminuje organizatorów i protestujących.
  Dziękuje wam.

  3
 • 24 sty

  Bolek jest hospitalizowany, dostał zgodę ordynatora na posługiwanie się internetem.

  7 5
 • 24 sty

  Mniej emocji, wykrzykników. Nikt Cię z chałupy nie będzie wyciągał na siłę. I nie życzę sobie wypowiadania się za mieszkańców. Gadaj sama za siebie. Każesz nie wypowiadać się za wszystkich a w pierwszym zdaniu to robisz.

  4
 • 24 sty

  Uczulony na KOD Bolku, zamiast hejtować weź do łapy słownik ortograficzny, to nie boli.

  9 8

Gorąco wokół skrzyżowania w Krzyszkowicach. Czy to już "sprawa polityczna"?

 • 16 sty

  Przyjacielu, spokojnie, bez emocji, jesteś być może szczęśliwcem na utrzymaniu rodziców. Nie musisz codziennie wyjeżdżać w Krzyszkowicach na zakopiankę. Jak robi to wielu mieszkańców tej wsi ciężko pracujących na Ciebie. Bo chyba z rzeczywistością masz niewiele wspólnego.

  10 4
 • 16 sty

  Po co ma GDDKiA wykazać wolę współpracy ? Zakopianka jest terenem ekstrerytorialnym i możemy ją pocałować, Tak to ktoś kiedyś wymyślił .Dlatego ważne są oddolne inicjatywy.

  4 5
 • 16 sty

  Bono,mamy media. Dziennik Polski zna temat. Mnie interesuje rozstrzygnięcie tematu krzyszkowickiego zabytku. Wierzę w Dziennik Polski. Wierzę też, że uczciwie, rzetelnie poinformuje o wynikach wieloletniego śledztwa.

  7 5
 • 16 sty

  Obserwatorze, zabłądziłeś, to nie to forum. Zejdź na ziemię; tu chodzi o zakopiankę i zabytek w Krzyszkowicach.

  8 7
 • 15 sty

  Święte słowa.

  9 5
 • 15 sty

  Mam proste rozwiązanie; dla Pana Burmistrza, radnych i wszystkich wiejskich działaczy. Zróbcie zebranie wiejskie. Pogadajcie o zakopiance - jak Polak z Polakiem. I o tym, że w GDDKiA nie istnieje temat Krzyszkowic. oraz o tym, kto się do tego przyczynił.
  Bo mam wrażenie, że władza boi się suwerena. Przy okazji trzeba by poinformować krzyszkowiczan, jak mają się sprawy ze starą szkołą? Niech Pan Burmistrz i jego świta powie , jaki jest finał zawiadomień o zbrodniach Ostrowskiego ? Czy postępowania zakończyły się i jaki jest efekt wieloletniej, mozolnej pracy organów ścigania ? Chętnie poznałabym uzasadnienia postanowień. Co będzie ze starą szkołą w Krzyszkowicach?

  16 4
 • 15 sty

  Przyjacielu, pewnie masz swoją rację ale problem dotyczy drogi i inne miejsca protestu nie wchodzą w grę.

  8 10
 • 15 sty

  Przyjacielu, nikt nie chce Ci odbierać pieniędzy, denerwować Cię, czy maltretować Twojej koncentracji. Protest nie będzie trwał wiecznie i organizatorzy informują o nim na tyle wcześniej, aby kierowcy na ten czas mogli sobie inaczej zaplanować trasę. A z blokowaniem służb to lepiej się nie ośmieszaj.
  Nie wiem, czy Twoja postawa nie jest bardziej egoistyczna skoro posądzasz o nią protestujących...Bardzo to jest smutne, że są ludzie tak myślący. No, ale cóż - jest taka możliwość, że pracujesz w GDDKiA.,,
  Czy to tak trudno pojąć, że ci ludzie nie mają wyjścia ? Doszli do ściany.Zapewniam Cię, że nikomu nie chcą szkodzić.
  A swoją drogą szkoda, że nie słyszałeś wdzięczenia się do krzyszkowiczan lokalnych polityków - przed wyborami. Teraz ich wypowiedzi są żenujące. Najlepiej winę zwalić na poprzedników. Tylko, że 15 a nawet 10 lat temu nie było aż takiego problemu z tym skrzyżowaniem, więc i tu Pan Burmistrz mija się z prawdą.
  Może powiesz, że" nikt ci nie da tyle, co obieca ci polityk". To znamy. Ale może czas potraktować ludzi poważnie. Państwo powinno być na tyle wydolne finansowo, aby w czasie kampanii wyborczych nie mieli możliwości żerowania na takim temacie lokalni kacykowie.
  Przede wszystkim: tu nie chodzi o politykę tylko o bezpieczeństwo nas wszystkich, zapewniam Cię mknp, że Twoje także, jeżeli tak ciężko Ci to pojąć.
  A lokalni politycy sami są sobie winni, powinni w czasie kampanii omijać temat jak śmierdzące jajo. Wtedy mieliby spokój...

  14 6
 • 14 sty

  Poraża mnie stanowisko tłustych krzyszkowickich misiów. Usadowili się w swoich gawrach na 5 lat i stracili pamięć.

  25 8