Pytacie kto odpowiada za utrzymanie dróg. Oto spis firm dla całego regionu

 • 15 sty

  Poczekaj troszeczkę. PIS chce zmienić prawo. Policjant będzie mógł dowalić każdemu. Także tym, którzy są szczęśliwymi posiadaczami domów przy głównych ulicach. Nawet takim, jak mój przyjaciel,niepełnosprawny. Czekam, kiedy mu dadzą mandat. Oczami wyobraźni widzę, jak na wózku inwalidzkim podjeżdża on na Piłsudskiego 7 i udowadnia, że nie jest wielbłądem. Jakoś nikt nie wpadł na pomysł, żeby "wziąć szable w dłoń", {Elita}. Mówię do pełnosprawnych. Zamiast siedzieć przed komputerami i gnębić władze wszelkiego szczebla - trzeba wziąć się za miotłę i łopatę. I do roboty !Jak nie ma śniegu - jest żle, jak on jest- też jest żle. Mamy chyba najwyżej 30 cm śniegu... Ludzie, opamiętajcie się !

  12 3
 • 15 sty

  A gdzie są radni i sołtys z Krzyszkowic ? Starosta i jego zastępca zasuwają już łopatami w miejscowościach nie mających we wsi takich osobistości jak Robert Pitala, Andrzej Grzybek i Władysław Dydyłą.

  17 5

Znalazł się sponsor na czujniki smogu. Urządzenia zostaną zainstalowane w 5 gminach

 • 15 sty

  "W ramach oszczędności podjęta została decyzja o zaprzestaniu korzystania z tej usługi. (…) Usługa nie wpływa na poprawę jakości powietrza” – odpowiadał gospodarz gminy. Dopiero teraz dokopałam się do mądrości Pana Burmistrza, absolwenta AWF-u. AWF -e nie wstyd Ci Uczelnio za wypuszczanie ze swoich murów takiego ignoranta ?

  5 1

Policja o bezpieczeństwie na drogach: Mniej wypadków, ale jeździmy coraz szybciej

 • 15 sty

  Mniej aut na drodze, to i niektórzy kierowcy dają więcej po gazie..Dla szaleńców, których nigdy nie brakuje jest to okazja do zabawy na drodze. Pocieszającym jest fakt, że zmniejszyła się statystycznie liczba zdarzeń drogowych; wypadków i kolizji. I jest to, jak na razie najbardziej namacalna "korzyyść" z covidu.

  2

Co z autobusem na linii Myślenice-Kraków? „Kursy powinny rozpocząć się z początkiem lutego”

 • 10 sty

  Tak, brawo Gmina! Za jakiś czas zapytam ile goli dostała szanowna Gmina od Samorządowego Kolegium Odwoławczego.Tak nieudolnych pracowników, dobranych przez absolwenta robienia fikołków nie uświadczysz. Jako pracownik, przepraszam - sługa pochwalisz się tym za jakiś czas Bolku, Bolku i Ty też wkrótce będziesz szukał pracy.

  9 8
 • 10 sty

  No takie jaja. Mam nadzieję (naiwnie wierzę w obiekywizm prasy), że lokalni dziennikarze np. "Dziennika Polskiego" tematem się zajmą. Od razu odpowiem; nie zajmą się.

  9 4
 • 9 sty

  Nie będzie autobusu a kolejka......................................................

  3 6
 • 9 sty

  Prostuję; czy te świetlice istnieją i czy coś się w nich dzieje? Pytam Pana Roberta Pitalę i Pana Andrzeja Grzybka. Panowie "załatwijając" dotację do tych świetlic - widm wygrali wybory. Nadmienię,że Panowie są radnymi Krzyszkowic i raczej nie wiecie,, gdzie są te tzw. świetlice, bo ich nie ma.

  13 3
 • 9 sty

  No właśnie, gdzie są klucze ? I czy cię tam dzieje ?

  10 5

Centrum w świątecznych ozdobach. Na Rynku rozbłysła 10-metrowa choinka

 • 13 gru 2020

  Mam jeszcze drugie pytanie,czy Miasto Info zostanie pojmane przez Orlen ?

  10 11
 • 13 gru 2020

  Mam pytanie, prośbę. Czy od 1998 roku wybudowano w Myślenicach jakieś przedszkole ? Poza oczywiście prywatnymi. Będę wdzięczna. To tak a propos bożonarodzeniowych choinek...

  8 11

Władysław Kurowski: Życie trwa od poczęcia do naturalnej śmierci, a Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. Koniec i kropka

 • 20 lis 2020

  On tak musi. Nie ma innego wyjścia.

  2

Ruszyła akcja „Chodnik bardziej dla pieszych". Policja sprawdza czy parkując, kierowcy zostawiają półtora metra dla przechodniów

 • 20 lis 2020

  A ja współczuję policjantom. Oni nie mają wpływu na liczbę miejsc parkingowych w mieście. Mamy radnych i burmistrza. To oni mają zająć się tym problemem. Najlepiej użyć policjantów do rozwiązywania swoich problemów panie burmistrzu. Powtarzam, łatwiej było być posłem...

  2
 • 20 lis 2020

  Ago, jest chyba 4 tys. wakatów w Policji, wakatów Ago, czyli wolnych miejsc w tej formacji może chciałabyś tam pracować ? Przepraszam służyć ?

  2
 • 20 lis 2020

  I wyrosłeś na ludzi. To jest szerszy problem. Za dużo aut. Boimy się o dzieci i jest to naturalne.

  1
 • 20 lis 2020

  Po spaleniu się 46 samochodów w podziemnym parkingu w Warszawie (od elektryka) wolałabym parkować na zewnątrz.

  1
 • 20 lis 2020

  Pan Burmistrz wychodzi z siebie.W pracy rzuca mięsem bardziej niż panie na protestach. One mają przynajmniej powód. Ale Pan Burmistrz ? Bono,Pan Burmistrz nie dorósł do swojej roli. Myślę, że męczy się w swojej roli. Posłem być łatwiej.

  2

Myślenicki oddział PiS reaguje na manifestacje. Takiej odpowiedzi uczestnika nikt się nie spodziewał

 • 30 paź 2020

  Idąc tokiem twojego rozumowania 44 letni funkcjonarusz ABW po służbie może wjeżdżać w demonstrantów i włos mu z głowy nie spadnie, bo był po służbie. Obserwator, wiem, że nie jesteś aż tak głupi jakim się tu przedstawiasz. Jesteś zwykłym prowokatorem. Oj nieładnie się chłopie bawisz.

  2 1
 • 30 paź 2020

  Kiernoz, wiem, że myślisz inaczej. Lubisz tylko judzić.

  1

Jarosław Szlachetka: Sytuacje do jakich dochodzi w ostatnich dniach na myślenickim Rynku mogą być przyczyną tragedii

 • 30 paź 2020

  Pan burmistrz może sobie gadać.Mleko się rozlało.Bardzo cieszę się, że młodzi ludzie przejrzeli na oczy.

  31 1
 • 30 paź 2020

  Popieram w 100%.

  13
 • 30 paź 2020

  Jest jeden problem, perseweraci, tak jak i m.in. maniacy nie widzą problemu i potrzeby leczenia się.

  7
 • 30 paź 2020

  Jesteś prymitywnym prowokatorem. Nie wstydż Ci ? Jeżeli robisz to z przekonania - staram się Cię zrozumieć. Jeżeli robisz to dla pieniędzy, to nie odbiegasz rozumem od wielu wybrańców narodu.

  22 2

Członkinie zespołu ds. kobiet przy burmistrzu piszą do Jarosława Szlachetki: "To sztuczny twór, który powstał nie wiadomo z jakich powodów"

 • 30 paź 2020

  Paulo12 jestes prowokatorem. Ile Ci za to płacą? Nie znam w swoim otoczeniu takich myślących inaczej. Ale kasa nie śmierdzi.

  3 4

Myśleniczanie protestują na wiele sposobów. Do antyrządowych haseł dołożyli taniec i śpiewy

 • 29 paź 2020

  Wczoraj w Myślenicach jeden taki uliczny babski bokser dał upust swojej miłości do PIS - u. Znalazł sobie przeciwniczkę...

  8 29