Prawo i Sprawiedliwość wygrywa w kraju. Jak głosował powiat myślenicki?

 • 16 paź

  Określ się co dla Ciebie jest patologią.

  2 3
 • 16 paź

  Pozwolę sobie tutaj poględzić... Pan Schetyna powinien usunąć się w cień. W Platformie jest sporo mądrych ludzi. Pan Budka, Trzaskowski, Arłukowicz (chociaż przechrzta), pani KIdawa_Błońska. Gdyby za Donalda Tuska wybrano kogokolwiek, a nie Schetynę dzisiejsza rzeczywistość byłaby inna.

  2 2
 • 16 paź

  Nie wiem ile masz lat. Jeżeli jesteś młodym człowiekiem, to się cieszę, że masz zdrowe podejście do rzeczywistości. Jestem za tym, aby nie trwonić pieniędzy na bzdury. Na Kościół, kampanię wyborczą, IPN, Senat, CBA,komiczne Wojska Obrony Terytorialnej, wydatki na zbrojenia, utrzymywanie wojsk amerykańskich w Polsce. W kraju jest tyle do zrobienia...

  2 6

To już pewne. Władysław Kurowski posłem!

 • 16 paź

  Trzeba coś zrobić, aby młodzi poszli głosować. W naszych szkołach edukacja obywatelska leży.

  3
 • 16 paź

  Tak, cieszy...

  2 4
 • 16 paź

  Krisie111, co Przyjacielu zrobiłeś, aby było inaczej ?

  1 5
 • 15 paź

  Zgadzam się z pierwszą częścią wpisu. Druga nie jest z mojej bajki. Jakiś Jabłonowski, kto to jest ? Kojarzę Michalkiewicza, to ten wulkan intelektu, który produkuje się, albo produkował się u Rydzyka ? I wydaje mi się, że cienko przędzie, bo prawie, że bezdomny.

  11 6
 • 15 paź

  Panie Pośle, gratuluję. Jednocześnie współczuję, bo trzeba będzie zmierzyć się z oczekiwaniami wyborców. Rzucam pierwsze; skrzyżowanie zakopianki z drogą na Sułkowice i skrzyżowanie drogi powiatowej z zakopianką w Krzyszkowicach. W tych wsiach Pan miał największe poparcie. A więc, do dzieła !

  22 12

ALARMUJECIE: Brutalnie pobił koleżankę z klasy. Dzieci zamiast reagować, nagrywały filmy

 • 15 paź

  Justine, spokojnie:oddaj sobie do poprawczaka bachora, najlepiej swojego ujarzmij go, najlepiej poddaj go elektrowstrząsom... Usuń sobie ze szkoły sprawców,. Ty wiesz czym jest poprawczak ? Mówisz o łomocie ze strony rodziców... To właśnie jest katolickie wychowanie. Po takiej wypowiedzi odebrałabym ci dzieci, jeżeli je masz.Zastanów się, co piszesz.

  1 1
 • 14 paź

  Stozaninek, po ludzku radzę Ci emigrację, gdziekolwiek. Nie będę odnosić się do Twoich pomysłów, bo szkoda mi czasu. Potępiam zachowanie młodych, wszystkich. Chłopaka, który okładał dziewczynę, dziewczynę, która wiedziała, w czym bierze udział i w równym stopniu tych ich rówieśników, którzy nie reagowali i tych, co to nagrywali. Myślicie, większość tutaj zbulwersowanych zachowaniem tych młodych ludzi, że ci młodzi tacy się urodzili ?Dzieci spędzają w szkole ok. 5 - 6 godz. maksymalnie dziennie. W tym czasie mają lekcje, każda po 45 minut. Agresji nauczyły się na szkolnych przerwach ? Na lekcjach ?Niech każdy z rodziców zastanowi się, jak Wasze dzieci spędzają wolny czas... Wiem, że niektórzy jesteście zapracowani. Wiedzcie też, że kupienie dziecku najbardziej nawet wypasionego smartfona nie zastąpi mu rozmowy z wami, uwagi jemu poświęconej, zainteresowania jego problemami. Wiedzcie też , że pomoc różnych instytucji w opiece i wychowaniu waszych dzieci może świadczyć o waszej porażce. Pomoc instytucji jest ostatecznością. Nie znam rodziców tych nastolatków. Jedno wiem, że jeżeli wpadniecie w tryby tych instytucji, to szybko się z nich nie wyzwolicie. I nie musi to być z korzyścią dla waszych dzieci. Rodzice, najpierw odstawcie swoje smartfony i porozmawiajcie ze swoimi dziećmi. One was potrzebują. Na koniec dodam; nie jestem nauczycielką, z oświatą nie mam nic wspólnego. Wystarczy obserwować rzeczywistość.

  3 2

Tydzień do wyborów. Największe szanse na zostanie posłem dajecie dwóm kandydatom

 • 14 paź

  Połóż się do łóżka i nie biadol. Jutro też jest dzień. Głowa do góry!

 • 14 paź

  Mohikaninie, myślę,że za krótko żyjesz na tym świecie, aby dowiedzieć się o tym,że większość polityków jest kłamcami.Ty używasz nieeleganckiego języka cyt."patologia i organiazacja mafijna". Twoja partia daje niektórym, ale przecieżnie nie swoje, ale nasze pieniądze. Nie musisz cytować żadnych taśm. Będę nieelegncka i wspomnę tylko o willi prezesa NIK-u Banasia. O reszczie nie będę pisać. Wyznawcy PIS-u są impregnowani na prawdę.

 • 7 paź

  Mecenasiuniu, chodzi o listę osób popierających kandydatów do KRS. Kończę dyskusję z osobą, której nie dorastam do pięt. Mecenasiuniowi radzę to samo. Oszczędzę zniżania się Mecenasiunia do mojego poziomu. Pozdrawiam.

  4 6
 • 7 paź

  A Ty nie nadużywaj dziwnych znaków interpunkcyjnych, bo może to uczulonych na poprawność języka wkurzać. Także Twoje reakcje na temat rodziny będącej w krytycznej sytuacji byłyby w koszu. Nie zmienia to faktu, że rodzina jest w tragicznej sytuacji. Nie zorganizuję żadnej zbiórki, bo się na tym nie znam i mentalnie do tego się nie nadaję. Czytaj ze zrozumieniem: może problemem zajmą się nasi kandydaci na posłów, niech chociaż tyle ZAŁATWIĄ, chociaż tyle.

  3 3
 • 7 paź

  Żadna partia nie miała przed wyborami takiego poparcia ? Dzieciątko, ucz się. Miała oj miała i walnęła łbem o beton.

  3 4
 • 7 paź

  Nigdzie nie pisałam o emigracji lekarzy ani pielęgniarek .Mecenasie ogarnij się ! Pisałam o zamykaniu oddziałów szpitalnych. Rzeczywiście, na nieszczęście lekarze i pielęgniarki emigrują. Na ich miejscu zrobiłabym to samo. Emigrują , bo nie wytrzymują pisowskiego dobrobytu. W głowach się im przewraca z nadmiaru pieniędzy.Nie emigrują natomiast Mecenasi. Nad czym ubolewam.

  7 4
 • 7 paź

  Przyjacielu, żyjesz w alternatywnej rzeczywistości a z niej nie wraca się szybko. Pozdrawiam Cię i życzę zdrowia.

  4 2
 • 7 paź

  "Zresztą nazwano ich organizacją przestępczą". Tak. Zależy od tego kto ich nazwał. Przyjacielu, zresztą mieniący się Mecenasem (to chyba jakaś ironia losu) liczy się prawomocne skazanie. Chociaż znam taką partię, co prawomocne wyroki ma w ....

  5 6
 • 7 paź

  Do tego jeszcze potrzebne są przyprawy- wg gustu. No i przede wszystkim KAPUSTA. Smacznego. Cieszę się, że dyskusja zeszła na smaczne tematy.

  3 3
 • 7 paź

  Człowieku, chcesz się znaleźć w sądzie ? Jest tryb wyborczy.

  5 4
 • 7 paź

  Wermachtu. Tych przynajmniej osądzono. Jeżeli nie byli winni, otrzymali emerytury.

  2 4
 • 7 paź

  No właśnie, odebrano im apanaże...Nie bardzo jestem zorientowana w temacie, ale podobno potraktowano tych ludzi gorzej niż żołnierzy

  3 5
 • 7 paź

  Akurat kasza i ziemniaki nie za bardzo szkodzą. Nie wiem co uważasz za rarytasy. Zostaniesz emerytem, to pogadamy.

  3 6
 • 7 paź

  No miałam rację - komunista.

  3 5
 • 7 paź

  No właśnie normalnego...

  2 5