Radni wybrali przewodniczącego i dwie wiceprzewodniczące Rady Miejskiej [WIDEO]

 • 18 lis 2018

  hahahaha, ale boli radnych z PiS że "BEZ UKŁADÓW" rozwaliło wam układanke :) BRAWO BEZ UKŁADÓW tak trzymać i powstrzymywać falę !

  38 43

Wybory Samorządowe 2018: Grażyna Ambroży kandyduje na burmistrza Myślenic. Co proponuje?

 • 24 wrz 2018

  Z dnia na dzień kandydatura Grażyny przybiera na sile z pozycji "przegranej" jak to nazwały tutaj główne trolle, na pozycję tej rywalizującej bezpośrednio ze Szlachetką. A przypomnijmy że Grażyna dopiero zaczęła swoją kampanię. Do wyborów jeszcze miesiąc i tutaj naprawdę mieszkańcy Myślenic i okolicznych miejscowości mogą zrobić mocnego psikusa i Szlachetce nie mówiąc już o Halku. Jak obserwuję powyższe wpisy, Grażynę w pierwszej kolejności polubili między innymi "zwykli" ludzie pracy, pracujący w dużych zakładach czy też w małych firmach. Zatem przypomnijmy to ludzie pracy tacy jak każdy z nas, stanowią największy elektorat w mieście i gminie Myślenice.

  Co więcej patrząc na powyższy wpis "kasimag" o tym, że pracownicy jednego z dużych zakładów pracy w kuluarach popierają kandydatkę, to już widzę jak panowie kandydaci zaczną jeździć pod bramy Copera i innych molochów i obiecywać pracującym tam ludziom "gruszki na wierzbie" :)

  7 2
 • 21 wrz 2018

  Grażynko masz mój głos i mojej rodzinki

  20 38

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

 • 27 cze 2018

  Tak w temacie wyborów coś dziwnego :) :) :) Ktoś sonduje wyniki ???????????:) :) :) Jakaś sondażownia dzisiaj do mnie dzwoniła z kilkoma pytaniami odnośnie wyborów :) :) czy do kogoś z Was też ? ale najlepsze pytanie hipotetycznie na którego z wymienionych kandydatów na burmistrza (jeśli wystartują) zagłosował by Pani/Pan : nazwiska Suder, Bisztyga, Synowiec, Halek, :) jak myślicie kto to zlecił ? wydaje mi się że chyba Prawo i Sprawiedliwość bada kandydata Ciekawe.. mojego typu nie zdradze :)

  7