Żmije

 • 10 maj 2013

  Dokładnie jakaś plaga tego cholerstwa się robi, w zeszłą niedziele jeden okaz postanowił pozwiedzać mój dom. Franca pod same schody podeszła i siedziała jak gdyby nigdy nic całe szczęście została w porę zauważona. To jak tym ekologom tak zależy na tych zwierzątkach to ja proponuję albo zamieszkajcie sobie z nimi w lesie albo po prostu trzymajcie je w waszych domach w rodzinnym gronie na pewno się nie obrażą:) Opamiętacie się dopiero jak się faktycznie coś komuś stanie przez wasze "inteligentne" pomysły.

  40 55

Sklep z odzieźą marki House i Cropp

 • 4 lut 2011

  Fajnie naprawdę, że aż tak się w tym temacie udzielacie, aż tak licznych komentarzy się nie spodziewałem w tak krótkim czasie. Każdy post dokładnie czytam i analizuję, ale prośbę mam nie kłóćcie się między sobą bo każdy ma swoje zdanie na każdy temat. Swoją drogą dobrze wiedzieć że wypowiadają się tu ludzie którzy coś na ten temat wiedzą, pomysłów mam kilka ten ujawniłem jako pierwszy, przeanalizuję wszystkie za i przeciw napewno;)

 • 2 lut 2011

  Miło mi że się tak udzielacie:) Owszem mógłbym otworzyć sklep z kilkoma markami ale stanę się wtedy podobny do "Kilera cenowego" który w swoim asortymencie ma wiele różnych i znanych firm, nie chcę aż tak bardzo mieszać tego wszystkiego. Więc teraz takie inne pytanie czy macie jakieś pomysły, takie od was:>

 • 2 lut 2011

  Witam:) Mam pytanie do wszystkich zainteresowanych:> Zamierzam w Myślenicach otworzyć sklep z odzieżą firmową (house, cropp). Chciałbym jednak wcześniej się dowiedzieć co Wy o tym sądzicie, chodzi o to czy są jacyś chętni do kupna tejże właśnie marki, będę wdzięczny za jakieś wskazówki i w ogóle odpowiedzi na moje pytanie.

  4