Ranking liceów: I LO Myślenice spada z 399 na 408 miejsce w kraju. Debiutuje ZSTE im. M. Reja

 • 1 kwi 2013

  To znaczy, że nawet jeśli Ci kompletnie nie zależy żeby ją zdać, nie chodzisz na zajęcia i jesteś tukiem to i tak ustny z polskiego i angielskiego zdasz żeby nie zaniżać zdawalności matury w szkole. Każdy dostaje te 6 punktów z polskiego, bo muszą Ci tyle dać :) Dyrektor za cel już od paru lat obrał aby móc w ulotkach napisać zdawalność matury w poszczególnych latach: 99,99.5,100,99 i tak dalej.... W tamtym roku był 1 przypadek, że ktoś nie zdał ale to (z tego co wiem) było spowodowane przez konflikt nauczycieli (którzy byli w komisji dla przeciwległych klas).
  W tym roku znów kolejne roczniki czeka wybór i gdybym ja miała znów wybierać (a nie miała możliwości dojeżdżania do Krakowa) poszłabym do LO tylko dlatego, że fajnych ludzi poznałam :) Korki tak czy siak trzeba brać, bo z połowy przedmiotów (kluczowych) nie ma kto uczyć. Chemia, fizyka totalne dno, warto od pierwszego roku brać dodatkowe lekcje żeby nie mieć zaległości. Matma zależy kogo się trafi :) Miałam z Panią R.Radoń i bardzo dobrze wspominam, świetnie uczy, zna się tym i chce się jej bez olewania. Geografia 2 (albo 3) nauczycieli - 2 bieguny. Albo Cię znakomicie przygotuje (Ona) albo możesz się pożegnać z dobrym wynikiem, chyba, że sam samemu ciężką pracą (On).

  pozdrawiam :)

  16 1
 • 30 mar 2013

  hah, ciekawe, które miejsce zajmowałoby LO gdyby nie było odgórnego nakazu, że wszyscy mają zdać maturę :P
  Tragedia, zamykać 500 "najlepszych" szkół w Polsce. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że dyrektor i tak będzie szczycił się tym, że jest to najlepsza szkoła w powiecie. Lepiej milczeć, bo prestiż żaden...

  31 22

Bike Maraton w Myślenicach

 • 30 sie 2012

  a no to True, zwracam honor ;)

 • 29 sie 2012

  Sigwald, 60zł + 10zł za czipa :)

 • 28 sie 2012

  Fodyr, ja się wybieram również Mega z podobnym celem, o 17 będe z kolegą na objazd jechał.

 • 12 sie 2012

  Na stronie bike maratonu pojawił się już program zawodów. Niedługo także trasa.

Wasze zdjęcia Myślenic i okolic :)