Human w I LO

 • 15 mar 2018
  cojestdoktorku napisał/a:

  W porównaniu z II LO na pewno jest lepiej pod tym względem, że nikt w trakcie roku czy klasy maturalnej nie zmienia Ci nauczyciela, a sami nauczyciele posiadają doświadczenie i generalnie są bardzo spoko, ale to też zależy na kogo trafisz - opinię są podzielone. Jeśli nie rozważasz Krakowa, to Kościuszkę polecam.

  Ludzie no to wiadomo, że zależy od rocznika i od klasy - jedna klasa z tego samego profilu będzie cichutka i ułożona, a druga sami imprezowicze, albo obydwie będą takie i takie. Ale ogólnie to fajni ludzie, którzy chcą się uczyć bez tej krakowskiej presji (a przynajmniej w matfizie tacy byli, dużo osób szło na humana, że niby najłatwiejsza klasa, a potem wymiękali na godzinnych esejach z historii czy wosu i lecieli na dwójach, ale wszystko zależy od klasy). Jest kółko fotograficzne, gazetka internetowa, jakieś wyjazdy do teatrów itp.

  Jeden minus to to, że zajęcia są w trzech budynkach, zazwyczaj języki w tym mniejszym internacie, chociaż niekoniecznie, a human sporo czasu przebywał też w tym większym, naprzeciw policji. Zależy jak jest ułożony plan - może być tak, że jeden dzień tam, a drugi tam albo chodzenie w ciągu dnia z jednego do drugiego. Sam internat no to taki klimatyczny, starszy budynek, na dole mieści jest stołówka. Ten mniejszy jest w gorszym stanie, ale w sumie idzie się przyzwyczaić.

  A wiesz może jak jest z matematyką i językami obcymi? Bardzo zależy mi na dobrych nauczycielach od tych przedmiotów.

  1 2
 • 15 mar 2018

  Witam, w tym roku pójdę do liceum i zastanawiam się nad humanem w Kościuszcze. Czy ktoś mógłby udzielić mi jakichś informacji na ten temat, odradzic, polecić? Jak jest z ludźmi w tej szkole?
  Gimnazjum skończę z bardzo dobrym wynikiem.

  1