Straż miejska pilnuje wjazdu na Chełm. „Chcemy systematycznie eliminować przypadki łamania przepisów ruchu drogowego na tej drodze”

 • 25 maj

  Ten pierwszy zakaz na dole można by anulować bo zaraz nad parkingiem stoku narciarskiego jest drugi zakaz.

  13

Mieszkańcy Chełmu: Nie zgadzamy się z tym, że wysyłanie dzieci do szkoły na Zarabie jest dla ich dobra

 • 31 sty

  Nie wiesz nic na ten temat a się wypowiadasz takie osoby są najlepsze , droga która prowadzi na Chełm jest bardzo dobra a naprawy wymaga droga NA Chełmie ( nawet nie wiesz o jakiej drodze jest mowa )

  8 6
 • 30 sty

  Nikt nie chce mieć żadnej drogi prywatnej, nie wiesz to się nie wypowiadają na ten temat . Rozmowy o zniesieniu zakazu były na zebraniach poruszane już kilkukrotnie ale nikt z tym jeszcze nic nie zrobił

  8 4
 • 29 sty

  Bardzo dobra decyzja . Ludzie opamiętajcie się, chcecie żeby wasze dzieci jeżeli szkoła by została zjeżdżały na Zarabie do Liceum/Technikum jak dziki . W tej szkole nie ma żadnych perspektyw . Szkoła woła o pomstę do nieba a sprzęt w niej to samo . Sali gimnastycznej jak nie było tak nie ma .

  29 15
 • 29 sty

  Pan Szlachetka miał nie 92% a 100% głosów które zostały oddane na Chełmie .

  28 4

Radni przegłosowali zamiar likwidacji szkół. Jak argumentują swoje decyzje?

 • 30 sty

  Tak są uwstecznieni w tym przypadku jeżeli chodzi o szkole i możliwości rozwoju w niej . Akurat tak się składa że byłem uczniem tej szkoły i bardzo dobrze wiem co tam się dzieje. Ludzie którzy nic nie wiedzą o budynku i jego perspektywach lepiej niech się nie wypowiadają na temat likwidacji. Rozgladnijcie się po Myślenickich szkołach czy któraś nie ma orlika lub nowoczesnej sali komputerowej ? No właśnie każda z nich to posiada a na Chełmie ? Jak było tak jest od 20 lat . Wina ówczesnego wójta lub dyrektora szkoły ? Oczywiście że tak . Nikt się ta szkoła nie interesował . W tamtym roku udało się wyżebrać od gminy jakieś śmieszne pieniądze na zrobienie ogrodzenia (tylko z przodu ) . Śmiechu warte .

  26 28
 • 29 sty

  Jeżeli chodzi o Chełm to już dawno ktoś powinien podjąć ta decyzje, bo te dzieci nie mają żadnych perspektyw, jeszcze zostają w tyle za wszystkimi . Budynek woła o pomstę do nieba już nie wspomnę o jakiej kolwiek sali gimnastycznej bo jej po prostu nie ma ( ćwiczenia na korytarzu). Wszystko co jest w szkole jest z poprzedniej epoki. Najlepsze jest jednak to że najwięcej do powiedzenia ma osoba która mieszka na Chełmie ledwo od roku i opowiada głupoty że bus to jest złe rozwiązanie. W końcu dzieci wyjdą do ludzi a nie ( jakby to miało miejsce zjadą z Chełmu dopiero do liceum ) i będą wśród innych jak odziczali .

  36 63

Dziwne zachowanie Ks. Proboszcza Pcim

 • 10 mar 2018

  Ksiądz z Pcimia już jeden dom postawił nie za swoje także pewnie zbiera na kolejny ????

  135 5