Czołówka w Zakliczynie. Z aut została miazga. 4 osoby poszkodowane

 • eeee? 16 mar 2020

  rzekomo ten sam gagatek co ścigał się z dwójką co zginęła w styczniu, a na dodatek pod wpływem

  16 2

Żeby zarejestrować samochód trzeba czekać godzinami? Sprawdzamy jak działa wydział komunikacji w Myślenicach

 • eeee? 24 lut 2020

  kpiną jest, że przez internet nie można zarejestrować samochodu, a w takim Krakowie już można przez PUAP. Albo gdziekolwiek indziej rejestrowanie samochodu trwa max 15 minut. Beton tam taki że dramat...

  29 4

Policjanci sprawdzali busy. Zatrzymali prawo jazdy oraz 5 dowodów rejestracyjnych

 • eeee? 22 paź 2019

  Mogli by się dogadać z MPK na dzierżawę autobusów i robić kursy Myślenice-Kraków-Myślenice. Jestem w 100% pewien, że odniosło by to spory sukces

  33 2

BIEDRONKA - opinie

 • eeee? 26 maj 2018

  Sklepy mają obowiązek przyjmować butelki zwrotne jeżeli operują tymi butelkami, nawet jak nie są u nich kupowane, za to jest najnormalniej w życiu kara.

  3 6

uwagi dotyczace dzialalnosci forum

 • eeee? 19 maj 2017

  wystarczy dodać CAPTCHE i było by po problemie.

  2 2

Technik Informatyk/Dylemat ZS im. Andrzeja Średniawskiego vs ZS im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycac

 • eeee? 17 kwi 2017

  Ale to wiesz, że nie ma tak oo skończysz szkołę i pracodawca już się będzie bił o Ciebie. Według mnie czyli absolwenta Średniawskiego, ta szkoła na naszym regionie jest jedną z lepszych (łączność w Krakowie jest podobna poziomem). Ten kto chciał znaleźć pracę w zawodzie to znalazł ją od ręki. Inni wylądowali na politechnice i też sobie dali rady. Pan Cachel wszystko umie wytłumaczyć, jeżeli tylko delikwent chce się nauczyć i okazuje zainteresowanie. Przedmioty techniczne z Panem Jaskiem, Janusem czy też z Panią Cholewą, Marondel oni naprawdę chcą jak najwięcej nauczyć, faktem niestety też jest że podstawa programowa była durna w naszym przypadku, gdzie uczyliśmy się programować w pascalu, musieliśmy znać budowę pierwszych procesorów i systemów operacyjnych zamiast już skupić się na czymś co by bardziej się przydało w przyszłości. Szkoła na bank daje solidne podstawy aby rozwijać się w tym kierunku i raczej bez problemów pozwala się kształcić się dalej.
  Ja z kolegą z klasy robiliśmy na serwisie w Electroluxie jako firma zewnętrzna, chwalili nas za wiedzę techniczną, dokładność i radzenie podczas presji czasu.

  12 5

Kontrole ZUS - zwolnienia L4 - macie jakieś doświadczenia?

 • eeee? 19 lip 2016

  ZUS zajmuje się każdym zgłoszeniem. Zazwyczaj chodzi o magiczną cyferkę pisaną na zwolnieniu, która decyduje o tym, czy jest kategoryczny zakaz wychodzenia z domu lub też nie.

  2 1

Myślenice: Policja odnalazła zaginionego 50-latka

 • eeee? 27 sty 2015

  RMF nie dał newsa o znalezieniu o 10:27 ino o tej godzine stworzyli newsa o zaginięciu, potem jak się odnalazł zwyczajnie wyedytowali tekst. Bez paniki, ludzie.

  7

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • eeee? 9 lut 2014
  marcin007 napisał/a:

  W którym miejscu znajduje sie ten lokal ?

  W miejscu dawnego "Raz Dwa Trzy"

  10 5

Piesi kontra kierowcy: Komu trudniej poruszać się po mieście?

 • eeee? 3 gru 2013

  Moim zdaniem trudniej jest kierowcom poruszać się po mieście. Z następujących powodów:
  - tak jak jest wspominane wyżej wymienionych wypowiedziach, piesi rzadko patrzą, czy mogą wejść na przejście, w większości przypadków wbiegają, a kierowca musi czasem nawet gwałtownie hamować.
  - też jest tu sprawa osób które stoją przy przejściach i rozmawiają, wprowadzając kierującego w ciężki dylemat czy będzie wchodził na pasy czy nie, ostatecznie co się czasem zdarza nie wchodzą na pasy.
  - nie tylko piesi są tutaj winni, winni są też inni kierowcy nas otaczający. Źle zaparkuje, utrudniając przejazd, przez co niekiedy wprowadza w swoistą furię i wrzucenia paru "ciepłych" słów w powietrze.
  - frustrujące jest też zachowanie kurierów. W szczególności na rynku takie sytuacje mają miejsce. Zatrzyma się, odpali awaryjne, a już w 4ch literach ma to czy zablokował ruch za sobą.

  17 24

Gmina Siepraw: Nazwali wszystkie ulice w regionie

 • eeee? 24 lip 2013

  Widać, że nie mieszkacie w gminie, bądź nie wiecie co się dzieje.

  Wymiana takich dokumentów jak: dowód osobisty,prawo jazdy, nie jest konieczna. Można je wymienić dopiero jak się kończy ważność, wcześniej nie ma to sensu tak jak to pewien z sołtysów powiedział.
  Wpisy do ewidencji gospodarczej można zmienić przez Internet. Przez zabieg dodania ulic wszyscy skorzystają, a będzie to owocować przez dłuuugie lata...

  Czemu nazewnictwo ulic? Prosta sprawa. Wcześniej jakieś 10-15 lat temu na wsiach każdy każdego znał. Teraz wiele osób z różnych stron świata sprowadziło się na te rejony, pobudowało swoje domy, firmy co przyczyniło się do tego, iż niektórzy nie znają swoich sąsiadów, bo mur na 2 metry, do nikogo nie wychodzą. Drugą sprawą, to się każdemu przyda. Teraz w nawigacji będzie można wstukać ulicę i numer domu, dzięki czemu będziemy mogli praktycznie podjechać pod drzwi budynku.

  Kolejną ważną rzeczą którą trzeba poruszyć to że do 2015 roku każda gmina MUSI mieć nadane ulice. Jest to zarządzenie odgórne, a nie zwyczajnie wymyślone przez urzędasów. W przeciwnym wypadku mają być sowite kary.

  15 11

Siepraw: Mieszkańcy proponują nazwy ulic w gminie

 • eeee? 9 mar 2013

  @mirekm
  wstępnie słyszałem, że prowadzone są rozmowy dotyczące tego tematu. Będzie wymiana dokumentów za darmo, bądź półdarmo.

  6 2

Pił w restauracji, a potem wsiadł do samochodu. Miał 2,5 promila

 • eeee? 8 mar 2013

  zrobić to co robią w krajach bliskiego wschodu. Wywieźć ponad 10 km od domu i ma wracać na nogach, bez jakiejkolwiek pomocy i to w tym samym dniu. Dodałbym do tego by to było robione późnym wieczorem.

  5

Topnieje śnieg, a z nim... asfalt

 • eeee? 27 lut 2013

  Na ulicy 3go maja było łatane. Aczkolwiek zaczyna się powoli dziurostrada robić. Ogólnie jest to przykra sprawa z tymi dziurami wyrastającymi szybciej, niż grzyby po deszczu. Przykładowo w okolicznych miejscowościach. W poniedziałek niedaleko kościoła w Borzęcie stało auto z kołem opartym o nadkole. Ogólnie od strony osuwiska jadąc na Zakliczyn jest katastrofa. W Zakliczynie przybyło parę, ale nie jest aż tak strasznie. Natomiast na skrzyżowaniu w Czechówce na Siepraw to jest makabra. Ominiesz jedną dziurę to wpadasz drugą.

  Miejmy nadzieję, że gmina Myślenice, oraz samorządy lokalne zrobą coś z tymi dziurami, a nie skończy się na zasypywaniu "cukrem".

  11

Siepraw: Pracownik stoku jadąc skuterem potrącił sześciolatkę

 • eeee? 13 lut 2013

  OT: w jaki news nie wejdę pierwsze kilka komentarzy to jest burdel i robienie offtopa. Ogarnęlibyście się czasem co piszecie i po co.

  Z tego co usłyszałem, to minutę wcześniej stanął wyciąg z powodu awarii na górze stoku. Pracownik stoku wyjeżdżał do góry, a z za usypanej góry śniegu wyjechała mu dziewczynka bezpośrednio pod skuter śnieżny.

  3

ALARMUJECIE: Połamane i poprzekręcane znaki w Myślenicach

 • eeee? 26 lis 2012

  znak na głównym zdjęciu został już przewrócony w czwartek. Wracając wieczorem ze szkoły już taki był.

  4

MOKIS:Spektakl Andropauza 2

 • eeee? 17 paź 2012

  coś ciekawego dzieje się w Myślenicach :p niebywałe :D

  3

Myślenice: Palił gumę na Zarabiu i trafił do aresztu

 • eeee? 22 wrz 2012

  literówka. Środa była 12 września :D

  1 3