Przedszkole-Myślenice

  • 9 lut 2018

    btwin chyba żartujesz w tym momencie. Martazie12 w żadnym wypadku nie wspomniała o tym, że jej dziecko chodzi w pampersie do przedszkola i mówienie o tym, że jej dziecko jest opóźnione to chyba jakaś kpina. Wydaje mi się to bardzo niekompetentne, aby Panie w przedszkolu w jakikolwiek sposób wspominały o tym, że nie cierpią takich dzieci. W końcu to chyba Pani dyrektor decyduje jakie dziecko przyjmuje do przedszkola? Wątpię, żeby rodzice nie informowali o takich sprawach dyrekcję. Moje dziecko akurat chodziło do przedszkola nr 6 i nie byłam zadowolona- oczywiście dziecko zostało przepisane. Btwin wspomniałaś o dobrej kuchni w przedszkolu nr 6. To chyba jakieś żarty. Proponuję porozmawiać z innymi rodzicami o standardach jedzenia w innych przedszkolach. To może Cię trochę zdziwić. Zresztą, mając porównanie- przedszkole nr 6 całkiem sporo kosztuje. Ciągłe zbiórki pieniędzy na wszystko.
    Dwójka moich dzieci chodziła do przedszkola nr4. Oczernianie, że jest to zagrzybiony budynek? Ciekawe skąd posiadasz takie informacje. Rozumiem, że będąc w "odwiedzinach" (w co wątpię, pewnie weszłaś do szatni i już wszystko wiesz) byłaś w stanie to zauważyć? Zdecydowanie nie prawda. Budynek owszem, nie jest najmłodszy, jednak wyposażenie zdecydowanie na plus. Jak widać również dofinansowane co widać po nowym, wielkim parkingu.
    Z przedszkola byłam bardzo zadowolona. Jak w każdym przedszkolu, są Panie i lepsze i gorsze. Jednak dzieci na pole wychodzą tam dosyć często również ganiając po śniegu. Obecnie moje dziecko uczęszcza do przedszkola nr 8 i jestem bardzo zadowolona. To, że ogród jest wydzielony to dla mnie zdecydowany plus. W przedszkolu nr 6 dzieci mają dostęp do każdych sprzętów, ja jednak nie koniecznie chciałabym aby mój maluszek miał dostęp do sprzętów z których korzystają starszaki. W przedszkolu nr 6 Pani dyrektor baaardzo miła, nauczycielki również. Przy wyborze przedszkola autorko pytania, nie koniecznie sugerowałabym się opiniami tutaj. Najlepiej podejść do przedszkola i porozmawiać z rodzicami. Pani wyżej broni tylko przedszkola nr 6 twierdząc, że żadne inne nie jest godne uwagi. Jednak jest wielu rodziców, którzy są bardzo zadowoleni z innych przedszkoli. Warto porozmawiać. Życzę udanego wyboru przedszkola aby nie musiała Pani, tak jak ja przepisywać dziecka.

    5 7