Dietetyk

 • Anna Kozłwosk 7 lut 2018

  Też myślałam o dietetyku, ale stwierdziłam, że będzie to ostateczność. Trochę przytyło się zimą i przez niewłaściwą dietę pojawiły się problemy z zaparciami. Na szczęście moja mama pije zioła FibraVitale, więc zaczęłam je podbierać, bo opakowanie jest bardzo duże. Pije od kilku tygodniu i czuję się o wiele lepiej. Bardzo odciążyły mój organizm i uregulowały prace jelit przez to, że zawierają dużo błonnika. Musiałyśmy z mamą kupić kolejne opakowanie, ale na szczęście jak sie kupi w zestawie to jest tańsze, co się opłaca.Nie jest za tanie ale bardzo wydajne, także bardzo się opłaca :)

  9

To ile zjeliście już pączków?:)

 • Anna Kozłwosk 7 lut 2018

  W tym roku też nie odpuszczę sobie pączków :). Cały czas zdrowo sie odżywiam, więc należy mi się pączek, albo nawet dwa! Wcześniej nie mogłam jeść takich rzeczy, bo odrazu brzuch miałam napięty i czułam się jakby połknęła balon. Teraz pije sobie zioła FibraVitale. Świetnie oczyszczają organizm i czuję sie po nich lekka, bo pozbyłam się zaparć :)

  1 21

Czy zna ktoś jakieś dobre i skuteczne środki na odchudznaie ?

 • Anna Kozłwosk 7 lut 2018

  Też chciałam stosować tabletki na odchudzanie, ale lekarz mi kategorycznie odradziła, bo praktycznie nie pomagają a niszczą wątrobę. Poleciła mi pić zioła, które poprawiają w trawieniu. Od miesiąca piję wiec zioła FibraVitale co koleżanka wyżej i jestem z nich mega zadowolona, bo pozbyłam się zaparć,z którymi długo się męczyłam i ogólnie o wiele lepiej się czuję. Zawiera dużo błonnika, więc odciążyły bardzo mój organizm :)

  1