Festiwal Biegowy Runmageddon w Myślenicach trwa [GALERIA]

 • 5 maj 2018

  Może wypadałoby po sobie później posprzątać?! Dwa dni imprezy, kasę zbiorą a syf zostawia! Dziury w ziemi, walające się wszędzie taśmy... to już władze nie obchodzi? Co z takiej promocji miasta :/ to już lepiej żadnej reklamy nie mieć i przynajmniej syfu nie bedzie.

  32 6

Weronika Muniak wróciła do domu. Jej poszukiwania trwały od 3 tygodni

 • 21 mar 2018

  No tak, bo jak jest problem to od razu prosi sie ludzi o pomoc a jak sprawa rozwiazana to najlepiej zeby wszyscy sie odczepili. Problem w tym, ze wielu ludzi zaangazowalo siebie i wlasne pieniadze w ta sprawe! Maja prawo przynajmniej wiedziec jaki byl powod tego nieodpowiedzialnego zachowania...

  384 685

Myślenice: Rodzina szuka Weroniki Muniak

 • 4 mar 2018

  Bardzo szkoda mi rodzicow tej dziewczyny. Co trzeba miec w glowie by zrobic cos tak nieodpowiedzialnego! Zero wyobrazni... Moze to w tym momencie malo wazne, ale czy nie nalezy szukac winy takze u samych rodzicow?? Dziecko 16 letnie z takim wygladem, zdjecia z wczesniejszych lat tez nie sa lepsze. Kto widzial 13 latke (zdjecia z 2015r) z wymalowanymi na czarno oczami i pofarbowanymi wlosami?! Tresci o tematyce samobojczej wystawiane na profilach spolecznosciowych. Czy nikt nie zwrocil na to uwagi? Ludzie interesujcie sie wlasnymi dziecmi, bo pozniej sa takie oto efekty! Mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie zakonczy a smarkula dostanie porzadna nauczke.

  138 28

Technikum turystyczno-gastronomiczne Myslenice

 • 2 sty 2018

  Dlaczego dyrekcja szkoly toleruje zachowanie pewnej nauczycielki od matematyki. Szkoła która reklamuje sie jako profesjonalna i na wysokim poziomie zatrudnia niekompetentnych, nieuczciwych i nie szanujących uczniów nauczycieli. Ww nauczycielka przekroczyła wszelkie granice przyzwoitości! Oto pare faktów o tej PANI :
  - zatajanie informacji na temat możliwości podejścia do egzaminu całorocznego po wystawieniu oceny niedostatecznej na koniec roku
  - Bezpodstawne zaniżanie ocen
  - Działanie na szkodę uczniów ( nie pojawianie się na lekcjach klas maturalnych przed Ew. Sprawdzianami poprawkowymi)
  - Brak porozumienia z uczniami i ich rodzicami
  - Działanie na własna korzysc- niedopuszczanie słabszych uczniów do matury, ponieważ zaniżają statystyki!
  - „Dużo słów, mało treści”- materiał wykładany odbiega od zadań maturalnych

  Najgorsze w tym wszystkim jest to, iż mimo wielu skarg dyrekcja milczy oraz toleruje tak zwane kolesiostwo wśród pracowników! Totalny absurd!!!!!!!

  22 8