Edukacja uzupełniająca

 • 6 maj 2020

  Czy są takie działy edukacji, które wymagają uzupełnienia?

  1

W co gracie ?

 • 16 gru 2019

  Graliśmy kiedyś w tą grę, bo lubimy szachy a teraz gramy w Omniszachy. To innowacyjną i ekscytująca wersja klasycznej gry strategicznej, która podoba się zarówno szachowym nowicjuszom, jak i ekspertom. Celem tej gry jest – jak w klasycznych szachach – zbicie króla, ale dzięki dynamicznej planszy możesz wdrażać nowe strategie i kombinacje!

  1

Wyniki konkursów na dyrektora

 • 9 wrz 2019

  No i nie ma się co dziwić, że coraz więcej nauczycieli odchodzi od zawodu. Znam nauczycieli, którzy po studiach podyplomowych dla nauczycieli skończonych w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi znajdowali pracę w doradztwie zawodowym, zarządzaniu zasobami czy w szkoleniach dla dorosłych.

  7 7

Ochrona danych osobowych w szkole

Karta Nauczyciela

Alkoholizm

 • 7 kwi 2018

  Mój pradziadek też uważał, że nie jest alkoholikiem. Prababcia mówiła, że on jest pijakiem. Różnica miała być taka, że pijaki pije tylko w towarzystwie a alkoholik pije sam. Może czasem warto spojrzeć w testy uzależnień przygotowane przez terapeutów z Ośrodka Leczenia Uzależnień DOM-REHB na Mazurach https://rehab-terapia.pl/testy-uzaleznien/

  2 7

PIT za 2017

 • 23 lut 2018

  Czy już macie wypełniony i wysłany PIT za 2017. Jeśli nie to podpowiem, że możecie skorzystać z darmowego programu do wypełniania PITu w Internecie na stronie http://www.pit.fundacjapociecha.pl/ Programu nie trzeba ściągać na komputer. Wypełnia się odpowiedzi na pytania a potem generuje się deklarację. Program przygotowała Fundacja Pociecha, która prowadzi świetlice środowiskowe do dla dzieci z rodzin wymagających wsparcia materialnego i pedagogicznego.

  3 6