Jaki internet radiowy w Jaworniku bo innego zbytnio nie ma?

 • 6 sty 2019

  ponieważ nikt tam nie odpowiada

  1 4
 • 6 sty 2019

  Witam mam pytanie od jakiego dostawcy najlepiej wziąć internet ponieważ chciał bym internet by pobrać raz za jakiś czas grę która waży np 35GB tak około 5-6h i żeby ping był niski czyli 40-60 pingu. Mieszkam niedaleko rudnika bo tam jest dostawca internetu ale nie wiem czy mają dobre szybkości tego internetu.Ma ktoś internet od MAG-NET z rudnika i może się wypowiedzieć?

  4

Jaki internet radiowy w Jaworniku bo innego zbytnio się nie opłaca?

 • 6 sty 2019

  Ale jest taka sprawa że do mnie jak na razie i za szybko się nie zapowiada jest tylko internet radiowy lub mobilny może za rok za dwa będzie światłowód choć patrząc po tym jak to wszystko wolno idzie nawet i dłużej.A taki internet o prędkości 15Mb lub 20 to chyba 35 gb pobierze mi 5-6h i ping na poziomie 40-50 jak by był to nawet spoko by było.

 • 6 sty 2019

  Witam mam pytanie od jakiego dostawcy najlepiej wziąć internet ponieważ chciał bym internet by pobrać raz za jakiś czas grę która waży np 35GB tak około 5-6h i żeby ping był niski. Mieszkam niedaleko rudnika bo tam jest dostawca internetu ale nie wiem czy mają dobre szybkości tego internetu.