Nad morze z małym dzieckiem...

 • 8 lip

  Myślę, że zdecydowanie stawiałabym na wakacje w Polsce. Jeśli wybierze się odpowiednie miejsce, to można wiele zaoszczędzić. Dodatkowo nad polskim morzem można znaleźć fajne atrakcje, z których można korzystać całą rodziną, gdyby pogoda nie dopisała. Fajną atrakcją jest Labirynt Luster w Trzęsaczu, czyli miejsce, z którego trudno się wydostać, ponieważ setki luster i gra światła robią swoje.

  3

BASENY W MYŚLENICACH - kryty, odkryty - ceny, godziny otwarcia

 • 7 lip

  Powiem szczerze, że dla mnie bardzo ważna jest higiena po basenie. Wiecie, jak świetnie działają kosmetyki SBR Sports. Uwielbiam je za nawilżenie mojej skóry zaraz po basenie. Zero przesuszenia, które powoduje chlor. Wcześniej miałam z tym problem.

  11

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

 • 29 cze

  A sprawdzaliście może już firme Drutex? Jestem ciekawa, jak wygląda kwestia zamawiania u nich okien, bo słyszałam naprawdę bardzo dobre opinie i myślę, że można by było skorzystać z ich oferty. Mają ciekawe produkty i nie tylko okna w ofercie.

  1 5

Kursy kosmetyczne :)

 • 7 cze

  A kojarzycie Beauty Room Paulina Rąpała-Piórkowska w Szczecinie? Zastanawiam się właśnie nad kursem stylizacji paznokci w tym miejscu i z reguły słyszałam bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, że i ja będę bardzo zadowolona.

  7

Basen - nauka pływania dla dzieci

 • 8 maj

  A ja polecam od razu dodatkowo zaopatrzyć też dziecko we wszystkie odpowiednie sprzęty. Znajdziesz je w różnych sklepach oraz zamówisz online, jeśli chodzi np. o FINIS Polska. Jest to dość popularna firma, z której korzysta wiele osób.

  1 2

MUNDIAL 2018

 • 6 lip 2018

  Tez śledzę mundial na bieżąco i w sieci dużo oglądam, na ciekawe filmy z meczów polaków trafiłam https://www.youtube.com/channel/UCxnMLVQHV_gocZSmUFBOCkQ/feature i fajnie sie ogląda polskich kibiców, co myślicie o tym 'projekcie determinacja' z tego kanału? Jestem ciekawa co z tego wyniknie.

Dotacje do wymiany pieca CO

 • 12 cze 2018

  Ja tam się w dotacje nie bawiłam, zamówiłam piec w Piecbudzie z Radomia bo mieli najkorzystniejszą oferte i cieszę się że ich wybrałam, zrobili dobra robotę, zamontowali wszystko, pokazali jak obsługiwać. Wybrałam taki 5 generacji, taki który jest najekologiczniejszy.

  3

Wyprawka dla dziecka

 • 14 lis 2017

  Swojej córce wraz z żoną zdecydowaliśmy się na materac kokosowo-gryczany, maluchowi spało się bez problemów, gdy już podrósł do większego łóżeczka również kupiliśmy podobny. Zamawialiśmy na materacyk.pl , mają duży wybór.

  4