ginekolog -jakiego polecacie?

 • 15 lis 2017

  Ty wiesz jak było. W końcu o tym piszesz . Wszystko dokładnie wiesz jak było. To może pochwalić się źródłem swojej wiedzy? ! W końcu to nie plotki. Wiesz przecież z pewnego źródła że został wyrzucony ze szpitala ( tylko sprecyzuje dokładnie z którego ) . Wiesz ,że popełnił błąd ( może napiszesz dokładnie jaki , bo wersji było co najmniej 10 ) .ale ty przecież wiesz dokładnie . Z mojej strony to by było na tyle. Myśl sobie co chcedz, ale zanim na kogoś naplujesz publicznie zweryfikuj swoją wiedzę. Bo naprawdę możesz komuś zrobić wielką krzywdę.

  9 24
 • 14 lis 2017

  I to jest jedną z tych plotek. A ktoś jest tak przekonany że to prawda , że potrafi na forum publicznym ja przekazywać. Ze szpitala w Myślenicach lekarz odszedł ponad rok temu. A ta sytuacja miała miejsce w wakacje tego roku. Chyba że może plotkarzowi chodziło o Ujastek? . To by było bardzo ciekawe , bo 2 tyg temu robił mi dr cięcie na ujastku. I stąd znam sprawę , bo z nim rozmawiałam osobiście. Dodam ,że było mu bardzo przykro ,że tak go ludzie pomawiają. Mówił mi również , że była wykonana sekcja zwłok i nie wykazała żadnych błędów . Zakończenie tak . Nie macie ludzie wstydu, nie wiecie jak było, ale dużo macie do powiedzenia. Pomyślnie , jeśli to jest prawda co pisze , to jaką robicie krzywdę danej osobie. Proszę bez komentarza.

  18 26
 • 11 lis 2017

  Agata87. Znam dobrze ta sprawę i zapewniam cię że to nie prawda. Ktoś puścił plotkę trudno powiedzieć dlaczego , pewnie ktoś miał w tym jakiś cel. Prawda jest taka że umarła kobieta tydzień po cięciu cesarskim ( we własnym domu) jak się okazało z przyczyn niezależnych od cięcia ( z tego co wiem to coś z sercem- zawał czy jakoś tak). Jednak plotki poszły w świat i żyją swoim życiem. Taki już jest ten świat .

  14 36