Ruszyła kwalifikacja wojskowa. W powiecie myślenickim obejmie 800 osób

 • 6 lut

  Zmobilizować w pierwszej kolejności dzieci posłów, polityków mniejszych/większych, sędziów, prokuratorów, lekarzy. W mig by wam przeszło z pomysłem decydowania o czyimś życiu.

  13 1

Cztery lata temu otrzymał listę zadań od samorządowców. Poseł nawiązał do niej podczas sesji rady powiatu

 • 27 sie 2023

  "...to jakby dziękować bankomatowi, że wydaje ci twoje pieniądze"

  9

Andrzej Adamczyk: Mamy problem z odcinkiem Myślenice-Kraków, który będzie się blokował na całe godziny od 2030-33 roku

 • 20 lis 2022

  Blokowanie przejść dla pieszych i wstrzymywanie ruchu polityków nie rusza, a powoduję tylko konflikty między zwykłymi ludzi. Pikieta pod domem posła, biurem poselskim, blokada drogi wjazdowej do urzędu, blokada Wiejskiej już zarządców tego bajzlu przymusi do zadumy. Blokowanie przejść dla pieszych jest sabotażem akcji protestacyjnej.

  5
 • 20 lis 2022

  Która to już tzw teoria spiskowa staje się rzeczywistością... Niejaki GoWin na początku koronapsychozy bąknął, że nie będzie już powrotu do normalności. Jaki będzie kolejny akt zniewolenia ludzkości w wykonaniu uzurpatorów do posiadania władzy absolutnej na Ziemi, kataklizm lub globalna awaria systemu bankowego... Coś na pewno wymyślą, a nasz nierząd pójdzie w to jak w dym.

  5 2

Myślenice. Prawie setka "terytorialsów" przysięgała na Rynku. Wśród nich 7 mieszkańców powiatu myślenickiego

 • 12 lip 2022

  Tylko by nie zapomnieli, że mają służyć narodowi, a nie systemowi. By nie było jak z policjantami, którym słowa przysięgi poszły w niepamięć bo kumendant kazał ścigać Polaków po galerii za brak maseczki.

  13 4

Donald Tusk w Myślenicach: Miejscowy burmistrz pan Jarosław Szlachetka postanowił rozpocząć ściganie Ewy za to, że mówi rzeczy oczywiste

 • 18 cze 2022

  Obrońca...czegoś Pan nie bronił Polaków jak rząd wprowadził nielegalny, katastrofalny w skutkach lockdown. Gdzie Pan wtedy byłeś, jak na ojca z dziećmi, który wyszedł na ławeczkę przed blok rzucał się garnizon PIS/POlicji?

  18 15

Myślenice. Na drzwiach urzędu powiesiła kartkę z napisem „PiS=drożyzna”. Sąd wydał wyrok

 • 17 cze 2022

  Umieściła kartkę na płycie osb, nie na drzwiach, nie na oknie, tylko na płycie wiórowej, która tymczasowo zabezpiecza przejście na czas remontu. Nie ma mowy o jakichkolwiek stratach. Ciąganie po sądach za takie pierdoły to ewidentny przykład wykorzystywania prawa do zemsty. Zresztą druga strona też tak robi.

  26 3
 • 16 cze 2022

  Nigdy nie popierałem PO, uważam ich za antypolską organizację, ale z treścią kartki się zgadzam. PIS to takie samo zło jak PO, ma tylko inny elektorat i inne sposoby mydlenia oczu swoim wyborcom. Karanie za wyrażanie swojego zdania uważam za skandal.

  47 9

Yuliia Komenotrus królową polskiego fitness. W mistrzostwach kraju nie miała sobie równych

 • 7 maj 2022

  Bardziej podoba się to, że za Buga

  6