Sprzedaż książek

 • 9 maj 2019

  W dzisiejszych czasach książki możesz sprzedać online. Nie ukrywam jednak, że ciężko będzie Ci sprzedać książki, które już nie funkcjonują w szkołach. Możesz spróbować je sprzedać do skupu książek online Amicus. [Kilka razy ten skup wziął ode mnie książki, których nikt nie potrzebował wiec może i tobie się uda, ale nie nastawiaj się. Jeżeli nie wezmą to oddaj książki na makulaturę, tam tez dostaniesz parę groszy. Na piwko powinno starczyć.

Pomysł na biznes ?

 • 25 paź 2017
  misiaczek1412 napisał/a:

  Witajcie jestem nowa na forum :) Piszę ponieważ mam do Was ogromną prośbę : potrzebuję rady. Ostatnio wpadłam na pomysł aby założyć kwiaciarnie z franczyza . Ale nie wiem czy to wypali. Wiem, że w mieście nie ma czegoś takiego... Generalnie w Polsce jest mało takich firm. Możecie mi coś doradzić ? Jak widzicie tan pomysł ?

  Pomysł na franczyzę jest ok tylko nie na kwiaciarnie. Myślenice nie są dużym miastem i raczej kwiaciarnia nie będzie miała zadowalającego obrotu. Jeżeli chcesz wejść we franczyzę to wydaje mi się, że w średnim mieście lepszym rozwiązaniem jest sklep spożywczy typu Fresh czy Żabka. Ludzie zawsze do sklepu przyjdą po wodę, piwo, owoce, chipsy, pieczywo - na pewno ruch będzie większy niż w kwiaciarni. Kwiaciarnia tylko 8 marca miałaby większy obrót niż sklep. Jeżeli zastanawiasz się nam sklepem to tutaj http://els.com.pl/franczyza-zabka-ile-kosztuje-otwarcie-zabki/ znajdziesz wiecej cennych informacji.

  1 4