Szkołę na Chełmie i Dolnym Przedmieściu czeka likwidacja?

 • 21 sty

  Właśnie dlatego miasto-info nie zostało wpuszczone na zebranie :-D Rodzicom radzę nagrywać zebrania z burmistrzem, bo jak widać na zebraniu jedno, a przekaz medialny co innego ;-)

  26 2
 • 21 sty

  A skąd urząd ma pieniądze ? A już wiem, drukuje je w podziemiach :-D

  13 1
 • 20 sty

  Po co te spotkania i protesty jak burmistrz i tak ma w d.... zdanie ludzi. Te szkoły i tak zamknie. Tak samo miał w d.... zdanie rodziców i nauczycieli z SP2 w sprawie obsadzenia stanowiska dyrektora. On się z nikim nie liczy. On robi tylko to co mu "góra" rozkaże. Tym sposobem nie doczeka końca kadencji, bo go ludzie na taczkach z tego miasta wywiozą. Już nawet zwolennicy pisu przecierają oczy ze zdumienia co się w Myślenicach wyprawia. Ale co tam, przyjdzie wiosna to nam rozwiesi hamaczki w parku i postawi sztuczne palmy i szumnie ogłosi na facebooku "mamy to ! " A pożyteczni idioci będą przyklaskiwać. :-(

  75 14

Pożar na wysypisku śmieci to nie kwestia hydrantów. „Może zawiodła wiedza druhów”?

 • 30 sie 2019

  3,2,1 start ! A Ostrowski to .... Ostrowski tamto ...... :-D Zaczęło się, odwracanie uwagi od kolejnej wtopy Szlachetki. Płacą ci za takie wpisy czy co ?

  25
 • 29 sie 2019

  Po tej wypowiedzi żaden strażak na niego nie zagłosuje, ani żona strażaka, ani cała rodzina strażaka. W paru innych sprawach też sobie nagrabił, więc ten elektorat kurczy się w szybkim tempie. Jeśli nadal będzie tak chlapał na prawo i lewo bez zastanowienia, to głosować na niego będą tylko lizuski, przydupaski i "odpadki" ze Świątnik. :-D

  23 1
 • 29 sie 2019

  Bo mu się wydaje, że wszyscy podlegają jego władzy i jego osądowi. Nauczył się tego w Warszawie od Ziobry :-D

  21 1
 • 29 sie 2019

  Burmistrz uparcie pracuje na to, aby narobić sobie coraz więcej wrogów. I trzeba mu przyznać, że ta praca idzie mu zaje...ście szybko :-D

  30 1

Jarosław Szlachetka: Czas na konsultacje w sprawie wycinki minął. Drzewa zostaną przeniesione

 • 13 sie 2019

  A gdzie w tym artykule jest napisane, że będą wycinane drzewa ? Śledziłam artykuły odnośnie rewitalizacji rynku i jakoś nigdzie nie napotkałam na informację o wycince (no cóż, może źle szukałam). Cyt: "W 2016 roku przeprowadziliśmy konsultacje społeczne w ramach których mieszkańcy wskazywali m.in. na potrzebę zmian w centrum zwracając uwagę na brak zieleni, niefunkcjonalność płyty i zanikające w tym miejscu życie. " "Brak zieleni"- czyli wytniemy drzewa i posadzimy krzaczki, taaaak ? "Niefunkcjonalność płyty"- czyli zrobimy gładką nawierzchnię w pstrokate pasy, taaak ? (rozumiem wyrównanie nawierzchni, jest to funkcjonalne dla dzieci, osób starszych/niepełnosprawnych, paniuś w szpileczkach itp, ale ta pstrokacizna, jakby to sponsorowała firma Adidas :-D. "Zanikające w tym miejscu życie" - latarnie wyglądające jak szubienice :-D.
  Problem w tym, że żadnych konsultacji społecznych nie było, wszystko odbywało się za zamkniętymi drzwiami, projekt zatwierdzony, umowy podpisane i możecie nas wszyscy cmoknąć w d.....
  Druga sprawa: zmiany można wprowadzić w projekcie na każdym etapie ( ktoś chyba na facebooku wrzucał przepisy) , trzeba tylko mieć kompetentnych prawników. No ale skoro burmistrz pozbył się wszystkich kompetentnych to co mu zostało ? Tylko narzekanie ;-)
  ps. Tylko rynku szkoda, bo wystarczyła odpowiednia "kosmetyka", odrobina pomyślunku, a nie rewolucje za miliony zł. :-(

  17 6

Jarosław Szlachetka bez wotum zaufania.Czy to pierwszy krok do referendum o jego odwołaniu? [SONDAŻ]

 • 25 cze 2019

  Mysleniczanin007 jeszcze postaw burmistrzowi ołtarzyk i zacznij się do niego modlić :-D

  50 16
 • 25 cze 2019

  To przestanie być burmistrzem, szybciej niż mu się wydaje.

  54 13
 • 25 cze 2019

  Zdecydowanie popieram. Szkoda, że burmistrz tego nie rozumie. ps. Mysleniczanin007 przeczytaj post mieszkanki123 i może by tak odrobina refleksji, bo te twoje peany na cześć Szlachetki już nudne są i głupie.

  53 11

Dyskusja na temat MZWiK na nadzwyczajnej sesji miejskiej

 • 14 cze 2019

  Haaa, koncówka bezbłędna :-D Ktoś gdzieś na mieście, coś powiedział, w pewnych kręgach .... Taaaaa baby na targu gadały, między jajami a serami :-D.

  33 4

Powiat: Radni wybrali starostę. Na trzecią kadencję został nim Józef Tomal [WIDEO]

 • 21 lis 2018

  To teraz burmistrz będzie się musiał wykazać nie lada dyplomacją :-DDDDD Czarno to widzę :-D

  55 20

Burmistrz Jarosław Szlachetka złożył ślubowanie. Czy uda mu się zrealizować swój program?

 • 19 lis 2018

  Zamiast wysnuwać wnioski "z kosmosu" może przeczytajcie oświadczenie pani Ambroży zamieszczone na facebooku :-)

  20 1

Myślenice: Przed nami pierwsze posiedzenie nowej rady. Kto zostanie przewodniczącym?

 • 16 lis 2018

  Bagieta zniknęła bo wybory się skończyły, przestali opłacać trolla. Nie ma kasy, nie ma wpisów :-D

  17 5

Remont mieszkania na osiedlu 1000-lecia

 • 9 lis 2018

  Dzięki za info :-)

  1
 • 3 lis 2018

  volt, jak się dowiesz co i jak z tymi nakładkami, to daj znać, tu na forum.

  4

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 25 paź 2018

  Mieszkanka1980 i Vivaldi - najtragiczniejsze jest to, że oboje macie rację :-(

  8 3
 • 24 paź 2018

  Widocznie nie ma takiego parcia na politykę jak twój ukochany elekt. Jak tak bardzo interesują cię plany Halka, to go o to zapytaj. Swoją drogą musisz mieć bardzo nudne życie, że tak się interesujesz życiem innych. Ps. Wybory się skończyły, więc przestań już pluć tym jadem dookoła, bo już wszyscy na tym forum mają cię dość.

  16 2
 • 24 paź 2018

  A co cię to obchodzi ?

  16 3
 • 22 paź 2018

  Czyli przez najbliższe 3,5 roku krucjata, wendeta i lincz, a pół roku przed wyborami ciężka praca dla miasta, tak żeby wyborcy widzieli że coś się dzieje :-D :-D

  47 23
 • 22 paź 2018

  Tyle, że opozycja też te "dwa" wyjścia znalazła, więc powtarzam, nie zakładaj niczego z góry ;-)

  16 5
 • 22 paź 2018

  Nie zakładaj "z góry" że tak będzie. "Jedenastka" niepisowska to nie jest totalna opozycja. Nie podobają mi się oskarżenia, że "jak nie jesteś z nami, to jesteś przeciw nam". Pozwól tym ludziom decydować wg własnego uznania. Może się zdziwisz :-)

  29 5
 • 22 paź 2018

  Aha, czyli jak będą głosować tak jak pis rozkaże to znaczy, że zależy im na dobru miasta. A jak zagłosują wg własnego uznania niekoniecznie po myśli pisu, to znaczy, że na mieście im nie zależy i są w jakimś układzie ? Czy pis ma monopol na rację i prawdę ?

  62 25

angielski w Myślenicach

 • 24 paź 2018
  ZdolnaZDolnego napisał/a:

  Mają jakieś grupy tematyczne? Jeżeli jestem inżynierem, to gadanie o zwierzątkach na nic mi się nie przyda w pracy.

  Kursy dla dorosłych są, ale nie wiem czy tematyczne (np. dla inżynierów). Szkoła ma stronę internetową, jest też na facebooku. Podejdź, zadzwoń , zapytaj.

  1