Tydzień do wyborów. W Myślenicach Borys Budka namawiał do udziału w głosowaniu i poparcia jego kandydata

 • 4 lip 2020

  ??

  9 3
 • 4 lip 2020

  Jak to ? Przyjechał do Myślenic i nie poprosił burmistrza o pozwolenie ? Przecie bramy miasta zamknięte są dla innych opcji politycznych. Teraz znowu na zebraniach rady powiatu radny Pitala będzie robił przesłuchania: kto Budkę zaprosił, kto z nim rozmawiał, gdzie byli i co robili. ? Jakby miało to jakieś znaczenie. ?

  51 20

Wręczyli Rafałowi Trzaskowskiemu obraz z podobizną przodka i dyplom z herbem miasta. Burmistrz chce przeprosin i 10 tys. zł

Jarosław Szlachetka z wotum zaufania za rok 2019. Poparło go 15 radnych, 4 się wstrzymało, a 1 osoba była przeciw

 • 30 cze 2020

  Nie bój nic, już dostał premię za wpis ?

  43 14

Burmistrz Myślenic przekaże dane wyborców Poczcie Polskiej. „Nie będę przykładać się do dezintegracji i osłabienia Polski”

 • 28 kwi 2020

  Wybory jeszcze się nie odbyły, ale głosy już zostały policzone ;-)

  30 4
 • 27 kwi 2020

  Nie mam Huawei. I skąd pewność że w ogóle mam facebooka. A czy ty udostępniasz swoje dane gdzie popadnie ? Czy na facebooku podałeś pesel czy adres ? Nie sądzę. To dlaczego nie przeszkadza ci, że twój kochany burmistrz (żeby nie napisać przełożony) udostępnia twoje dane póki co bezprawnie ? Śmiechu warte. Nie sil się na odpowiedź, już od dawna nie mam sensu z tobą dyskutować, bo wychodzisz z założenia, że ty jesteś najmądrzejszy i tylko ty masz rację.

  50 8
 • 27 kwi 2020

  Nie.

  39 5
 • 27 kwi 2020

  Raczej nikt nie udostępnia na facebooku nr pesel, adresu czy nawet nr telefonu.

  67 6

W skrzynce była jedna maseczka, a mieszkańców w domu jest więcej? Pytamy urzędników, dlaczego tak się dzieje

 • 24 kwi 2020

  My tu "pitu pitu" o maseczkach, a mnie ciekawi jedna sprawa: Czy do urzędu wpłynęło żądanie od poczty polskiej o przekazanie danych osobowych i czy burmistrz je przekazał ? Bo ja sobie nie życzę przekazywania moich danych komukolwiek.

  24 3

Szkołę na Chełmie i Dolnym Przedmieściu czeka likwidacja?

 • 21 sty 2020

  Właśnie dlatego miasto-info nie zostało wpuszczone na zebranie :-D Rodzicom radzę nagrywać zebrania z burmistrzem, bo jak widać na zebraniu jedno, a przekaz medialny co innego ;-)

  26 2
 • 21 sty 2020

  A skąd urząd ma pieniądze ? A już wiem, drukuje je w podziemiach :-D

  13 1
 • 20 sty 2020

  Po co te spotkania i protesty jak burmistrz i tak ma w d.... zdanie ludzi. Te szkoły i tak zamknie. Tak samo miał w d.... zdanie rodziców i nauczycieli z SP2 w sprawie obsadzenia stanowiska dyrektora. On się z nikim nie liczy. On robi tylko to co mu "góra" rozkaże. Tym sposobem nie doczeka końca kadencji, bo go ludzie na taczkach z tego miasta wywiozą. Już nawet zwolennicy pisu przecierają oczy ze zdumienia co się w Myślenicach wyprawia. Ale co tam, przyjdzie wiosna to nam rozwiesi hamaczki w parku i postawi sztuczne palmy i szumnie ogłosi na facebooku "mamy to ! " A pożyteczni idioci będą przyklaskiwać. :-(

  75 14

Pożar na wysypisku śmieci to nie kwestia hydrantów. „Może zawiodła wiedza druhów”?

 • 30 sie 2019

  3,2,1 start ! A Ostrowski to .... Ostrowski tamto ...... :-D Zaczęło się, odwracanie uwagi od kolejnej wtopy Szlachetki. Płacą ci za takie wpisy czy co ?

  25
 • 29 sie 2019

  Po tej wypowiedzi żaden strażak na niego nie zagłosuje, ani żona strażaka, ani cała rodzina strażaka. W paru innych sprawach też sobie nagrabił, więc ten elektorat kurczy się w szybkim tempie. Jeśli nadal będzie tak chlapał na prawo i lewo bez zastanowienia, to głosować na niego będą tylko lizuski, przydupaski i "odpadki" ze Świątnik. :-D

  23 1
 • 29 sie 2019

  Bo mu się wydaje, że wszyscy podlegają jego władzy i jego osądowi. Nauczył się tego w Warszawie od Ziobry :-D

  21 1
 • 29 sie 2019

  Burmistrz uparcie pracuje na to, aby narobić sobie coraz więcej wrogów. I trzeba mu przyznać, że ta praca idzie mu zaje...ście szybko :-D

  30 1

Jarosław Szlachetka: Czas na konsultacje w sprawie wycinki minął. Drzewa zostaną przeniesione

 • 13 sie 2019

  A gdzie w tym artykule jest napisane, że będą wycinane drzewa ? Śledziłam artykuły odnośnie rewitalizacji rynku i jakoś nigdzie nie napotkałam na informację o wycince (no cóż, może źle szukałam). Cyt: "W 2016 roku przeprowadziliśmy konsultacje społeczne w ramach których mieszkańcy wskazywali m.in. na potrzebę zmian w centrum zwracając uwagę na brak zieleni, niefunkcjonalność płyty i zanikające w tym miejscu życie. " "Brak zieleni"- czyli wytniemy drzewa i posadzimy krzaczki, taaaak ? "Niefunkcjonalność płyty"- czyli zrobimy gładką nawierzchnię w pstrokate pasy, taaak ? (rozumiem wyrównanie nawierzchni, jest to funkcjonalne dla dzieci, osób starszych/niepełnosprawnych, paniuś w szpileczkach itp, ale ta pstrokacizna, jakby to sponsorowała firma Adidas :-D. "Zanikające w tym miejscu życie" - latarnie wyglądające jak szubienice :-D.
  Problem w tym, że żadnych konsultacji społecznych nie było, wszystko odbywało się za zamkniętymi drzwiami, projekt zatwierdzony, umowy podpisane i możecie nas wszyscy cmoknąć w d.....
  Druga sprawa: zmiany można wprowadzić w projekcie na każdym etapie ( ktoś chyba na facebooku wrzucał przepisy) , trzeba tylko mieć kompetentnych prawników. No ale skoro burmistrz pozbył się wszystkich kompetentnych to co mu zostało ? Tylko narzekanie ;-)
  ps. Tylko rynku szkoda, bo wystarczyła odpowiednia "kosmetyka", odrobina pomyślunku, a nie rewolucje za miliony zł. :-(

  17 6

Jarosław Szlachetka bez wotum zaufania.Czy to pierwszy krok do referendum o jego odwołaniu? [SONDAŻ]

 • 25 cze 2019

  Mysleniczanin007 jeszcze postaw burmistrzowi ołtarzyk i zacznij się do niego modlić :-D

  50 16
 • 25 cze 2019

  To przestanie być burmistrzem, szybciej niż mu się wydaje.

  54 13
 • 25 cze 2019

  Zdecydowanie popieram. Szkoda, że burmistrz tego nie rozumie. ps. Mysleniczanin007 przeczytaj post mieszkanki123 i może by tak odrobina refleksji, bo te twoje peany na cześć Szlachetki już nudne są i głupie.

  53 11