Rząd przedłuża obostrzenia. Oto lista aktualnych ograniczeń

 • 8 kwi

  Osoba mocno wierząca może to samo powiedzieć o tenisie.
  Z tego co wielokrotnie słyszałem, do kościoła chodzą tylko stare moherowe berety, a ta grupa społeczna jest chyba już zaszczepiona, więc czy jest sens im tego zabraniać ?

  1 8
 • 8 kwi

  Moj pracownik wczoraj grał w tenisa, zrobił sobie licencje zawodnika i normalnie wchodzi na korty i gra, niby przygotowanie do zawodów, w których nigdy nie wystartuje. Formalności wypełniasz na korcie.
  Ja chodzę na siłownię, gdzie w obsłudze jest fizjoterapeuta i przychodzę na tak zwaną rehabilitacje, nic nie wypełniam.
  Nie pochwalam tego ale... jak się chce to się wszystko da 😉

  2 6
 • 7 kwi

  Wiesz, jakbyś tak bardzo chciał pograć w tenisa to mógłbyś to robić juz dawno, wystarczy być zawodnikiem. Nie będę namawiał do złego, ale dla chcącego nic trudnego 😉

  6 3
 • 7 kwi

  Przecież nikt wam nie każe chodzić do kościoła wiec o co tyle krzyku ? Uważasz, że tam jest ryzyko to po prostu tam nie idź, czy to takie trudne ? Każdy podejmuje ryzyko na swoją odpowiedzialność.
  Ja w piątek idę na siłownię jako ozdrowieniec 🤣

  12 4
 • 7 kwi

  Pewnie dlatego, że w miejscach uprawiania sportu ciężko pilnować i przestrzegać zasad, dystans dezynfekcja. Przed zamknieciem basenów poszedłem do sauny gdzie zobaczyłem seans saunowy w czasach pandemi, ludzi pełno, jeden obok drugiego chyba 20-30 osób i saunomistrz wymachujący ręcznikami.
  Na silowni podobnie, dezynfekcja i dystans jest tam fikcją. Sam złapałem covid i stawiam, że zaraziłem się na basenie albo na siłowni.

  5 13

Radny alarmuje: crossy, quady i terenówki rozjeżdżają szlak oraz prywatne tereny pod „Dalinem”. Jak temu zaradzić?

 • 6 kwi

  Aż mi przyszła ochota na jakąś 300sete w 2T, albo ćwiartkę w 4T 🤔

  2 2
 • 5 kwi

  Wjazd od Dąbrowskiego jest rozjechany przez duże terenówki.
  Enduro jezdzi tymi samymi drogami co ciągniki, nikt na motocyklach nie jeździ na przełaj. Tam gdzie chodzą "turyści" można spotkać syf i śmieci, które po sobie zostawiaja, więc nie wiem co gorsze, przejazd motocyklisty po dukcie, który powstał przez maszyny rolnicze czy plastikowe śmieci które będą się rozkładać tysiące lat? Rok temu wejście do Dalinu wyglądało jak wysypisko śmieci, to samo polana na Mikołaju. Te śmieci przyniosły rodzinki, te same, które dostają zawału na widok crosa. Skoro ludzie nie potrafią zabrać ze sobą swoich śmieci to może powinno się zakazać wstępu wszystkim do lasu ?

  7 2
 • 5 kwi

  Chłop jadący ciągnikiem po lesie, który często ciągnie za sobą drzewa, ryjac i niszcząc dukty leśne, nie wzbudza tyle kontrowersji co lekki 90kg motocykl, po którym nawet śladu nie ma.

  2 14
 • 5 kwi

  Nie masz bladego pojęcia o tym z czym chcesz walczyć. Tory są utrzymywane i budowane przez kluby, przez samych motocyklistów, użytkowników torów. Za wjazd na tor jest opłata, z zebranych pieniędzy tor sie równa, sprzata, kosi.
  W przeciwieństwie do innych obiektów sportowych nie są dotowane z publicznych pieniędzy, tak jak boiska czy baseny.
  We Włoszech w podobnych miasteczkach jak Myślenice, sa w okolicach po 3 tory motocrosowe, sa tory kartingowe. Tam nikt nie jeździ poza torami, bo po co ? Chcesz poszaleć jedziesz na tor, proste.

  2 5
 • 4 kwi

  Czym wjeżdżają? Chyba rowerami 😂

  3 7
 • 4 kwi

  Film ma 10 lat, idealnie pokazuje problem
  https://youtu.be/5uu2ISaC-tQ
  Nie bo nie, nie da się i ch.... a w lasach wycinka, dzikie wysypiska i kłusownicy.

  4 11
 • 4 kwi

  Niezorientowany jesteś w temacie. Mini tor był, obok Coopera, ale teren sprzedali, nowego nie wskazali, choć były o to prośby.
  Ze Słowacja też w będzie jesteś, bo jak chcesz na ATV pojeździć po górach kilka dni z noclegiem w lesie to właśnie jeździ się na Słowację. Nikt nikogo tam nie goni.

  3 10
 • 4 kwi

  A dlaczego moje czy Twoje? Może miasta ? Jak budowali orliki to na czyim ? Ktoś się mnie pytał czy lubię grać w piłkę i czy będę korzystał? W każdej wsi orlik a na nim menele, albo zalew w Sułkowicach, ile baniek w to utopili, teraz tam jest centrum patologii. Enduro w lasach będzie, bo nie ma w okolicy profesjonalnego toru. Czy się wam to podoba czy nie, nic z tym nie zrobicie, poza pisaniem postów 👍
  Za 1.5 mln burmistrz Wam zrobi ścieżkę rowerową w lesie 🤣 bo w końcu to jest palący problem, na rowerze nie ma gdzie jeździć.

  4 16
 • 3 kwi

  A Tobie przeszkadzają? Jeżdżą po twoim ?

  14
 • 3 kwi

  W tym mieście powiatowym jest basen, boiska, skatepark, korty tenisowe, trasy rowerowe, stok narciarski, nawet strzelnica, więc dlaczego nie może być toru skoro w okolicy jest problem?
  Wystarczy przekazać teren, jakieś dosłownie krzaki, to na prawdę nie jest wyczyn.
  Mi tam nie przeszkadzają miłośnicy offroadu, więc dla mnie problemu nie ma, są dużo mniej szkodliwi niż kierowcy na polskich drogach.

  7 12
 • 3 kwi

  Wszyscy wszystko chyba rozumieją, nawet Ci którzy jeżdżą na motocyklach... Każdy z nich wolałby jeździć w miejscu do tego wyznaczonym, na profesjonalnym torze. Tam gdzie powstały tory, problem jazdy poza nimi praktycznie nie występuje. Towarzystwo samo pilnuje siebie i swojej reputacji zeby im ktoś toru nie zamknął. Jazda po lesie jest po prostu nudna, nie rozwija umiejętności. Nikomu nie chce się szarpać z policja, z ludźmi. Przypadkowe i pokazowe akcje wyłapywania motocykli czy quadów nic nie zmieni. Tu nie chodzi o budowę toru, wystarczy żeby miasto przeznaczyło jakieś nieużytki pod taką miejscówkę, a lokalni juz sami sobie zbudują to co trzeba.
  Wydaje mi się że na szlakach coraz mniej jeździ motocykli, kiedyś na Kudłaczach można było spotkać ATV czy crosówke, teraz? Od kilku lat niczego takiego nie spotkałem.
  Co z tym problemem zrobi miejscowa władza? Wbije tabliczki żeby nie wjeżdżać do lasu ? 😂

  1 14
 • 3 kwi

  Motocross, enduro, ATV jest takim samym sportem jak piłka, pływanie czy szachy. Lokalne władze powinny wspierać każdy rodzaj sportu. Czytając niektóre komentarze, równie dobrze można powiedzieć, niech piłkarze sami sobie budują stadiony a pływacy baseny. W cywilizowanym społeczeństwie szuka się kompromisu, najwięcej do powiedzenia mają Ci co motocross widzieli w lesie albo chcieliby mieć taki sprzęt ale nigdy nie mieli odwagi żeby coś takiego sobie kupić, więc skoro ja nie mam to inni też nie będą mieć 🤣
  Konfiskata mienia ? Konfiskujmy samochody tym co łamią przepisy ruchu drogowego.

  6 19
 • 1 kwi

  Idąc twoim tokiem myślenia, niech posiadacze samochodów sami sobie budują drogi, parkingi itd. ?

  13 34

"Dobra zmiana" PiS

 • 6 kwi
  bono napisał/a:

  Pajacem to są ci, którym dają legalną szansę a z niej nie korzystają.
  Mój sąsiad jechał za Wrocław do wsi która miała szczepionkę niewykorzystaną, a on się na nią załapał. On był przeszczęśliwy a ośrodek nie zmarnował szczepionki.
  Z Myślenic znajomi jechali do Lubnia.
  Inny znajomy zadzwonił w marcu na 989 i mimo że wiek nie ten dostał kolejkę do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na 22 marca.
  Astrazeneca, leżała na półkach i nikt w owym czasie nie chciał jej brać, więc proponowali pierwszym z brzegu.

  Bezinteresowna zawiść wypala mózg.
  Siedź na telefonie, też się załapiesz, jak nie będzie chętnych w danym adresie i na daną godzinę. To jest normalne last minute.

  Jak chcesz to siedź na telefonie, ja poczekam na swoją kolej, nie będę pajacował jak chu....wnia
  Ile szczepionek zmarnowali, bo ktoś się nie wstawił, jeśli już o tym piszesz? Tak z ciekawości, jak duża jest to skala?

  2 4
 • 5 kwi
  bono napisał/a:

  Hołownia się zaszczepił.
  PiS się stacza i
  sięga do najniższych instynktów ludzkich.
  Czyli promuje indywidualną nienawiść.
  Hołownia, powinien popełnić harakiri, z okrzykiem - żałuje za grzechy.
  Żądza krwi byłaby zaspokojona.
  Ale sk.rwysyny z tego PiS.
  j.b.- was.

  Chu.....wnia się zaszczepił a jeszcze kilka miesięcy temu wytykał to celebrytom, straszny leszcz z niego, ciśnienia nie trzyma, i jeszcze cieszy się dyplomem dzielny pacjent, powinien mieć dyplom dzielny pajac 🤣

  2 4

Ruszyła pierwsza linia autobusowa Myślenice-Kraków. Docelowo mają powstać trzy

 • 1 kwi

  Przejazd zerealizowany, autobus fajny, czysty, klimatyzacja, możliwość płatności kartą, dostęp do ładowarek USB w oparciach.
  Na pokładzie razem ze mną 4 osoby 6.5x4= 26zł, godzina pracy kierowcy zapłacona, co z resztą kosztów?
  Przed przyjazdem żółtego autobusu, podleciały dwa inne busy i zgarnęły ludzi z przystanku 🤣
  Przypomniały mi się sytuacje kiedy bankrutował PKS

  8 3
 • 31 mar

  Dobra poświęcę się i jutro pojadę nowym przewoźnikiem. Covid zaliczony więc mogę robić za testera 😎

  10 3

Trwają prace nad nową siedzibą starostwa. Oddanie budynku najpóźniej nastąpi jesienią

 • 31 mar

  Kurde zaradni Ci przeciwnicy burmistrza, jeden sobie remont rynku zrobił i muzeum walnął, drugi budynek za 18 bniek wystawi, a Szlachetka wbija tabliczki w parku żeby psie kupy sprzątać 🤣

  16 2

Burmistrz potwierdza. CBŚP prowadziło działania w UMiG Myślenice

 • 31 mar

  Gdyby nie punktowe zmiany planów pod inwestycje, nie byłoby żadnych inwestycji...
  Dziwny ten klimat jest w Myślenicach, teraz pewnie nikt nic nie załatwi, więc inwestycji nie będzie 😆
  Myślenice... strefa wolnego czasu 😴

  34 15