ZS im A. Średniawskiego (myślenice) co myślice o tej szkole

 • 27 kwi 2019
  maite napisał/a:

  jest tu ktoś po organizacji reklamy? mogę prosić o szczegółową relację? bo zastanawiam się dosyć mocno nad tym kierunkiem ale poczytalam negatywne opinie i się obawiam :p

  O jakich negatywnych opiniach myślisz?

  1
 • 19 kwi 2019

  Tak, jest taka możliwość;)

Nauczyciele mówią "Dosyć!". Trwa strajk w szkołach w całym kraju

 • 8 kwi 2019
  taki_gość napisał/a:

  Strajkuje i nie bierze pieniędzy, a Ty możesz dostać 80% poborów za każdy dzień strajku przez 60 dni.

  Kuzik prawda. Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie urzędu miasta - taka rekompensata nie przysługuje w szkołach na terenie Myślenic, ponieważ szkoły rzekomo zapewniają opiekę świetlicową. W rzeczywistości żadne dziecko nie chce być same w szkole, więc rodzice nie mają wyboru i muszą z nim pozostać w domu.

  41 10
 • 8 kwi 2019

  Reforma jak i strajk jest potrzebny w oświacie, ale nie w takiej formie. Tracą na nim przede wszystkim dzieci i młodzież, która niebawem rozpoczyna egzaminy. Zamiast powtarzać materiał przydatny do egzaminu to zastanawiają się czy ich szkoła jest otwarta, a jeśli tak czy będzie dla nich miejsce na szkolnej świetlicy. Jeśli nauczyciele wybierają taką formę protestu - OK, ale zróbcie to po zakończeniu egzaminów. Inaczej doszczętnie stracicie zaufanie w oczach dzieci, młodzieży jak i rodziców.

  89 17

"Korupcja polityczna?"Burmistrz komentuje wybory prezydium.Odpowiada mu wiceprzewodnicząca

 • 20 lis 2018

  Dla mnie osobiście najważniejsze było hasło "Bez układów". Ostatnimi głosowaniami w radzie pani Ambroży udowodniła iż są to puste słowa, więc jeśli będzie chciała w przyszłości ubiegać się o to stanowisko - mojego poparcia już nie uzyska.

  146 78

Krzysztof Halek: Bezpieczeństwo na Zakopiance mogą zapewnić bezkolizyjne przejazdy [WIDEO]

 • 11 wrz 2018

  Dlaczego nie warto zagłosować na Pana Halka? Przed ogłoszeniem swojej kandydatury po zwykłym "Dzień dobry" nie raczył odpowiedzieć żadnego słowa, z zadartym nosem przechodził obok jak gdyby nigdy nic. A teraz? Całuję rączki i "szczerze" się kłania. Jednak największym mankamentem jest bycie marionetką obecnego burmistrza. Mam wrażenie, że pan Halek kandyduje tylko dla chęci władzy i poprawy swojego statusu społecznego.

  33 12

Pieszy na Zakopiance cudem uniknął śmierci [WIDEO]

 • 17 sty 2018

  Kładka kładką, ale w tym miejscu piesi regularnie przechodzą przez zakopiankę, bo znajdują się tam przystanki autobusowe. Dlatego w tym miejscu jest ograniczenie do 70km/h - pomimo znajdującej się w okolicy kładki.

  39 15

Rozpoznajesz go? Dotkliwie pobił mężczyznę w myślenickim szpitalu

 • 12 paź 2017

  Mamy rozumieć, że panowie "ochroniarze" przebywający w szpitalu zaspali, a policja pomimo owocnych poszukiwań nie znalazła sprawcy w ciągu 4 miesięcy?

  88 7