Drużyny OSP Skomielna Biała i OSP Myślenice Dolne Przedmieście najlepsi w powiecie

 • 11 wrz 2019

  Miłe słowa , zawsze można liczyć na dobre słowo ! Zapisz się do straży , przejdź wszystkie szkolenia , a przede wszystkim badania lekarskie (chodź u was może być z tym problem ) i zacznij działać w straży. Z miłą chęcią spotkamy się z wami na zawodach gminnych za 2 lata ;) Pokażecie na ile jesteście mocni w czynach a nie gadaniu . :) Wszyscy komentują swoimi nie przemyślanymi komentarzami a w rzeczywistości żadne z was nie ma pojęcia jak to wszystko wygląda w rzeczywistości nawet przy akcji pożarniczej .

  2 1

Dobra ekipa budowlana?

 • 10 sty 2018

  Zapraszam do firmy ogólnobudowlanej Zeg-Bud z Myślenic ! Robili mi dom od podstaw po kostkę i byłem zadowolony i to bardzo ! Solidnie nie drogo i dokładnie . Szef normalny człowiek z którym idzie wszystko dogadać i uzgodnić . Nieraz ma swoje pomysły jak można coś zrobić lepiej i co wygląda naprawdę lepiej niż powinno ! Jestem z nich zadowolony i polecam ich dalej ! Wycena i doradztwo gratis ;)

  1 7

Budżet Obywatelski 2018: Zobacz, które projekty zostaną zrealizowane w twojej miejscowości

 • 11 paź 2017

  Jeżeli ktoś uważa że projekt Grupy Poszukiwawczej z Myślenic jest zakebany to niech myśli tak dalej ,ale niech pamięta o tym że kiedyś te quady mogą uratować ciebie idiot , twoją rodzinę lub kogoś z twoich znajomych . Mogłeś zgłosić swoj projekt i zobaczyli byśmy jaki on jest ciekawy .. Widać po twoim pisaniu że jesteś cepem który ledwo skończył zawodoówke . Już dziś ci życzę żebyś któregoś dnia zadzwonił do nich że zginęła twoja żona lub matka . Podpisz się dla jasności żeby wiedzieli kto ty jesteś i akcja się nie udała :)

  5 5