Jarosław Szlachetka z wotum zaufania za rok 2019. Poparło go 15 radnych, 4 się wstrzymało, a 1 osoba była przeciw

 • 2 lip

  Nawet nie chcę tego czytać... Wotum zaufania? Za co? Jak? Żeby była jasność - nie chcę żadnych kłótni, wyrażam tylko swoje zdanie. Ale nie mogę tego zrozumieć, jak taki człowiek może mieć w ogóle jakikolwiek szacunek i uznanie mieszkańców? Jeśli dobrze pamiętam, to jego GŁÓWNĄ obietnicą wyborczą było obniżenie opłat za ścieki. Minał ponad rok. I co? No właśnie nic. Nie liczę kolejnych incydentów, machlojek, i ostatnich żenująch kroków podjętych w związku z wręczeniem portretu Panu Trzaskowskiemu... Co chwilę jakieś uchybienia i kolejna kompromitacja. Zarówno siebie, jak i całych Myślenic. Przykre, że mamy takiego włodarza, który w każdej sprawie zawodzi. Tak sobie wybrali (niektórzy). Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz...

  14 1

Wręczyli Rafałowi Trzaskowskiemu obraz z podobizną przodka i dyplom z herbem miasta. Burmistrz chce przeprosin i 10 tys. zł

 • 30 cze

  Ręce opadają jak czytam coś takiego... Naprawdę. Pan Szlachetka chyba już całkiem nie ma co robić w tym urzędzie, że zajmuje się takimi sprawami. Trochę taki strzał w kolano, po jego już kolejnym żenującym incydencie (a kilka ich już było) jeszcze bardziej zniechęca do siebie ludzi. Wydarzenie zbiegło się jeszcze w czasie z kampanią wyborczą, przypadek czy działanie celowe? Jeśli celowe, to chyba niedługo zmieni partię. :D Będąc posłem PiSu chyba nie wyciąga tyle, ile by chciał i może dlatego żąda jakichś bezsensownych ,, odszkodowań"... 10 tysięcy? Śmiech na sali. On to potraktował jako obrazę Myślenic, a przecież nie wszyscy Myśleniczanie poparli go w wyborach. ;) Nie wróżę mu świetlanej przyszłości z takimi akcjami.

  34 2

Co z Myślenickim Festiwalem Lata 2020? Zakontraktowana Maryla Rodowicz i Kamil Bednarek

 • 7 kwi

  Kto w obecnej chwili myśli o festiwalu? Teraz ludzie (w większości) skupiają się na dużo poważniejszych rzeczach i bardzo dobrze. Piwo i koncerty na Zarabiu poczekają, przynajmniej do czasu aż się sytuacja ustabilizuje. Uważam, że nasz Festiwal Lata (który z roku na rok jest chyba coraz gorszy) powinien być przeniesiony. Tradycja Myślenic - owszem, ale bezpieczeństwo jest ważniejsze. Do lipca/sierpnia jeszcze trochę czasu jest, ale wątpię, że zażegnamy epidemię. Już nie mówiąc o dużych stratach w budżecie, więc i tak pewnie nie byłoby kasy na organizację festiwalu.

  8 8

Pobili kolegę kastetem, żeby ukraść mu portfel i telefon

 • 22 sty

  Też o tym pomyślałam, jeszcze kilka lat temu było dużo spokojniej a teraz? Co chwilę jakieś pobicia, napady (zwłaszcza wśród młodzieży), z maczetami i gazem chodzą, jakiś rozbój na stacji, w szkołach już szkoda gadać co się wyprawia, a jeszcze handel narkotykami... I to wszystko w Myślenicach. Pytanie gdzie służby porządkowe? Policja? Straż? Może jakby wprowadzili większe kary to ludzie pomyśleliby pięć razy zanim coś zrobią, a tak? Strach wieczorem z domu wyjść. :(

  10

Myślenicki Festiwal Lata 2019: Kto powinien zagrać na Zarabiu? Ruszyła ankieta

 • 15 gru 2018

  Niezapomniana impreza plenerowa..? Chyba dla panów sprzątających od godziny 4 rano ten pozostawiony syf. Kto by nie wystąpił, cała impreza będzie wyglądała tak, jak zwykle. Wydaje mi się, że nasz Festiwal Lata z roku na rok coraz to gorszy. :(

  33 8

Reaktywacja skoczni narciarskiej w Myślenicach? "Na razie to tylko przymiarki..."

 • 14 gru 2018

  A masz jakieś statystyki na temat skoków w bok? ;) Miłego wypoczynku w takim razie.

  1
 • 14 gru 2018

  Panowie powyżej wyluzujcie. ;) Artykuł dotyczy skoczni, więc w tym temacie należy się wypowiadać. Co do pomysłu reaktywacji tego obiektu - ja jestem na nie. Po co? Ilu Myśleniczan zawodowo uprawia skoki narciarskie? 6? Może 10? Druga sprawa: finanse - budowa i koszty utrzymania są dosyć duże. Myślę, że najpierw należałoby zrealizować przynajmniej część obietnic wyborczych (nie mówię, że wszystkie, bo to niemożliwe). :) Uważam, że żadna skocznia nie jest nam potrzebna. Jeśli chodzi o sporty zimowe - są lodowiska, czegóż chcieć więcej? ;)

  3

Jarosław Szlachetka: Mam nadzieję, że z całą Radą będę pracować razem dla Myślenic

 • 9 lis 2018

  Przewidywalny scenariusz.

  15 11
 • 8 lis 2018

  Jarosław Szlachetka: ,,Mam nadzieję, że z całą Radą będę pracować razem dla Myślenic" - nadzieja matką głupich... Jest po wyborach, a tutaj dalej nadzieje, obietnice i deklaracje.

  ,,Na ten sukces ciężko zapracowałem przez okres ostatnich trzech lat jako poseł". - Hmmm, z tego co wiem, był jednym z najbierniejszych posłów.

  51 64

"Muzeum Niepodległości to wotum dziękczynne myśleniczan za wolność i niepodległość"

 • 9 lis 2018

  Nie decyzje, lecz znajomości... ;) A na otwarcie Muzeum przyjdę, chociaż, tu się zgodzę - lokalizacja fatalna.

  24 24

Harbutowice: Zakończyli remont zabytkowej studni. Jak przed laty popłynęła nią woda

 • 3 lis 2018

  Też mi się wydaje, że pijaczki zaraz ten kranik gwizdną i do skupu złomu z nim...

  4 2

Myślenice: Policjanci mieli pomagać sutenerom. Są zatrzymania

 • 31 paź 2018

  I będzie jeszcze większy burdel niż teraz. ;)

  22 13
 • 31 paź 2018

  Ależ wstyd dla Myślenic... Panowie się nie popisali, zwykłe dno. A takich przypadków jest pewnie jeszcze więcej wśród ludzi na innych ważnych stanowiskach.

  35 2

Podpisanie umowy na rewitalizację myślenickiego Rynku

 • 25 paź 2018

  Będzie trochę nowoczesności, ale też z tego co wiem, to Nowy Rynek będzie nawiązywał do tego miejsca z okresu lat 30-tych XX wieku. A stare historyczne klimaty są piękne. :)

  1 1

Pamiętacie zespół Echo? Swoje pięciolecie uczcili teledyskiem do „Krzyku motyla” [WIDEO]

 • 24 paź 2018

  Pierwsze słyszę...

  1

Wybory Samorządowe 2018: Pełne wyniki do Rady Powiatu

 • 24 paź 2018

  A czego się panie Kracy spodziewałeś? Będzie tak jak było. Większość oczekuje zmian? Chyba większość marzycieli albo naiwnych, którzy dali się nabrać na piękne słówka przedwyborcze.

  14 10
 • 24 paź 2018

  Wesołe jest życie staruszka... - Jak to śpiewał Pan Wiesław Michnikowski. ;)

  13 8

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 23 paź 2018

  Podejrzewam, że nie tylko w jednym kościele... PiS wie, z kim trzymać sztamę, żeby zdobyć dodatkowe poparcie - z jakąś inną wpływową instytucją. ;) A katole przydymieni kościelnymi kadzidłami zagłosowali...

  14 3
 • 23 paź 2018

  Tak to jest, jak ludzie wybierają ,, jedyną słuszną opcję", może z przyzwyczajenia albo ślepo wierząc obietnicom. Chociaż z drugiej strony, partia nie ma nic do braku funduszy i pozostawionych długów. Co najwyżej chodnik gdzieś zrobią, żeby nie było, że nic nie robią.

  12 4
 • 22 paź 2018

  Połowa z tych obietnic pewnie i tak nie dojdzie do realizacji. Nie ukrywajmy, Myślenice zadłużone po poprzednim burmistrzu. Z tego też co się orientuję, Szlachetka niczym się nie wykazał na poprzednich stanowiskach, czyżby teraz nagle miało się to zmienić? Ciekawe.

  23 6

Wybory Samorządowe 2018: Trwa liczenie głosów. Czekamy na wyniki

 • 22 paź 2018

  Łatwo przyszło, mam nadzieję, że za 5 lat łatwo pójdzie. Zobaczymy ile z tych obietnic zostanie spełnionych, bo na pewno nie wszystkie i dalej będzie taki syf jak przedtem. Liczą się czyny, nie słowa, bo mówić można wiele. Wkrótce przyjdzie rozczarowanie. Może wtedy ludzie otworzą oczy.

  10 11

Krzysztof Halek: Gmina Myślenice może być doskonałym miejscem do uprawiania sportu i do rekreacji

 • 19 paź 2018

  Panie Okoki, o których bzdetach mówisz? Jeśli masz na myśli wszystkie obietnice, to wiadomo, że Pan Halek wręcz desperacko chce po prostu przypodobać się różnym grupom społecznym, żeby zdobyć poparcie. Dla każdego coś dobrego. Tutaj żłobek, tu kąpielisko, tam parkingi, a jeszcze może coś dla sportu... :) Brakuje jeszcze tylko jakiejś obietnicy związanej z Kościołem...

  3
 • 19 paź 2018

  Bo przecież prawda i tylko prawda jest jedyna. Nie wiedziałeś, że Pan Szlachetka (i jemu podobni) nie lubią, gdy ktoś ma inne zdanie? ;) Komentarze są wyłączone, bo widocznie kandydat nie życzy sobie żadnej polemiki i wyrażania własnego zdania. Ciekawe, czy się czegoś obawia?

  1 2
 • 19 paź 2018

  Pan Halek to tylko do zdjęcia tak sportowo zapozował... :)

  6 4

Krzysztof Halek: Służba zdrowia podobnie jak rodzina jest największą wartością każdego z nas [WIDEO]

 • 19 paź 2018

  Wiadomo, chodnik będzie, ale bez latarni, bo by za drogo wyszło.

  3