Aktualności z Trzemeśni

 • 26 wrz 2017

  O jego "rzekome" dobre działanie na rzecz naszej wsi.... Niech wróci skąd przyjechał i tam się wymądrza!!!
  A po co przychodzić na zebranie skoro i tak nikt nie dopuści do głosu?!?!?! a jak już by się człowiek zdołał wypowiedzieć to by go pewnie zaszczuli!!!!!

  19 7
 • 26 wrz 2017

  Oj akurat z W-F nie było u mnie problemu wręcz przeciwnie!!!!!!!!!!
  Nie rozumiem tylko z jakiej racji ON tutaj mieszka?!?!?!?!?!?! Czy nie można by było tego miejsca wykorzystać w jakiś inny sposób?!?!?!

  17 8
 • 26 wrz 2017

  Nie bądźcie żałośni z tym parkingiem za "Ośrodkiem Zdrowia" nawet nie wiem czy go można tak nazwać..... Gabinetów tyle, a tylko dwóch lekarzy... śmiech!!!!!!!!!!!!!!!!! Nasza wielka Pani doktor musi mieć specjalny gabinet, żeby mogła się przebrać tak jak by tego nie mogła zrobić w swoim gabinecie. Zakład rehabilitacji rehabilitacji, który jest czynny 2-3 godziny dziennie raczej nie ma aż tylu pacjentów, żeby potrzebowali parkingu!!!!
  PAN POLANOWSKI zamiast zgłaszać swoje durne pomysły, lepiej by się wyprowadził z domu obok szkoły (który nie jest jego!!!!) dzięki czemu można by było go zagospodarować w o wiele lepszy sposób!!!! Nie mówiąc już o tym, że stwarza ZAGROŻENIE jeżdżąc tam samochodem, gdzie w każdym momencie dziecko może wyskoczyć ze szkoły!!!

  23 13