Wymiana okien, porównanie firm i ofert

 • 9 cze 2020

  Oknoplast dla mnie ma na prawdę dobre okna. Ja zamawiałam tam, moja siostra z mężem i teraz brat z żoną. Ode mnie się zaczęło, później oni widzieli w moim domu te okna i wzięli namiary na producenta. Moje okna mają już 7 lat, ale dalej świetnie izolują i ładnie wyglądają. Brat ma najnowszy profil okienny Prismatic, powiem szczerze - ładniejszych okien nie widziałam.

  6
 • 31 sie 2019

  Ja mam z Oknoplastu okna więc jeśli interesują Cię okna PCV to bardzo polecam. Ja jestem zadowolony, wielu osobom doradzałem też przy wyborze okien bo pierwszy z kolegów wziąłem ślub i się wybudowałem. Przetestowałem okna, które mam juz 8 lat i zdecydowanie uważam, że nasz wybór sprzed lat był w 100% trafny.

  5
 • 13 maj 2019

  Na czym dokładnie polegała ta wada? Ja nie miałem nigdy problemu ze swoimi oknami, a mam je już 5 lat. Tylko, że ja zdecydowałem się zaufać doświadczonemu producentowi okien jakim jest Oknoplast. Wielu znajomych mi polecało tą firmę i tak z polecenia poszedłem do nich. W Wadowicach znaleźliśmy salon MTM i tam kupiliśmy te okna. Mamy klasyczne białe okna ale są tak solidnie wykonane, że nic się z nimi nie dzieje, żadnych odkształceń pod wpływem promieniowania słonecznego czy innych warunków atmosferycznych. Mechanizmy rozwierno-uchylne w oknach z Oknoplastu działają jak należy mimo tego, że dzieci czasem bawią się klamkami. Polecam też ten salon pod względem zainteresowania swoim klientem nawet po zakupie. Dzwonili pytali jak tam, czy okna zamontowane czy jesteśmy zadowoleni. Zaoferowali też swoją pomoc w razie czego więc nie mogę narzeć.

  3

EURONET Bankomat przy DEKADZIE - WCIĄGA KARTY

 • 23 paź 2018

  Czy ten bankomat nadal wciąga karty? Mojej siostrze wciągnał 2 miesiące temu więc nie wiem co robić, a mam blisko bo tam praktycznie mieszkam :D

Działalność gospodarcza

Czy zna ktoś jakieś dobre i skuteczne środki na odchudznaie ?

Schody zewnętrzne - czym wyłożyć?

 • 24 wrz 2017

  Deski kompozytowe trwałe są?

Szybki i dobry przepis na pierczniki świąteczne

 • 24 wrz 2017

  Znowu święta może macie coś ciekawego na Boże Narodzenie?