ALARMUJECIE: W Węglówce szambo płynie do strumienia

 • 24 lut 2021

  szambo można zakupić i wkopać do ziemi, tylko pożniej trzeba to wywozić no i zapłacić za usługę!

  9 2

Problem z transportem i brak maseczek? Gospodarze reagują na Wasze apele. Jakiej pomocy i działań oczekujecie od samorządowców?

 • 26 kwi 2020

  maseczki były rozdawane w taki sposób,że pomimo skrzynki na listy umieszczonej na bramie nasza rodzina nie otrzymała nic ,chociaż sąsiadka mieszkająca obok mówiła ze jesteśmy w domu i zaraz wyjde..A śmieci płace !.Dopiero po interwencji w UMiG otrzymałam. Tak samo moja ciocia seniorka mieszkajaca sama w innej części miasta też nie otrzymała maseczki.Czyżby strażacy mieli za zadanie rozdać ich jak najmniej, a może oszczędności cvzynią dla siebie. zosia

  2

Strajk nauczycieli: Większość pracowników szkół "za". Te placówki będą protestować

 • 25 mar 2019

  Gdyby jeszcze przekazywana przez nich wiedza zasługiwała na podwyżkę. Chodzę do ZSTE i na moim kierunku jest mało nauczycieli którzy potrafią dobrze nauczyć, wymieniłbym ich na palcach jednej ręki. Druga kwestia ten cały strajk odbije się mocno na tegorocznych maturzystach i kto ich niby przygotuje? Zostaną przez miesiąc bez powtórek do najważniejszego egzaminu? ???? Jakoś ludzie jeżdżący karetka bardziej zasługują na podwyżkę bo zarabiają nic, a nie strajkuja.

  7 7

Telefon

 • 25 wrz 2017

  Ktoś wie gdzie w Myślenicach za sensowne pieniądze kupię telefon w dobrym stanie? Mogą być komisy, sklepy etc. Oprócz tego czy w Myślenicach znajduje się jakiś punkt, który zajmuje się naprawianiem telefonów marki Xiaomi i czy ktoś z was ma może taki telefon i przybliżyłby mi trochę jego plusy i minusy?

  Z góry dzięki.

Xbox One Gry

 • 16 wrz 2017

  Witam. Chciałem zapytać czy ktoś z Myślenic ma może Xboxa One? Chętnie zamienię się/sprzedam/kupię jakieś gry na XO.

  Jeżeli ktoś chętny proszę o priv.

  1 1