Gdzie w Myślenicach kupujecie elektronikę?

 • 6 wrz 2017

  Cześć. Mam trochę nietypowy problem, ale zapytam – gdzie w Myślenicach kupujecie elektronikę? Na ten moment to szukam anteny telewizyjnej i powiem, że już w 4 sklepach byłem i nigdzie mojego modelu nie mieli...Drugie pytanie – gdzie naprawiają elektronikę? ;-) Tutaj to mam problem z żelazkiem. Niby można by wymienić na nowe, ale to jest Tefal, dobrze działa, szkoda mi wyrzucać, może dałoby się zreperować. Ktoś, coś?

  1

Meble na wymiar i gotowe

 • 31 sie 2017

  Od kilku lat jeśli chodzi o meble na wymiar to jestem w kontakcie z firmą Solarz. Mają swój punkt na Wielickiej w Krakowie, prowadzą też swoją stronkę – kuchniesolarz.pl. Bardzo drobiazgowe podejście do tematu. Jak zbierają pomiary to dokładnie, a nie na odwal, także potem nie trzeba robić poprawek, docinać, albo wydłużać blatów, szafek i całej reszty. Niby to powinien być standard, ale wiem z doświadczeń z innymi firmami, że nie jest.

  3 4

Tort dla dziecka

 • 28 sie 2017

  Tort weselny zamawiałam w ciastkarni Iza w Stanisławie Górnym i wiem, że dużo ludzi z Wadowic u nich robi takie zamówienia. Mają swój smak, jest bardziej domowy niż sklepowy. Poza tym można się było dogadać co do terminu, składników, w ogóle kompozycji tortu, są elastyczni pod tym względem, nie zarzucili mnie jakimiś swoimi pomysłami z miejsca.

  1 6