Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • 5 sty 2019

  Co się stało z obsługą w Bodrum? Jeszcze parę miesięcy temu wszystko było dosyć spoko. Jedzenie coraz lepsze, chociaż mięsko trochę inne jakieś, bardziej słone, tak to magia, ale odkąd nie ma paru pracowników, głównie z obsługi to straciło to swój urok

 • 28 mar 2018

  Bodrum - jedzenie jak jedzenie, całkiem spoko, natomiast największa zaleta to chyba Pan z obsługi, młody, ciemny blondyn, pracuje chyba tylko w weekendy. Mega uśmiech, mega fajny głos i profesjonalne podejście. Coś takiego z automatu przyciąga, zatem wielkie brawa dla tego Pana.

  9 10

Prozatoryka - Gorzki nektar (OFFICIAL VIDEO)

 • 22 lut 2018

  Hm, ciężko mówić tu o jakiejkolwiek amerykanizacji, przynajmniej z naszej strony. Wiadomo, każdy postrzega to inaczej, natomiast w naszym przypadku rap jest tutaj w dużej mierze środkiem wyrazy, służy do wyrażania siebie, przekazywania swoich emocji i to jest dla nas od zawsze priorytetem. Jeśli chodzi o mnie to daleko mi do kultury stricte hip-hopowej, czy nawet słuchania amerykańskiego rapu. Wyrażam siebie, robię to tak jak czuję i w zgodzie ze sobą, nic na pokaz, bez uwydatniania, czy wyolbrzymiania czegokolwiek.

  3
 • 21 lut 2018

  Mamy ogromną przyjemność zaprezentować pierwszy singiel, który promuje nasz nadchodzący album. Nowa nazwa składu, nowa jakość, nowa energia. Od dzisiaj, jako Prozatoryka, pragniemy zaprosić Was bardzo serdecznie do sprawdzenia tego materiału. Już niebawem!

  https://www.youtube.com/watch?v=AMhWzaluiXE

  3 5

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

 • 10 sie 2017

  Witam! Mam również pytanie dotyczące busów z Myślenic do Krakowa pod Galerię Krakowską, jak to wygląda w obecnym momencie, jeżdżą normalnie tak jak zawsze? Bo gdzieś natknąłem się na artykuł, że nic się w tej kwestii nie zmieniło a i tabliczki na busach ,,Galeria Krakowska'' również by na to wskazywały, jednak chciałem się upewnić.

  4 2