MgFoto ma nową siedzibę przy MOKiS. Otwarcie połączono z wystawą zdjęć. „Po 17 latach doczekaliśmy się własnego miejsca"

 • Stanisław Jawor 26 kwi 2022

  Odpowiadając niejako na obydwa komentarze, będąc jednocześnie opiekunem wystaw w bibliotece nieco sprowokowany musze nadmienić, że chętnie pomogę w wystawie fotografów z Myślenic, jednak chciałbym z nimi wcześniej porozmawiać i zobaczyć prace. Do porozmawiania okazja jest przy każdej wystawie na którą zapraszamy wszystkich, informacje o wydarzeniach są powszechnie dostępne a wydarzenia otwarte. Zapraszamy nie tylko na wystawy ponieważ jednak są to najczęstsze spotkania jest to jednocześnie okazja by poznać osoby poważnie zainteresowane fotografią i zaproponować spotkania tematyczne, a dalszej perspektywie może wystawę i dalej członkostwo w grupie. Pracy w grupie jest na prawdę sporo i każde ręce się przydadzą.
  W warsztatach owszem mieliśmy przerwę ale to COVID był przyczyną

  12

LIKWIDACJA DOMU GRECKIEGO- DECYZjĄ NASZYCH WŁODARZY

 • Stanisław Jawor 3 sie 2016

  Chciałbym tutaj zauważyć, że praca zespołu zatrudnionego w Domu Greckim pod kierownictwem pani Bożeny Kobiałki wykraczała daleko ponad obowiązki muzealnicze. Dzięki właśnie tym poza muzealniczym obowiązkom udało się w Myślenicach stworzyć namiastkę wielkiego kulturalnego świata, którego zazdroszczą nam nawet krakowskie środowiska. To taka małopolska perełka.
  Nie umiemy tego docenić ?
  Osobie nagrodzonej za pracę przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, proponowanie jakiegoś podrzędnego stanowiska jest dużą niesprawiedliwością i jednocześnie krzywdą wyrządzoną osobie, oraz całemu środowisku kulturalnemu Myślenic

  37 6

Rynek: Pokaz fotografii Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego

 • Stanisław Jawor 12 wrz 2012

  Postaramy się wstawić krótki fotokas prezentujący fotografie Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego a może uda się również zrobić coś podsumowującego

  2

Piotr Szewczyk: To może być rewolucja w ofercie kulturalnej Myślenic

 • Stanisław Jawor 15 kwi 2011

  Piotrek nie pierwszy raz gratuluję Ci osiągnięć i tym razem dołączam. To wielka sprawa nieustannie podnosić sobie poprzeczkę, tym bardziej podziwiam. Pamiętaj że na pewnej wysokości i dużym tempie, można zatracić cel a szczególnie jakość realizowanych projektów. Wiesz że w tej dziedzinie "jakość" jest rzeczą kluczową. Jestem pewny jednak że podołasz.

  1

Premiera „Uniwersalnej”: Wideowywiad z Dorotą Ruśkowską

 • Stanisław Jawor 20 mar 2011

  Dorotko już dano Ci etat :))))))
  Tylko się nie zrażaj.
  Czasem trzeba wcisnąć stopery w uszy, albo wziąć relanium.
  Najważniejsze robić swoje.
  SIŁY!!!
  Tak trzymać

  1

Dorota Ruśkowska:Nie mam czasu na potyczki, premiera blisko

 • Stanisław Jawor 3 mar 2011

  Tak czy owak -Doroto- trza robić swoje :)
  Wielkie uznanie
  Dużo sił życzę

  1

Ziemia Myślenicka: Zamknięcie roku 2010

 • Stanisław Jawor 28 gru 2010

  A to fakt ani Breakdance ani Capoeira nie widziałem, a przecież w tych strojach by spokojnie można :D

 • Stanisław Jawor 28 gru 2010

  Nie sposób nie skorzystać z okazji i nie pogratulować zespołowi fantastycznej pracy .
  WIELKIE uznanie dla kierownictwa i całego teamu.
  Tak trzymać dalej.