Basen - nauka pływania dla dzieci

 • 23 paź 2017

  Ja też jestem członkiem TG Sokół. I widzę pracę instruktorów nie tylko tych z Sokoła, i wiem że nie wszyscy tylko idą tam aby zarobić i dorobić się! Jeżeli ktoś jest dobry to nie musi chwalić się swoimi osiągnięciami! Wyniki instruktorów weryfikuje ich praca. I nie wszyscy pracują za 50 zł, bo praca z grupami to stawki dwukrotnie niższe. Nie każdy musi wejść do wody żeby nauczać bo nie każdy etap pływania tego wymaga. Wszystko zależy od tego czy jest to dziecko czy dorosły, od tego czy potrafi położyć się na wodzie i czy się boi. Na początku uczy się poruszania po wodzie, zanurzenia głowy, wydechow itd. A inaczej pracuje się z grupą która już więcej potrafi. Ciężko jest być w wodzie, pokazując ćwiczenia, równocześnie korygując błędy, ucząc danego ruchu, i jeszcze dbać o bezpieczeństwo, aby dzieci nie wskoczyły naraz, aby zachowywały odległości między sobą. Myślę że ludzie wybierając sobie instruktora ( dokonują tej selekcji, jak to napisałeś), wiedzą do kogo idą i mają tego pełna świadomość. Jak sam piszesz jest 23 więc jest w kim wybierać i sami zgadzają się na taką a nie inną osobę. Lecz chyba nie do końca wiesz że na basenie pracuje dużo więcej instruktorów niż podani na stronie basenu. Są też instruktorzy, którzy pracują w sekcjach lub z grupami szkolnymi i ich nazwisk nie ma na tej stronie. Tam znajdują się ci którzy są zatrudnieni przez basen na zajęcia indywidualne.
  Jak chodzi o osiągnięcia to Instruktor nie ma żadnej klasy, może być trener np I lub II klasy. A ci którzy tam są może nie potrzebują chwalić się osiągnięciami swoimi. A to co pisało na stronie internetowej może nie było prawdą i zostało usunięte! A nie dlatego że źle by to wyglądało!
  Myślę że nie wszyscy tylko idą tam aby odwalic swoją pracę ( jak to piszesz). A jeżeli o wszystkich tam pracujących masz takie zdanie ( że najważniejsze że klient się nie utopil i wyszedł zadowolony...) to obrazasz wiele osób....

  9 4
 • 21 paź 2017

  Z kad człowieku masz takie wiadomości na temat wykształcenia instruktorów pracujących na basenie w Myślenicach? Może ktoś skończył odpowiednie kilkuletnie dzienne studia i przepracowal na różnych basenach żeby móc robić to co robi??!! Dlaczego wszystkich wrzucasz do " jednego worka " nieukow i nieudaczników??!!! Kim ty jesteś żeby tak innych oczerniac i wydawać tak negatywne opinie o osobach tam pracujących???? W każdej pracy, wszędzie są lepsi i gorsi. Ale wydawać takie opinie nie znając i nie wiedząc więcej o ludziach, którzy poświęcają swój czas do pracy z innymi ludźmi, nauczajac ich bądź ich dzieci myślę że nie masz podstaw ku temu i nie masz takiego prawa! A basen od 17 lat działa i jakoś Ci ludzie tam pracujący nauczaja innych od kad istnieje ten basen. Przez różnych instruktorów przeszły już tysiące osób począwszy od dorosłych do malutkich dzieci które przychodziły nic nie umiejąc. Kończyli zadowoleni!!!!!! Bo basen to nie tylko instytucja szkolaca wyczynowcow!!!! To też miejsce do nauki i rekreacji pływania. Jeżeli ktoś chce więcej szkoli się w sekcji trenerskiej. Która też istnieje na tym basenie a składa się z dzieci w różnym wieku które UCZYLY SIĘ PŁYWAĆ NA MYŚLENICKIM BASENIE W ROŻNYCH SEKCJACH Z TYMI WŁAŚNIE INSTRUKTIRAMI! Myślę że jak ktoś chce ich pracę osadzac to powinien bardziej pomyśleć!

  7 14