Zbudowali „dom z niczego”. Za wszystko zapłacili 6 tys. zł

 • 20 mar 2021

  Super takich ludzi cenię. Sami biorą sprawę w swoje ręce.Wiem sam po sobie że można dużo rzeczy do budowy dostać za darmo/podczas remontu oddawałem dobre drzwi, okna,muszle wannę,umywalkę , krzesła płytki ceramiczne nowe bo zostały itd. Z materiałów budowlanych jeśli się poszpera to też można dużo dostać za darmo z kończących się budów, z ogłoszeń z penetracji wystawek na osiedlach w Krakowie itd. Potrzebna jest tylko wizja, chęci, czas i samochód.Dlatego tacy ludzie to przykład zaradności i pracowitości. Oni nigdy nie pójdą do Pomocy Społecznej bo sami kształtują swój los. GRATULUJĘ. JESZCZE jedno- wiele tych elementów które użyli do budowy pewnie trafiłoby na powiększenie wysypiska śmieci . Taka budowa to najlepszy reckling. Pozdrawiam.

  10 1

Udało się. Po dwóch i pół roku mieszkańcy doczekali się bezpiecznego przejścia

 • 6 sty 2021

  A co z namalowaniem pasów na całej długosci ul. Sobieskiego ? Szczególnie pasa środkowego. Wieczorem jak się jedzie nie widać jezdni -szczególnie jak jest mgła. To bardzo poprawiłoby bezpieczeństwo.

  1 3

Budowa drogi/ulicy Solidarnosci

 • 14 lis 2019

  Czy ktoś wie coś na temat budowy ulicy Solidarności /nad Osiedlem Tysiaclecia ? Kiedy bedzie robiona i czy sa jakies daty ,pieniadze, pozwolenia,projektym ?

  1

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA W MYŚLENICACH:)

 • 19 lis 2017

  Ludzie wynajem normalnego mieszkania 3 pokojowego umeblowanego za 1000 zł jest utopią nawet w Myślenicach. Pomyślcie jednak ile kosztuje zakup tego mieszkania plus umeblowanie, podatki od wynajmu , puste przebiegi, nieuczciwi wynajmujący. Trzeba patrzec na sprawę z drugiej strony-też.
  Wynajem to też interes jak każdy inny ma być rynkowy ,ma być uczciwy,ma być w miarę opłacalny.
  Inwestycja np. 350 000 zł ma przynieś 4-5 % rocznie bo inaczej trzeba to mieszkanie sprzedac. Policzcie ile to jest. Podpowiem 17500 rocznie /miesiecznie 1458 zł/ minus podatek 120 zł/ To jest minimum wszystko inne to demagogia. Niewidzialna ręka rynku jest bezlitosna. Jeśli ktoś płaci podatki i jest uczciwy i umie liczyć niech pomyśli ? Co myślicie na ten temat?

  9 2