Udało się. Po dwóch i pół roku mieszkańcy doczekali się bezpiecznego przejścia

 • 6 sty

  A co z namalowaniem pasów na całej długosci ul. Sobieskiego ? Szczególnie pasa środkowego. Wieczorem jak się jedzie nie widać jezdni -szczególnie jak jest mgła. To bardzo poprawiłoby bezpieczeństwo.

  1 3

Budowa drogi/ulicy Solidarnosci

 • 14 lis 2019

  Czy ktoś wie coś na temat budowy ulicy Solidarności /nad Osiedlem Tysiaclecia ? Kiedy bedzie robiona i czy sa jakies daty ,pieniadze, pozwolenia,projektym ?

  1

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA W MYŚLENICACH:)

 • 19 lis 2017

  Ludzie wynajem normalnego mieszkania 3 pokojowego umeblowanego za 1000 zł jest utopią nawet w Myślenicach. Pomyślcie jednak ile kosztuje zakup tego mieszkania plus umeblowanie, podatki od wynajmu , puste przebiegi, nieuczciwi wynajmujący. Trzeba patrzec na sprawę z drugiej strony-też.
  Wynajem to też interes jak każdy inny ma być rynkowy ,ma być uczciwy,ma być w miarę opłacalny.
  Inwestycja np. 350 000 zł ma przynieś 4-5 % rocznie bo inaczej trzeba to mieszkanie sprzedac. Policzcie ile to jest. Podpowiem 17500 rocznie /miesiecznie 1458 zł/ minus podatek 120 zł/ To jest minimum wszystko inne to demagogia. Niewidzialna ręka rynku jest bezlitosna. Jeśli ktoś płaci podatki i jest uczciwy i umie liczyć niech pomyśli ? Co myślicie na ten temat?

  9 2