Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka burmistrzem Myślenic

 • 22 paź 2018

  Gratulacje dla Jarka, ale różowo nie jest bo radni PiS NIE MAJĄ większości.
  Wygląda na to że radna Grazyna i radny Wojciech z KWW Bez Układów mogą pokiereszować plan i panu Szlachetce i radnym od Ostrowskiego. Będzie ciekawie.

  62 20

Wybory Samorządowe 2018: Grażyna Ambroży kandyduje na burmistrza Myślenic. Co proponuje?

 • 24 wrz 2018

  Obserwując wyniki sondy który z kandydatów wygra wybory, to widoczna jest coraz większa przewaga pana Szlachetki. Co ciekawe na drugiej pozycji pani Ambroży. I pewnie druga tura będzie między tymi kandydatami. Pan Halek bardzo dużo traci i to już raczej straty nie do odrobienia.
  Ciekaw jestem co w przypadku drugiej tury, czy głosy wyborców pana Halka przejdą na panią Ambroży ? Bo wtedy wygrana pana Szlachetki nie jest już taka pewna. Jednym słowem robi się ciekawie

  4 3
 • 21 wrz 2018

  Obserwując sondaż i powyższe zdjęcie kiedy wyszło na jaw że kandydat Halek tak naprawdę pojawił się z PiSu proponuję by pan Halek odpuścił se te wybory. to jakiś dramat że mieliśmy wybór na burmistrza tylko z jednej partii między Pis a Pis
  o co tutaj chodziło?
  myśleli że ludzie nie wyłapią ? szok i normalne jaja !
  nie wiem o co tutaj chodzi ?

  11 17
 • 21 wrz 2018

  dobrze rozkminione :)
  rzeczywiście jeśli to był plan PiS żeby dla Posła Szlachetki wystawić drugiego pana Halka też z obozu zjednoczonej prawicy no to ta nowa formacja i ta pani im szyki pomieszała :)

  15 16
 • 21 wrz 2018

  Wisiek idź trolluj gdzie indziej, tu już nie zarobisz. Naprawdę zniechęcasz ludzi do Jarka Szlachetki. Jak pomyślę że poseł mimo wszystko został y burmistrzem i obsadzi UM takimi jak ty to jestem przerażony. Bo ileż można wylewać na ludzi jadu tak jak robisz to ty. To jest przerażające.

  19 35
 • 21 wrz 2018

  Miasto Info ma genialne forum tylko szkoda że i tutaj wpakowały się te opłacane z Warszawy TROLLE które mają za zadanie zaooorać każdego kto nie jest za Szlachetką. Wieśku Bagieto czy jak Ci tam, choćbyś tu pisał dniami i nocami i orał kandydata Halka i kandydatkę Ambroży to nic to nie da. TO NIE WARSZAWA !!! Tutaj w Myślenicach ludzie wiedzą, że PiS ma Trolli ( zresztą o tym pisały ogólnopolskie gazety) którzy mają za zadanie wchodzić na takie fora i mieszać z błotem tych co nie z waszego ogródka. A przez Twoje wpisy ludzie znienawidzą twojego kandydata Pana Szlachetkę którego ja akurat szanuje, ale przez takich pomagierów jak ty Jarek przegra w Myślenicach z kretesem.

  28 41

Światłowody - Osieczany-Droginia-Trzemeśnia

 • 25 cze 2018

  w osieczanach chyba szybko nie będzie :(

  1

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

 • 25 cze 2018

  Jedno w tym wszystkim jest pewne PiS z ogłoszeniem kandydata na burmistrza czeka na wyrok(i) sądu w sprawach obecnego burmistrza a jak takie zapadną to kandydat Halek będzie jakby nie było kojarzony z obecnym burmistrzem i wówczas może mieć bardzo pod górę w wyborach. Ja czekam na kandydata PiS. w ostatni weekend (zasłyszane na mieście) że PiS prawdopodobnie wystawi Szlachetkę to jest posprzątane w pierwszej turze. Może burmistrz Ostrowski jednak wymieni słabego kandydata na swoją osobę no a wtedy wszystko jest możliwe :)

  7 3
 • 21 cze 2018

  Od kilku dni w kuluarach mówi się o trzecim kandydacie. Nie Halek i nie ktoś z PiS. Ja wiem kto to bo pół Myślenic o tym mówi ale tutaj ujawniał nie będą. W kazdym bądz razie myśleniczanin, 40 latek, kompletnie spoza obecnego układu władzy w samorządzie, a do tego bardzo lubiana persona na mieście, i to ten gostek namiesza Burmistrzowi i jego namiestnikowi Halkowi !
  poczekajmy na oficjalne wieści w tej sprawie

  10 8

Instalacja Elektryczna

 • 21 cze 2018

  czesc, na 100% bez gniazdek

Weterynarz dla rasowego Pieska

 • 21 cze 2018

  fajni są Ci państwo na przeciwko MOKISU, profesjonalnie badają zwierzaczki i naprawdę podchodzą do swojej pracy z sercem. polecam

  14 5

Maciej Ostrowski nie będzie kandydował na burmistrza. Rekomenduje Krzysztofa Halka

 • 11 cze 2018

  Moim zdaniem Burmistrz wystawiając p.Halka nie spodziewał się tak negatywnego odzewu społeczeństwa (opinie na mieście + facebook ). No bo przeciwnicy PiS traktują tego kandydata jako kolegę z parti Zbigniewa Ziobry, a zwolennicy PiS traktują go jako tego który w powiecie im raczej nie pomógł :)
  Jedno jest pewne kogo by PiS nie wystawił : p. Suder czy też p. Pitala... to i tak ich kandydat wygra w pierwszej turze z tak słabym kandydatem jakim jest p. Halek - człowiek którego rozpoznaje może 3% myśleniczan... Na mieście chodzą słuchy, że opozycja PO + N + KOD ma wystawić swojego kandydata... zobaczymy. Mam tylko nadzieję że będzie to ktoś kto chociaż nawiąże walką z kandydatem PiSu, bo niestety ale p. Halek daleko w tych wyborach nie zajdzie.

  41 5

PAMIĘTAJ ! DZIŚ MOŻNA WYJŚC DWIE GODZINY WCZEŚNIEJ Z PRACY !