Przy cmentarzu stały ławki i zniknęły. "Ktoś je ukradł"

 • 4 lis

  Sułkowice to stan umysłu,tutaj głupota nie ma granic.jak coś się nie da ukraść to zdewastują.przykład:ławki nad zalewem były"przyśrubowane,zabetenowane"to rozpalili ognisko żeby się spaliły,połamać nie dali rady bo za grube deski "maczety" i tym podobni cherlawce nie dali im rady.A te które ukradli z cmentarza,no cóż ładne,to do ogródka poszły,być może Krakus wracał jakiś.Albo inny okazjonalny "turysta"

  4

Biertowice, Krzywaczka: Quady i crossy pod okiem policji

 • 26 sie

  tak zapytam: jeśli spotkam policjanta w PRYWATNEJ! części lasu to co? jak to widzi prawo?

  4 5

Zamknięty most w Jasienicy. Z Myślenic do Sułkowic tylko przez Jawornik i Rudnik

 • 16 lip

  Nie dało rady zrobić zapasowego mostu? tak aby przynajmniej osobówki przejechały? postawcie się w sytuacji gdy ktoś mieszka obok mostu po stronie Sułkowic,a jedzie do pracy w Myślenicach.Ile musi jechać!Ponadto co napisał Dziwny(i słusznie) może jakieś ograniczenia do tonażu? stanie takie 30 tonowe i 20 min zanim skręci a jak już jest na drodze to na dwojaki sposób jedzie,albo zapierd..albo 40km/h,pomijając fakt że drogą 956/955 "zawodowcy" omijają wiatole i na skróty do skawiny albo dalej na śląsk.Może panowie z policji oprócz radaru(nie neguję) wagę do auta zabrali i trochę wypłoszyli te ciężarówki.

  13 5

Sułkowice: Fotoradar już działa. Stanął na jednej najbardziej niebezpiecznych dróg w powiecie

 • 21 gru 2018

  Hany83K:"może progi w w rejonie rynku? i jakiś kolo malikówki? i koło kużni zielonej?"progi zwalniające niezła myśl! dodatkowo na ul Kowalskiej,Wyzwolenia,Sportowej.Bo pseudo rajdowców cała masa.

  5 6
 • 21 gru 2018

  Brawo będą żniwa,brakuje jeszcze ograniczenia tonażu samochodów do 3,5 max 12 t. bo tiry omijają "wiatole" i jadą na skróty z Chyżnego na Skawinę,Kraków.I zakaz dla wózków widłowych,kpina żeby z drogi krajowej robić alejkę zakładową.

  22 13

Sułkowice: Biorą się za rewitalizację gminy

 • 12 sty 2018

  idź nad zalew zobaczysz rozwój Sułkowic w jednym miejscu.

  17 5
 • 12 sty 2018

  Rewitalizacja - dosłownie: przywrócenie do życia, ożywienie.Proponuje przywrócić do życia zalew w Sułkowicach,a w rynku to zamontować kamerki żeby wyeliminować dewastacje(nad zalewem też pilnowac).Następna pilna sprawa to bezpieczne przejścia dla pieszych,generalnie poprawić bezpieczeństwo na drodze przez Sułkowice,bo jadąc koło fabryki to nie wiadomo czy to publiczna droga,czy prywatna alejka zakładowa z wózkami widłowymi."swędzą" was pieniądze w gminie?nie ma na co wydawać? budynki publiczne sprzedane?

  22 6