Sułkowice: Tak wyglądał zalew po weekendzie. Mieszkańcy regularnie zasypują go śmieciami

 • 16 lip

  A druga sprawa:na "Gdzie stoją? Sułkowice i okolice, Powiat Myślenicki" jest post czy ktoś nie znalazł telefonu za 4tyś(+/-) bo zgubił z soboty na niedzielę.na trzeźwo to raczej tego by nie wypuścił z rąk.Powiązać fakty,dobre przesłuchanie(z kim był) i cała ekipa do sprzątania gotowa.screenshot'a zrobiłem w/w posta,jakby policja potrzebowała.

  6 7
 • 16 lip

  co na to policja? już wyjaśniam,np wczoraj siedzieli na posterunku i wietrzyli pokoje(radiowóz zaparkowany)a 200 metrów dalej auta wjechały pod sam zalew(6szt) mimo zakazu.Czyli generalnie służby porządkowe też mają całą sytuację w d...e.chodz mogli sobie nawet statystyki z mandatami poprawić(premie)

  12 3

Raba wystąpiła z brzegów. Zalała Górny Jaz i plażę. Trudna sytuacja w powiecie

 • 21 cze

  W Sułkowicach tez były podtopienia,niestety burmistrz ma w d..e.jak nie podtopi plebani,to znaczy że nic się nie dzieje.

  21 3

Kierowcy ryzykują tu przy każdym przejeździe. Województwo odkłada pieniądze na bezkolizyjny węzeł

 • 12 sty

  Jeszcze jedna sprawa,komu była potrzebna ta kładka? Pies z kulawą nogą tam nie chodzi,a ludzie sporadycznie.Tyle kasy na marne bo lokalni mieszkańcy i tak łażą jak chcą po ulicy.Zamiast kładki trzeba było zrobić światła,pasy dla pieszych.Taniej i lepiej.Ale wiadomo że ta inwestycja była na zlecenie POlityczne,ktoś musi zlecić,żeby ktoś musiał zarobić

  13 3
 • 11 sty

  światła zamontować i rozwiązanie tymczasowe gotowe.Większym problemem jest mniejsze skrzyżowanie bliżej Myślenic(do dawnych zakładów papierosowych) tu już jest samowolka i przeskakiwanie na sarnę ,w przełączce po kilka aut wystających na pasy w obu stronach,tu jest więcej kolizji.I ta mania wyskakiwania aut na oba pasy(w obu kierunkach) głupota tam nie ma granic.Policja woli oczywiście na luziku kontrolować auta na zjeździe wymienionym w artykule(w stronę Sułkowic)A barany tam lubią właśnie zawracać na Myślenice,powodując kolejne zagrożenie.Od Sułkowic też talenty,na hura,na dwa pasy i do skrętu na lewo do roboty,a co tam niech hamują ci od Krakowa jadą 70?120? nieważne chamy ich sprowokują nawet do tego żeby im w D .. wjechać.Reasumując,nie ma kasy na węzeł? światła na pierwszym skrzyżowaniu,a drugie zlikwidować całkowicie,spokój i cisza.

  13 4

Przy cmentarzu stały ławki i zniknęły. "Ktoś je ukradł"

 • 4 lis 2019

  Sułkowice to stan umysłu,tutaj głupota nie ma granic.jak coś się nie da ukraść to zdewastują.przykład:ławki nad zalewem były"przyśrubowane,zabetenowane"to rozpalili ognisko żeby się spaliły,połamać nie dali rady bo za grube deski "maczety" i tym podobni cherlawce nie dali im rady.A te które ukradli z cmentarza,no cóż ładne,to do ogródka poszły,być może Krakus wracał jakiś.Albo inny okazjonalny "turysta"

  4

Biertowice, Krzywaczka: Quady i crossy pod okiem policji

 • 26 sie 2019

  tak zapytam: jeśli spotkam policjanta w PRYWATNEJ! części lasu to co? jak to widzi prawo?

  4 5

Zamknięty most w Jasienicy. Z Myślenic do Sułkowic tylko przez Jawornik i Rudnik

 • 16 lip 2019

  Nie dało rady zrobić zapasowego mostu? tak aby przynajmniej osobówki przejechały? postawcie się w sytuacji gdy ktoś mieszka obok mostu po stronie Sułkowic,a jedzie do pracy w Myślenicach.Ile musi jechać!Ponadto co napisał Dziwny(i słusznie) może jakieś ograniczenia do tonażu? stanie takie 30 tonowe i 20 min zanim skręci a jak już jest na drodze to na dwojaki sposób jedzie,albo zapierd..albo 40km/h,pomijając fakt że drogą 956/955 "zawodowcy" omijają wiatole i na skróty do skawiny albo dalej na śląsk.Może panowie z policji oprócz radaru(nie neguję) wagę do auta zabrali i trochę wypłoszyli te ciężarówki.

  13 5

Sułkowice: Fotoradar już działa. Stanął na jednej najbardziej niebezpiecznych dróg w powiecie

 • 21 gru 2018

  Hany83K:"może progi w w rejonie rynku? i jakiś kolo malikówki? i koło kużni zielonej?"progi zwalniające niezła myśl! dodatkowo na ul Kowalskiej,Wyzwolenia,Sportowej.Bo pseudo rajdowców cała masa.

  5 6
 • 21 gru 2018

  Brawo będą żniwa,brakuje jeszcze ograniczenia tonażu samochodów do 3,5 max 12 t. bo tiry omijają "wiatole" i jadą na skróty z Chyżnego na Skawinę,Kraków.I zakaz dla wózków widłowych,kpina żeby z drogi krajowej robić alejkę zakładową.

  22 13

Sułkowice: Biorą się za rewitalizację gminy

 • 12 sty 2018

  idź nad zalew zobaczysz rozwój Sułkowic w jednym miejscu.

  17 5
 • 12 sty 2018

  Rewitalizacja - dosłownie: przywrócenie do życia, ożywienie.Proponuje przywrócić do życia zalew w Sułkowicach,a w rynku to zamontować kamerki żeby wyeliminować dewastacje(nad zalewem też pilnowac).Następna pilna sprawa to bezpieczne przejścia dla pieszych,generalnie poprawić bezpieczeństwo na drodze przez Sułkowice,bo jadąc koło fabryki to nie wiadomo czy to publiczna droga,czy prywatna alejka zakładowa z wózkami widłowymi."swędzą" was pieniądze w gminie?nie ma na co wydawać? budynki publiczne sprzedane?

  22 6