21:37 2 kwietnia 2005 pamiętamy :-(

 • 8 kwi 2011

  a może tak...
  bohaterskie kilka milionów Polaków co za 1200-1700 zł netto na miesiąc musi wyżywić rodzinę 4 osobową:
  ojciec - mimo ciężkiej sytuacji w domu nie pije ale oszczędza pieniądze dla dzieciaków, nie bije ich ale stara się aby dostały się do lepszej szkoły i żeby były dobrymi Polakami, chodzi w jednych butach 4 rok.
  matka - podobnie jak ojciec nie pije, pracuje na dwa etaty, dba o dzieci i stare mieszkanie, tak aby było czysto i schludnie, pamięta o swoich również biednych rodzicach, nigdy nie była u kosmetyczki,
  dzieciaki x 2 - nie mają zabawek ben tenów, nie jeżdżą na skuterach i nie grają na PS3, nie mają oryginalnych ubrań, jedyne wakacje jakie mają to kolonie z socjala, ale nie ćpają, nie piją, nie rozrabiają,

  a antybochater ?:
  złodziejski prezydent, premier i panowie euro osłowie co to 300 euro za autograf biorą.
  by żyło się lepiej...

PARKOWANIE: A niech się WSTYDZĄ!!!

 • 8 kwi 2011

  Klamerka ... to jest forum i będę się wykazywał dokładnie takimi przemyśleniami jakie akurat w danej chwili mam. A co ? Bujana z osiedla 1000000 lecia się kłania? uraziłem twój "blokerski" honor? Mieszkałem na 1000x leciu i wiem jak to chodzenie wygląda, dupa w auto i do rynku do fryzjera...więc się będę wykazywał bo mam podstawy do tego.

 • 7 kwi 2011

  a może by tak więcej ruchu? jak by tak np. ludzie z 1000 lecia ruszyli dupy i do rynku poszli na pieszo na zakupy to nie musieli by parkować auta i ... wow nie było by problemu z parkowaniem. no ale to zbyt skomplikowana akcja takie chodzenie na zakupy bo przecież jak się ma auto to TRZEBA nim jeździć :) jak np. ktoś chce mi odpalić że nie ten temat czy "cóś" spoko walcie śmiało :)

  1

Myślenice: Strzelnica na Zarabiu otwarta

 • 4 sty 2011

  fajny pomysł z tą strzelnicą i całym kompleksem sportowym, jeśli powiedzmy były dwie możliwości: zbudować od razu ośrodek i nieco później infrastrukturę albo czekać nie wiadomo ile na infrastrukturę i później zbudować kolejny (naonczas) ośrodek w regionie to hmmm - popieram ośrodek, bo już jest. ale jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim ...

Msze Święte - ciekawostka...

 • 30 gru 2010

  no i stało się - wlazłem w Boże Narodzenie (II dzień) do środka Kościoła, bo zazwyczaj stoję sobie na zewnątrz, ale co tam myślę w pierwszy dzień dałem radę to i w drugi dam. I co ? i zonk w jednej z bocznych naw (tak to się chyba nazywa) jakiś pan na głos tłumaczył synkowi żeby ten nie gadał na głos - parodia, to dobra wylazłem i idę z drugiej strony, wchodzę elegancko a tu jakiś pan z kolei zapomniał chusteczek i pociąga kisielek aż miło. No nie ... pomyślałem, po chwili wylazłem na zewnątrz, a dodam że byłem na 18:00 czyli jakieś -10 stopni. Powiem wam jedno, nie jestem za bardzo tolerancyjny i wkurza mnie wiele cech ludziach, teraz będzie lawina kamieni jaki to ze mnie Chrześcijanin. Ale jak mam się złościć w czasie Mszy i zamiast się skupić na Nabożeństwie to myśleć o gościu co pociąga nosem to wolę marznąć. Nie zmienię tego bo mi się nie chce. I co zasługuję na potępienie bo nie jestem pośród "Pobożnych" w Kościele ?

Spotkanie z dziewczyną w Myślenicach

 • 30 gru 2010

  @ klamerka023 - "Zły to ptak co własne gniazdo kala" - czyli jak się nie podoba to się przenieś, a nie paskudź do własnego gniazda.
  @ Lulek - improwizuj, przejedź się do Myślenic wcześniej sam zbadasz teren ;-)

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 30 gru 2010

  @ renaw - ciekawa uwaga, jeszcze tego nie zauważyłem ale na pewno będę uważniej patrzył na zakupy w Janie.

 • 25 lis 2010

  Mega plus dla Starej Cegielni - jedyny sklep, w którym kasjerka przepuściła w kolejce moją żonę w ciąży.

 • 22 lis 2010

  Chciałbym dodać kilka dobrych słów o Biedronce w Myślenicach. Mieszkałem wcześniej w Krakowie i powiem szczerze, że Biedrona z MC bije na głowę inne jakie odwiedziłem. Czysto, dobry towar, zawsze jak kupuje to jest wszystko świeże. (No może warzywa czasem są lekko zwiędnięte). A na terenie Myślenic to najlepszy sklep spożywczy, na drugim miejscu dałbym Cegielnię - jak dla mnie bardzo dobry sklep. I tylko w Cegielni znalazła się odważna pani ekspedientka, która przepuściła w kolejce moją ciężarną żonę - BRAWO.

Sklep KURDESZ

 • 10 gru 2010

  Ten sklep to katastrofa handlowo - marketingowa, tak nieprzyjemnej obsługi to dawno nie widziałem. Raz zrobiłem tam zakupy i dziękuję, wolę nie jeść.
  I tak najlepsza jest Biedronka :)

Woda w naszych kranach - JAKOŚĆ I CENA

 • 9 gru 2010

  do Syvila
  "Jeżeli dla ciebie uzdatnianie to tylko chemikalia mieszane z wodą to gratuluję bo jest odwrotnie :)"
  odwrotnie - czyli woda mieszana z chemikaliami, a jak wsypujesz cukier do herbaty (roztwór wody i herbaty) to mieszasz herbatę z cukrem czy cukier z herbatą ?

 • 8 gru 2010

  Do Tajny Agent - mieszkałem w Krakowie od października 2001 - do czerwca 2010 roku i nie do końca rozumiem Twoje pytanie: "Wiesz od kiedy woda z Dobczyc jest uzdatniana?" - a co mnie to obchodzi kiedy gdzie i czym jest uzdatniana ? dla mnie jako końcowego klienta liczy się jakość, cena i dostępność, woda ma być dobra i nie ma być trująca - mam na myśli środku uzdatniające, których efekty będą widoczne w organizmie za kilkanaście lat
  Jakość - na pewno lepsza niż w Krakowie,
  Dostępność - no jest w kranie więc ok.
  Cena - no tu jestem trochę zaskoczony (negatywnie).

 • 3 gru 2010

  ja tam nie wiem na co wy narzekacie, mieszkałem kilkanaście lat w Krakowie i niezależnie od miejsca - Bronowice, Podwawelskie i Kurdwanów woda wszędzie śmierdziała szlamem, a szczerze odkąd mieszkam w Myślenicach woda jest dla mnie OK. nie jest to źródlana z górskiego potoku ale jest OK w porównaniu do Krakowa.

Jakich usług brakuje w Powiecie Myślenickim ??

 • 3 gru 2010

  internetu i telewizji kablowej, np. UPC a myślę że bardzo dużo chętnych by się znalazło.

  1

Myślenickie stacje paliw

 • 30 lis 2010

  Ceny paliwa w Myślenicach to jakaś porażka. Ja staram się planować tankowanie przy wypadach do KRK i wtedy zalewam (ON) na Lukoil przy wyjeździe z Krakowa na Zakopiance, 20 gr taniej to minimum a na jakości jeszcze się nie zawiodłem.

  1