Kongres Biogospodarki 2018

 • 1 wrz 2018

  Witam, czy ktoś może jest tutaj kto jest zainteresowany Kongres Biogospodarki 2018? Czy to prawda, że jednym z celów tego spotkania jest- definiowanie wspólnych strategii, planów działań, inicjatyw, projektów, jak również rozwijanie narzędzi dla wspierania, rozwijania inwestycji w sektorze biogospodarki?

Polskie doradztwo finansowe !!!!

 • 11 paź 2017

  Odchodząc nie co od tematu wybiera się ktoś może na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Bo słyszałam, że program naprawdę jest świetny.

  1

Jak być bardziej kreatywnym w pracy

 • 11 paź 2017

  Wiele, rzeczy dowiecie się na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017. To doskonała okazja do doszkolenia się w dziedzinie biznesu oraz zapoznania różnych ważnych osobowości.

  2

Działalność gospodarcza

 • 7 paź 2017

  A z innej beczki wybiera się ktoś na ważną okoliczność jaką jest Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Słyszałam, że naprawdę warto tam być. Program zapowiada się intrygujący.

  1 1

Pomysł na biznes ?

 • 5 paź 2017

  Wkrótce odbywa się Europejskie Forum Gospodarcze- Łódzkie 2017. Będę ważne osobowości takie jak m.in.: Ian Brzeziński , Jan Krzysztof Bielecki, Henryka Bochniarz i wielu innych.

  4

BANKI w Myślenicach. Konta, kredyty, obsługa

 • 21 cze 2017

  Sama nie wiem na jakie konto się zdecydować, ale chyba wybiorę walutowe. Znalazłam fajną stronę na której można się dowiedzieć wiele informacji konto walutowe w euro - dlatego zamierzam ją dokładnie przejrzeć. Myślę, że ona pozwoli mi dokonać właśnie odpowiedniego wyboru.

  4

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

 • 15 maj 2017

  Jeżeli chodzi o turbosprężarki to polecam świetną firmę, która zajmuje się regeneracją ich - http://regeneracja-turbosprezarek-krakow.pl . Świadczą świetne i skuteczne usługi, potrafią poradzić sobie z każdym problemem, nawet tym najtrudniejszym. Sama niedawno skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, mój samochód nabrał nowej dynamiki.

  13