Przedszkole-Myślenice

 • 1 mar 2018

  zlutek1 bzdury piszesz ja po przerwie z kolejnym dzieciakiem wróciłem do 6 jak wielu innych. Ludzie są dziwni im mają więcej tym żałują i to dla swojego dziecka a po to biorą 500+ żeby na dziecko przeznaczyć. Jak można żałować na wyjście na teatrzyk a nie są one co drugi tydzień jak piszesz tylko maksymalnie 4 w roku w tymu do tej pory starsze dzieciaki były na 2 a mój maluch raz w MOKIS i to na prośbę rodziców.
  Sa teatrzyki w przedszkolu a na te zbierają rodzice w ramach wpłaty na rade rodziców i nic przedszkole nie zbiera.
  Uroczystości są w każdym przedszkolu i wszędzie się dzieci wierszyków uczą i na dobre im to wychodzi bo pamięć ćwiczą.
  Jak w przedszkolu się dzieje dużo to tylko z korzyścią dla dzieciaków. A zawsze się ktoś trafi co mu nic nie pasuje. Jeszcze apropo żywienia weź se człowieku wejdź na stronę internetową przedszkola i zobacz jadłospis na bieżąco jest wystawiany i nie zauważyłem żeby codziennie było to samo na podwieczorek. Najłatwiej krytykować pod pseudonimem. Z obserwacji i rozmów ze znajomymi wynika ze przedszkola w Myslenicach są naprawdę bardzo dobre.

  8 7

Co z terenem przedszkola nr 6...

 • 12 wrz 2015
  royal napisał/a:

  Staś przecież Państwo Zalubowscy maja tu wiele nicków z żonką na czele.

  Bywam rzadko wiec nie znam nicków, ale niektóre wpisy rzeczywiście świadczą o tym, że mogą to być oni

  5 1
 • 9 wrz 2015

  misiupysiu - furia to wyziera z ciebie i musisz mieć jakiś interes w tym, ze tak bronisz pana Z.bo widać to w każdym twoim poście. Przeczytałem wszystkie wpisy btwin jeszcze raz i odbieram je jako bardzo rzeczowe i konkretne. Broni dobra wspólnego przed chciwością jednostki. A jedno co mi się nasuwa to to, ze pan Z. niedawno był radnym i reprezentował dobro ogółu a teraz tylko myśli egoistycznie o swoim interesie.

  16 5
 • 8 wrz 2015

  mysiapisia piszesz ze twoje dzieci nie chodzą do tego przedszkola...ciekawę co powiesz jak ktoś będzie chciał kupować teren tego do którego chodzą? Prawie wszystkie placówki leżą na terenach wywlaszczonych jak np szkoła 3

  10 5
 • 8 wrz 2015
  mysiapisia napisał/a:

  można pęknąć ze śmiechu czytając ten wątek. Nie wiem dlaczego Pan Z. poszedł wgl negocjować cokolwiek w tym przedszkolu zamiast od razu oddać sprawę do sądu. Jeśli się opamięta i to zrobi ma szansę odzyskać wszystko. Niektórzy mają ciekawe pojęcie o tzw. "dobru wspólnym". Jeśli tacy łaskawi niech oddadzą swoje działki pod cele publiczne na warunkach jakie dawał tamten ustrój. Przydałoby się kilka placów zabaw. postkomusza paranoja, myślenie rodem z najgorszych czasów.

  Na odzyskanie czegokolwiek szans nie ma bo kasę za ten teren dostali, a po za tym babka pana Z. Miała więcej dzieci i jakoś inni spadkobiercy się nie upominają i kupować nie chcą.

  7 10
 • 7 wrz 2015

  Chyba tez wszyscy zapomnieli, że teren pod ogród przedszkolny był przeznaczony dla 5 oddziałów dzieci, pewnie tak kolo 120 a dziś jak piszą jest ich ponad 175, pewno dzisiejsze dzieci nie potrzebują miejsca w ogrodzie ..wystarczy im dać tablety niech siedzą

  11 9

Nie dla szkoły w ogrodzie Przedszkola nr 6

 • 10 wrz 2015

  Inwestor zapewnia, że nie zabierze słońca ale zapomniał o tym, że zabierze światło a najlepiej było to widać kiedy taśmami został oznaczony teren, który chce kupić. Jego 3 kondygnacyjny budynek wyższy od przedszkola, usytuowany w odległości ok 20 m od przedszkola całkowicie zabrałyby światło a zwłaszcza w salach na parterze.

  20 2

Przedszkola w Myślenicach.

 • 8 mar 2014

  Moja druga córka od 3 lat uczęszcza do 6, czuje się tam super panie są świetne dziecko przygotowane do szkoły bardzo dobrze i żal, że musi odchodzić. Na podkreślenie dla niezorientowanych w przedszkolu w godz. popołudniowych prowadzonych jest dużo zajęć dodatkowych jak plastyczne, matematyczne i "Orkiestra" oraz "Zespół taneczny" na które córa uwielbia chodzić. W styczniu dzieciaki które uczęszczają na orkiestrę w Sułkowicach już po raz kolejny zdobyły I miejsce w konkursie kolęd i pastorałek. Dodam że przedszkole czynne do 17

  5 8