makulatura

 • 30 lip 2019

  ?????? Dalej nie mam pojęcia gdzie to może być . Jedna stacja to obok świateł przy dworcu a od wschodu to jest zakopianka i most . Kolejna stacja jest obok Kaufladu a kolejna to BP na przeciw media-ekspertu .

  1
 • 30 lip 2019

  Na Słowackiego ??? obok CPNu ?? gdzie tam jest skup złomu czy makulatury ?

Gdzie w Myślenicach kupić euro ?

 • 10 lip 2019

  Kupował ktoś w ostatnim czasie euro ?
  Gdzie jest lepsza - korzystniejsza cena , nie chodzi o duże ilości ale tak około 500 euro .

  3

Wylewy, przelewy, podtopienia, osunięcia, zawalenia etc.

 • 24 maj 2019

  Człowieku jak to sobie wyobrażasz że ktoś z gminy miał przejść , przejechać wzdłuż wszystkich dróg , rzeczek , przydrożnych rowów i sprawdził przy są drożne , czy nie ma zatorów i czy wszystkie drzewa są podcięte ???
  Jakby ktoś zaczął w styczniu to do końca roku miałby zajęcie a potem od nowa od stycznia bo wciągu roku to dużo potrafi się zmienić .

  Coś mi się wydaje że tobie chodzi aby przyjechali do Ciebie i tobie zrobili dobry dojazd do domu najlepiej jakby Ci rozwinęli asfalt i zrobili chodnik , tak ?

  3 12

Nachalna kampania Jakiego

 • 22 maj 2019

  W tym momencie nie ma jeszcze ciszy wyborczej to można bezkarnie zdjąć takiego jakiego czy inną panią broszkę - szydełko z swojego ogrodzenia czy słupa , dopiero w sobotę jest cisza wyborcza .

  26 2

Polerowania samochodu

 • 13 maj 2019

  super reklama !!!!!!

  3

Makulatura

 • 13 maj 2019

  Przejeżdżałem dziś obok zajezdni PKS i na przeciw jest skup złomu i widziałem tam też dużo makulatury , to przypuszczam że jest tam też skup makulatury .

Serwis komputerowy

 • 1 kwi 2019

  Oleks24 po 4 latach !!!!!!!!!!!! coś Ci się przyśniło w temacie i teraz reklamujesz jakąś firmę -- oj nie ładnie .

  2 2

DRAŃSTWO - stan ekologii w mieście i w jego obrębie

 • 1 kwi 2019

  Masz 2 x na rok bezpłatnie w ramach akcji gabaryty , to mało ??? ile razy na rok wymieniasz meble lodówkę czy kupujesz nowe opony do auta ? nie opowiadajcie bajek .

  " Tenia " a to wszyscy naraz muszą sprzątać tak abyś widziała sterty śmieci ????? , jak ktoś chce to może też sobie sam zawieść na śmietnisko bezpłatnie .
  Zlikwidowane są terminy zbiorowego wystawiania i odbioru dużych gabarytów dlatego aby nie było takich sytuacji jak podobno w Porębie czy Trzemeśni ktoś taką stertę śmieci po prostu podpalił .

  Tak samo " Domyślam się, że niepotrzebny sprzęt zalega w rozmaitych zakątkach " właśnie domyślasz się i Ci się wydaje a w rzeczywistości widać różnicę że jest dużo czyściej niż te z 10 lat wstecz i nie ma już tak po rzekach jak dawniej mebli czy innych śmieci bo nikomu się nie chce tam tak tego targać bo po co jak przyjadą pod dom i wezmą .
  Ja zadzwoniłem na początku marca i już mi wzięli co miałem zbyteczne .

  3 3
 • 31 mar 2019

  Tenia a teraz jest źle ?? dzwonisz i przyjeżdżają za darmo i biorą wszystko co masz , teraz są terminy około 2-3 tygodni .

  2 2

Kluczyki do Forda

 • 26 mar 2019

  Przetłumacz to na nasze tak by Cie ktoś zrozumiał , bo teraz to nie wiadomo o co Ci chodzi .
  A nie łatwiej by było jak czytasz forum forda tam zapytać ?

Opieszałość UM Myślenice

 • 22 mar 2019

  " Szary człowiek "
  Czytaj ze zrozumieniem !!!!! , a wtedy może żyłka Ci nie pęknie , a czyja jest teraz ta altana ( napisałem wyżej że została wam ona jeszcze po spółdzielni ) kto ją teraz administruje ? jakoś w innych blokach urząd nie remontuje śmietników tylko spółdzielnia płaci i pracownicy spółdzielni montują nowe płyty , tak było np . u mnie przed blokiem .

  Jak wiesz że śmietnik jest ubezpieczony to ubezpieczyciela za dupę niech płaci i naprawiać , a Wam potem oczywiście podnieść składkę ubezpieczenia bo tak się robi i po sprawie .

  9 9
 • 22 mar 2019

  Do kogo masz pretensje ???????? przecież jest to śmietnik przy bloku nr.8 a tam macie wspólnotę mieszkaniową .
  Za zostawiony syf podziękuj swoim sąsiadom a za remont to niech się weźmie wasz administrator a nie radny czy urząd co oni mają do was ????????? .
  Mam w tym bloku dużo znajomych i macie podobno już bardzo mały fundusz remontowy bo wszystko co było potrzebne do wymiany macie już powymieniane .

  Ta altana śmietnikowa to została wam jeszcze po spółdzielni zorza i jest ona zrobiona a płyt wiórowych czy paździerzowych coś w tym stylu , to takie płyty na pewno nie są drogie , złożyć się w bloku po 10 zł od mieszkania i za tydzień będzie naprawione .

  18 10

Dobry elektryk okolice myslenic

 • 18 mar 2019

  Wybudowałeś dom i nie zaplanowałeś wcześniej elektryka ???????? a teraz szukasz na ostatnią chwilę ???? śmieszny jesteś .

  3 15

Chełm droga

 • 12 mar 2019

  " kierowca " po jakiemu Ty piszesz ? o co Ci chodzi ? napisz jeszcze raz to samo tylko zrozumiałym językiem .

  3 1

Pół miliona złotych od MSWiA

 • 6 mar 2019

  Czegoś tu nie rozumiem o co tu chodzi ? dostali kasę
  "przyznał jednostkom samorządu terytorialnego z województwa małopolskiego promesy na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych oraz ruchów osuwiskowych ziemi "
  a tu takie coś ??
  " dofinansowanie ma charakter celowy i posłuży do odbudowy nawierzchni boiska szkolnego do piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 3 "
  co ma wspólnego boisko do osuwisk .

  Ale najważniejsze jest to że na osiedlu obok szkoły 3 jest nowy " orlik " i nic mu nie brakuje to co oni chcą odbudowywać ? ???? czyżby wymyślili sobie sposób i pretekst by było co ukraść podczas niby remontu ?? .

  8 3

Sklep ozdoby świąteczne

 • 3 mar 2019

  Kogo reklamujesz ?

  2 2

"PÓŁ ŻARTEM I CAŁKIEM NA SERIO"-czyli-Powtórka z rozrywki -(KAZIMIERZ BŁAŻEJ)

 • 26 sty 2019

  Już na poprzednim koncie kazia nikt nie chciał komentować jego poezji , i teraz też wszyscy mądrzy nie chcieli się wypowiadać bo " nie chcieli karmić trola " ale jak już zaczęliście swoje to co się dziwicie zerowym poziomem komentarzy .

  19 2

Nie polecam Dhl

 • 18 sty 2019

  Alicja - kurier nie zadzwoni jak nie ma się dokupionej opcji dzwonienia bo trzeba to zaznaczyć przy nadawaniu paczki i oczywiście dodatkowo dopłacić .

  1 1

Rower - Gdzie kupić?

 • 28 lis 2018

  Karra nie widzisz czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? temat jest już nieaktualny od 6 lat .!!!!!!!

Przedszkole-Myślenice

 • 11 lut 2018

  Ludzie !!!! zapomnijcie o przedszkolu nr. 6 na osiedlu . Tam liczy się tylko kasa i kasa , miałem tam dwóch synów tylko dlatego że przedszkole było pod ręką dosłownie na " rzut beretem " z wygody . Nie mogę go polecić nikomu , jedzenie ???? obiadów nie sprawdzałem i nie widziałem ale podwieczorki to prawie zawsze to samo czyli kromka weki z masłem . U mnie chłopaki albo nie chcieli jeść podwieczorków a jak już zjedli to i tak po przyjściu do domu to pierwsza i tak była lodówka w ruchu bo byli głodni .
  Oddziały są bardzo przepełnione a w starszakach to już jest masakra jak są pomieszane grupy .
  Część dzieci co roku z każdej grupy kończy przedszkole a część zostaje . Ci co zostają są dokładani do młodszych grup , kilka osób do jednej , kilka do kolejnej nie ma tak że jak pewna grupa zaczynała razem to tak kończą tylko są w jednej grupie 5-6 latki .

  Największym problemem tego przedszkola jest parcie na organizację wszelkiego rodzaju imprez w których dzieci muszą brać udział a rodzice muszą płacić za wszystkie zachcianki kierownictwa przedszkola .
  Wszelkiego rodzaju " dnie babci czy dziadka " , jasełka są organizowane z największym rozmachem i pompą i to jeszcze w wynajmowanych salach - mdk czy w cechu a kto za wynajem sali płaci ???? no oczywiście rodzice . A czy nie można tego zorganizować na miejscu ? .
  Tak samo festyn w czerwcu nie dość że ludzie wszystko przynieśli to trzeba było i tak za wszystko dodatkowo płacić .

  Co 2 tygodnie były teatrzyki w mdk koszt jednorazowy 14 lub 17 zł !!!!!! , a z tego co wiem sąsiadka miała rówieśnika jednego z moich chłopaków w przedszkolu nr ? ( nie wiem ) naprzeciw cmentarza i też chodzili na te teatrzyki a nie płaciła nic !!!!!!!!!!!!!!!!! to w takim razie po co w 6 tyle brali od rodziców ?

  Kolejnym bardzo ważnym problemem tego przedszkola to jest to że dzieci nie mają czasu się uczyć z książek tego co powinny umieć po skończonej edukacji przedszkolnej bo uczą się wierszyków lub piosenek na kolejne występy .

  Dużym plusem tego przedszkola to rzeczywiście jest ogród mniejszy z przodu a większy z boiskiem z tyłu . Dzieciaki pod tym względem mają dość miejsca do wyszalenia się .

  Większość osób których dzieci uczęszczały do przedszkola nr. 6 na pewno potwierdzi moje słowa . Dużo osób mówi że kolejne dziecko w przyszłości jak by było to już tam na pewno nie będzie chodziło tylko będą go zapisywać do innego przedszkola nawet dalej od domu ale mniejszego przedszkola nie do takiego przepełnionego .

  20 3

BASENY W MYŚLENICACH - kryty, odkryty - ceny, godziny otwarcia

 • 10 lut 2018

  " duśka84 " napisz swój post jeszcze raz , tylko po polsku bo ciężko Cie zrozumieć o co Ci chodzi .

  5

Panie z bloku 18 !!!!!

 • 3 lut 2018

  Jak chciał Pan mieć psa i ma Pan już tego małego biało - czarnego kundla . To trzymaj go Pan sobie go sobie u siebie w mieszkaniu a nie żeby on całe dnie od rana do nocy spędzał przed innymi blokami i tam ujadał bo on nawet dobrze szczekać nie umie .
  Nie chce go Pan to proszę go uśpić i będą wszyscy zadowoleni .

  Kolejny kundel to ten czarny tam gdzieś z końca osiedla to jest drugi mistrz świata , ten to nawet dosłownie całą noc potrafi łazić i szczekać na całą gębę .

  Właściciele tych psów zróbcie wreszcie coś z nimi bo tak być nie może .

  34 25

fabryka Cooper w Myślenicach

 • 6 lip 2017

  Dokładnie święte słowa
  " porządna firma nie szuka pracowników z ogłoszenia bo ma kolejkę chętnych na lata.Zepsuliście sobie markę to teraz sami sobie róbcie te uszczelki. "
  taka sama sytuacja jest w Telefonice nikt tam nie chce robić i tam nie ma kto już teraz robić , jak przyjmą 5 nowych to w międzyczasie zwolni się 6 .
  Widzieliście na przeciw wyjazdu z Biedronki jakie Telefonika walnęła ogłoszenie na ogrodzeniu że szukają ludzi do pracy ??? hahahah śmiech na sali .
  Tak samo jest i w Polplaście kumpel tam robi to mówi że też nie ma kto robić i jak by ktoś przyszedł to od szczała jest przyjęty .

  Gdzie te czasy co trzeba było załatwiać robotę , teraz trzeba szukać ludzi ale takich aby mieli jakiekolwiek pojęcie i chciało im się robić .
  Dobrych ludzi do pracy nie ma na rynku bo oni już mają dobrą stabilną pracę i jej nie zmieniają a ci co są wolni to mówmy szczerze to sami młodzi z czego większość nie będzie robiła za takie stawki jak teraz dają bo im się nie chce .
  W Coperze co teraz oferują ? ? przyjęcie przez tą zasraną agencie , umowa na półtora roku i stawka 12,60 na godziną a potem może przyjmą na lepszych warunkach albo nie .
  Przypuszczam że podobnie jest we wszystkich tych 3 kołchozach Myślenickich bo to na pewno jest zmowa cenowa bo jakby jeden się wychylił i dał 2 złote na godzinie więcej to część ludzi z sąsiedniego zakładu by się zwolniła i poszła tam gdzie lepiej płacą .
  Taka jest prawda że ludzie pójdą tam gdzie lepiej zarobią i szefostwo tych największych zakładów to wie .
  Tylko ktoś się kiedyś już za późno obudzi jak zaczną odchodzić ludzie ci co robią latami na jednym stanowisku ci " starzy pracownicy " a oni są najwartościowsi a zostaną ci młodzi którzy nie umieją robić i ktoś wtedy będzie miał problem bo nawet jak coś podniesie stawki to nie będzie komu podnosić bo zostaną same majstry i kierowniki którzy gówno umieją .

  Chcąc mieć dobrą ekipę ludzi to trzeba zawczasu o nich zadbać bo czasy się zmieniają .

  Ja już przeżyłem 2 takie zakłady i w obu mieli głęboko w dupie tych zwykłych pracowników którzy dobrze robili całą najcięższą pracę i źle się to skończyło dla wszystkich bo ludzie zaczęli się zwalniać jeden po drugim i zostali sami młodzi których nie miał kto nauczyć . Jednego zakładu już nie ma a drugi ledwo zipie robota by była zamówienia na grubą kasę też ale nie ma kto robić bo szkoda było dać ludziom zarobić zawczasu i ich zatrzymać by nie odchodzili .

  40

WARIAT

 • 24 cze 2017

  Malwina proszę o więcej konkretów , jaki samochód , kolor oraz nr. rej. skąd był czy to miejscowy ?

  9 2