Meble w stylu vintage

 • Radek 13 wrz 2017

  Świetne meble w okolicach Myślenic oferuje krakowski JOPP Design. Mają w Krk 3 salony, wykonują meble, blaty na wymiar i z tego co wiem, jakość jest naprawdę wysoka. Salon mają m.in na Wielickiej / Garsona i na Balickiej. ;)

Meble na wymiar i gotowe

 • Radek 20 cze 2017

  Ja do kuchni kupowałem meble w Krakowie. Zdecydowałem się na meble na wymiar ze względu na dość niewielką przestrzeń i ogólne kłopoty z aranżacją całego pomieszczenia. W sumie to dzięki firmie JOPP DESIGN udało mi się stworzyć funkcjonalną i jednocześnie świetnie prezentującą się kuchnię. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony. :)

  9

Ogrzewanie domu dofinansowanie ?

 • Radek 20 mar 2017

  Naprawdę nie dziwię się, że niektórym z Was za ogrzewanie gazem przychodzą tak duże rachunki. Zawsze to powtarzałem, że ogrzewanie gazem może i jest ekologiczne, ale na pewno nie jest oszczędne, szczególnie jeśli ma się spory oraz niezbyt szczelny dom. Dlatego ja już od jakiegoś czasu nie jestem zwolennikiem ani ogrzewania gazowego, ani klasycznego, gdzie wykorzystuje się różnego rodzaju opał pokroju węgla, drzewa, czy pelletu. Jak dla mnie warto postawić na ogrzewanie nadmuchowe, które charakterystyczne jest dla systemu Feelco. Dziwne jest jak dla mnie, że wszędzie promuje się gaz, a nie wspomina się o nadmuchowym ogrzewaniu nowej generacji, które jest nieporównywalnie oszczędne oraz wydajne. W porównaniu do typowych metod ogrzewania domu, można zaoszczędzić nawet do 30%, co jak dla mnie jest konkretnym wynikiem. A system Feelco (http://feelco.pl/ ) zasługuje na uwagę również dlatego, że łączy w sobie kilka interesujących instalacji. Pozwala bowiem na nawilżenie, czy też osuszenie powietrza, a nawet na dokładne przefiltrowanie go, dzięki czemu można ograniczyć zanieczyszczenia nawet o 90%. Myślę, że warto stawiać na innowacyjne i zautomatyzowane rozwiązania, bo można nie tylko oszczędzić, ale i rzeczywiście przyczynić się do ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  9

Fabryka Telefoniki w Myslenicach

 • Radek 7 mar 2017

  I wiadomo coś więcej w tym temacie?

  1 2