Czy ktoś w Myślenicach nie szczepi swoich dzieci?

 • 19 sie 2018

  A jak przyjdzie jakieś nieszczęście i dziecko będzie musiało mieć operacje i nie zrobią jej bo dziecko nie będzie mieć szczepień do kogo Pani będzie mieć pretensje?

  20

Pizzeria w myślenicach

 • 8 sie 2017

  a mi smakuje najbardziej pizza w armado. W legendario to pizzę moze maja dobra ale zamawiając cole dla 2 osób dostałam colę przelana z butelki z nadrukiem coli z biedronki do jednego kufla.......

  4 1

Paczka w RUCH

 • 19 lip 2017

  a co do tego moniko85 czyja to wina ze pani kioskarka nie ma paczek to jest rzecz jasna ze WASZA!!!!!!! bo kto dzwoni na nia do ruchu ze skarga sama byłam świtkiem 2 takich telefonów. powiedz mi ze ona sama to robi

  1 7
 • 18 lip 2017

  nie chce się komentować tak egoistycznych wypowiedzi.......

  1 6
 • 17 lip 2017

  Twoje dziecko a nie moje wiec Twój ....! A jak chcesz czymś się podzielić na info to najpierw sprawdź czy ktoś ma przerwę albo komuś się należ ona. punkt odbioru paczek w okolicy tego punktu są aż 3. Wiec jak mi coś nie pasuje nie gadam głupot tylko idę do konkurencji. I tak teraz sobie dorobiliście że Pani z kiosku nie ma już paczek, a przy szpitalu na paczkę czekam już 6 dzień.

  1 10
 • 10 lip 2017

  to wyjścia sa dwa: jedno Moniko 85 nie odbierać tam paczek i nie chodzić tam z dziećmi; po drugie zawsze możesz poczekać jak Pani skończy palić. a po za tym jak tam jest tak bardzo zle to po co tam chodzicie? a czy Wy wszyscy jesteście az tak idealni jak piszecie?

  7 12
 • 26 cze 2017

  z tego co słysze na temat nie tylko pani z kiosku ale innych pan sprzedających w okolicy to jesc im nie wolno z toalety im korzystać nie wolno pic nie wolno palic nie wolno itd....... To co im wolno? To co w średniowieczu zyjemy ze pania w sklepach nic nie wolno? jak mi się nie podaba to nie chodze i nie pisze w dane miejcse. wy wszyscy widzicie wszystko i wszystkich ale nie siebie.

  8 12
 • 6 mar 2017

  a co ty robertko5 nie korzystasz z toalety cały dzień? a może To Ty chodzisz w tym pampersie cały dzień? co kobieta uraziła Twoją dumę męską ze prawdę powiedziała?

  9 10
 • 4 mar 2017

  ja jakoś tam zamawiam paczki i nigdy nie miałam problemu Pani miła uśmiechnięta i jak nie wiedziałam czegoś o paczka w ruch udzieliła mi informacji. a co do zamknięcia to ona tam jest sama przez prawie 12 godzin i ma prawo iść do toalety czy kupić sobie coś do jedzenia a nie mówiąc o tym ze sama musi rozmienić sobie pieniądze itd...... A po za tym jak wy chodzicie do pracy nie macie przerwy w pracy? każdy całuje klamkę i odchodzi. a kto z was poczekał chodźby 2 minuty pod kioskiem?

  10 7